حتما برای شما هم پیش آمده که صبح های زود،‌ با استشمام بوی نان تازه ی رهگذری حسی خوب پیدا کرده باشید....

این بار می خواهیم به جایی در مرکز بارسلونا بریم، که همیشه بوی نان تازه اونجا میاد، هتلی با یک نانوایی بزرگ و مجهز ،یکی از مزیت های رقابتی این هتل این است که  علاوه بر ارائه خدمات لوکس و مدرن، هزینه های کم تری رو از مهمانانش می گیره! وهمین موضوع باعث افزایش محبوبیت این هتل شده،‌این جا جایی نیست جز هتل نانوایی Praktik.

هتل نانوایی بارسلونا!2

آشنایی بیشتر با هتلPraktik   

هتلی آپارتمانی در مرکز بارسلونا که در سال ۲۰۱۴ فعالیت خودش رو آغاز کرده است، این هتل ۷۴ اتاق داره ، وهفت طبقه است،‌در لابی هتل یک نانوایی مجهز  وجود داره که به جز نان، شیرینی های محلی هم اونجا طبخ میشه و اگر از نزدیکی های هتل بگذرید، حتما عطر شیرینی ها شما رو وسوسه می کنه که وارد هتل بشید وکمی خرید کنید.

امکانات هتل  praktik

۱)وای فای

۲)پارکینگ ماشین

۳)صبحانه

۴)تعداد اتاق ها ۷۴

 ۵)رزرو اتوبوس گردشگری

۶)رزرو تاکسی فرودگاه

شعبات هتل  Pratik 

این هتل پنج شعبه، در سراسر بارسلونا داره که هر کدوم از شعبات خدمات متمایزی ارائه می دهند، ما در این پست تنها به معرفی آنها اکتفا می کنیم، و تمرکزمان را بر شعبه هتل نانوایی می گذاریم.

۱)Praktik Bakery   

۲)Praktik Rambla

۳) Praktik Vinoteca

۴)Praktik Garden

Praktik Metropol

 

هتل نانوایی بارسلونا!0

سری بزنیم به نانوایی هتل Pratik

این نانوایی کمی با نانوایی های عادی متفاوته، در نگاه اول به تصاویر زیر شما هم با من هم عقیده خواهید شد، مثلا همین چراغ های هنری که از سقف ها آویزان شدن نمایی فانتزی به محیط این جا بخشیدن، جالب تر این که در این هتل به جای سرو ناهار یا شام، صبحانه های خوشمزه ای با نان تازه سرو میشه، همان طور که قبلا هم گفته شد، نان های این نانوایی هم به مهمانان هتل و به افراد خارج از هتل فروخته می شود، هم چنین مراحل پخت نان به صورت کامل قابل دیدن است، این مراحل در محیطی پاکیزه وبا دستگاه هایی پیشرفته انجام می شود،‌با هم تصاویری از این نانوایی خاص رو می بینیم.

هتل نانوایی partrik0
هتل نانوایی بارسلونا!11
هتل نانوایی بارسلونا!9
هتل نانوایی بارسلونا!12
هتل نانوایی بارسلونا!0


صبحانه به سبک  praktik hotel

سالنی با دیزاین ساده ودوست داشتنی، برای سرو صبحانه در هتل نانوایی  partrik  

سقف شیشه ای این سالن که باعث بازتاب نور ملایم خورشید میشه،‌ و گلدان های کوچک در انتهای سالن  همه  مکانی آرامش بخش رو برای سرو صبحانه به وجود آورده،‌همان طور که می بینید چراغ های  زرد رنگ این سالن هم طراحی خاصی دارند،  که زیبایی این جا رو دو چندان کرده اند، و میز وصندلی هایی که این جا وجود داره  چوبی ودست ساز هستند، علاوه بر خاص بودن  مکان سرو صبحانه،‌نوع صبحانه ای هم که سرو می کنید قطعا خاصه، در این هتل صبحانه بسیار کاملی برای مهمانان تدارک می بینند، که به جز نان ترکیبی از آب و میوه های مختلف،‌هم کنار هر سفارش وجود داره.

هتل نانوایی بارسلونا!13
هتل نانوایی بارسلونا!14
هتل نانوایی partrik0
هتل نانوایی partrik1
هتل نانوایی بارسلونا!15

طراحی دکوراسیون داخلی هتل

طراحی و دیزاین داخلی هتل آخرین بار توسط Lázaro Rosa-Violán مورد بازبینی قرار گفت، او یکی از طراحان حرفه ای در بارسلوناست و در طراحی هتل سعی کرده که همه چیز را در عین ساده بودن مدرن و زیبا جلوه دهد، تم همه اتاق ها سفید است و برای زیبایی بیشتر از چراغ های سیاه رنگ استفاده شده است که روی دیوار سوار شده اند، در اتاق ها از هیچ تابلو یا اشیاء تزیینی استفاده نشده است، به همین دلیل فضایی کاملا آرامش بخش به وجود آمده است،‌که در عین ساده بودن زیبایی خاصی هم دارد.

هتل نانوایی partrik0
هتل نانوایی partrik1
هتل نانوایی partrik2

هزینه های اقامت در هتل

اتاق های این هتل به سه دسته تقسیم می شوند:

۱)معمولی(اقتصادی)

از  شبی۱۰۷۳ تا ۱۳۴۵ یورو

۲)اتاق های لوکس

از شبی ۱۱۵۸ تا ۱۴۳۰ یورو

۳)اتاق های خانوادگی

از شبی ۱۹۷۶ تا ۲۵۲۰ یورو

هتل نانوایی praktik0
هتل نانوایی praktik2
هتل نانوایی praktik1

دانستنی ها

درسته که نانوایی و هتل ،‌ هر دو در یک مکان هستند، اما در واقع مالکان آنها ، دو فرد متفاوت هستند. Anna Bellsolà  صاحب نانوایی در هتل partrik است ،آنا یک هتل در بارسلونا داشت تا این که با José María Trenor موسس هتل پارتریک ملاقات کرد، و او طرح تاسیس یک هتل نانوایی را به آنا داد، و بدین صورت شعبه دوم نانوایی آنا در هتل کار خود را شروع کرد .

هتل نانوایی praktik0

پیشنهاد کارناوالی

هتل praktik، به خاطر ارائه دو خدمت متمایز تونسته جزء هتل های محبوب در بارسلونا باشه، اولین خدمتش وجود نانوایی در هتله و دومین دلیل محبوب بودن این هتل این که در عین لوکس ومدرن بودن خدماتی با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد ،اگر روزی شما هم قصد اقامت در این هتل را داشتید حتما از صبحانه ها ی خوشمزه ای که در این هتل ارائه میشه استفاده کنید، هم چنین شاید براتون جالب باشه بدونید که نان های این نانوایی همه به صورت کاملا سنتی پخته میشه، گرچه ظاهر اونها شبیه نون های فانتزیه، پس نان های این هتل رو هم از دست ندید.

هتل نانوایی praktik0

اطلاعات تکمیلی

آدرس:

Provenca, 279, 08037 Barcelona, Spain

تلفن:

8761  80   518 34 00

برای ٖآمدن به این هتل، می توانید بعد از پیاده شدن از ایستگاه متروی ،de La Ciutadella  حدود نیم ساعت پیاده روی  کنید تا به پارک La Rambla  Parc برسید وبعد می توانید ساختمان هتل را ببینید.

 
هتل نانوایی! بارسلونا 1
هتل نانوایی! بارسلونا 2

حرف آخر:

برف هم آمده و .....ریش سفیدی کرده

تا مگر پس بکشدپای، خزان هفت رنگ

(مهتا پناه)

دیدگاه ها : 3
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....