پستی مخصوص زوج های جوانی که در حال برنامه ریزی برای ماه عسلشان هستند ، پستی سراسر زیبایی و آرامش و عاشقانه هایی بی حد و مرز...

اگر از آن دست زوج های جوانی هستید که در حال تدارک مراسم عروسی و مهمتر از آن ماه عسلتان هستید ، این پست را از دست ندهید که قرار است با هم 10 مقصد محبوب میان زوج های جوان برای گذراندن ماه عسل را با هم بشناسیم.

مقاصدی که در سال های اخیر بیشترین جستجو را در موتورهای جستجوگر داشته اند و بهترین خدمات را برای یک #ماه عسل رویایی و فراموش نشدنی ارائه می دهند.

چه جور جایی را برای مقصد اولین سفر مشترکتان مد نظر دارید ؛ یک مکان تاریخی یا یک #جزیره با شن های طلایی که آرامشی وصف نشدنی دارد...

برای هر سلیقه ای یک مقصد وجود دارد پس برای چند دقیقه برای خواندن این پست وقت بگذارید تا در نهایت بهترین مقصد برای ماه عسلتان را انتخاب کنید.

همراه کارناوال باشید...

بهترین مقاصد ماه عسل برای زوج های جوان
photo by Daria Garnik

 10 ) کرواسی

دهمین مقصدی که زوج های جوان برای گذراندن ماه عسل خود در موتورهای جستجو آن را جستجو کرده اند ، کرواسی است. کشوری در کنار دریای آدریاتیک ( دریایی که کرانه ی غربی آن را کرانه‌های کشور #ایتالیا  و کرانه ی شرقی آن را سواحل کشورهای اسلوونی، کرواسی، بوسنی و هرزگوین، مونته‌نگرو، آلبانی و ایتالیا را تشکیل می‌دهد. ) واقع شده است.

آب و هوایی معتدل و مدیترانه ای و سواحل خیره کننده و طیف وسیعی از تفریحاتی که مناسب زوج های جوان است؛ از جمله تفریحات پر هیجان آبی و همچنین اکتشاف در تپه های باستانی شاید دلایل کافی باشند برای آن که کرواسی هر سال تعداد زیادی زوج جوان را میزبانی کند.

این جا مهد انواع قارچ ها و روغن زیتون های بینظیر است.

شاید کرواسی آن جایی باشد که بتواند بهترین ماه عسل را برای شما رقم بزند...

کرواسی
کرواسی
photo by Annamária Balog

9 ) جزایر کارائیب

اگر برای ماه عسلتان می خواهید برای چند روز هم که شده از این دنیا و شلوغی ها و روزمره گی هایش به جایی بروید که آرامش و زیبایی را به شما هدیه کند اما در عین حال هم لوکس و کامل باشد ، باید #جزایر کارائیب را انتخاب کنید.

جزایر کارائیب که در در جنوب شرقی آمریکای شمالی واقع شده ، برای مدت ها است در لیست مقاصد محبوب برای ماه عسل جا خوش کرده و این بار مقام نهم را از آن خود کرده است.

اگر بدانیم که جزایر کارائیب ، دارای سواحلی زیبا و چشم نواز ، استراحتگاه هایی لوکس با تمام امکانات و انواع تفریحات مناسب برای زوج های جوان است ، دلیل سابقه ی طولانی اش را برای قرار گیری دز این لیست درک می کنیم.

این جا از دنیا دورید و همه چیز هم به بهترین شکل ممکن در دسترستان است.

جزایر کارائیب
جزایر کارائیب
جزایر کارائیب

8 ) تاهیتی 

به هشتمین مقصد لقب بهشت روی زمین را داده اند که خود گویای همه چیز است...

این بار هم مقصدی ساحلی ، که بزرگترین جزیره در گروه جزیره ی پولینزی فرانسه که در جزایر سوسایتی در اقیانوس آرام قرار دارد ، است.

سواحلی بی نظیر و محسور کننده ، آبی شفاف و لاجوردی ، گل های زیبا و گاه عجیب و غریب و خاص ترین قسمت آن جواهراتی زیبا و چشم نواز همگی تنها بخشی از دلایلی هستند که زوج های جوان را تاهیتی می کشانند.

در این مقصد رویایی می تواند هر چیزی که دلتان می خواهد را تجربه کنید ؛ دوچرخه سواری یا قدم زدن روی شن های سفید ساحل ، گشت و گذار در طبیعت یا غواصی و کشف دنیای زیر آب ، قایق رانی یا تجربه ی تورهای هوایی با هلیکوپتر ، اسب سواری یا خرید از مغاره های محلی دست آخر هم استراحت در اقامتگاهی لوکس با تمام امکانات و شامی رمانتیک در کنار عشق زندگیتان...

این ها همان دلایلی هستند که رفتن به تاهیتی را برای گذران ماه عسل اجتناب ناپذیر می کنند ، این طور نیست...!؟

تاهیتی
تاهیتی

7 ) جزیره سنت لوسیا

کشوری جزیره ای  که مثل نگینی میان دریای کارائیب و اقیانوس اطلس می درخشد.

سنت لوسیا را می توان بهترین مقصد برای زوج های جوانی برشمرد که به کوهستان علاقه دارند چرا که این جزیره آتشفشانی مناظر زیبایی از کوهستان دارد و آن را بسیار هنرمندانه با جنگل های سرسبز و انبوهش در هم آمیخته است.

در این مقصد رویایی می توانید تفریحاتی مثل دوچرخه سواری در جنگل و میان درختان را تجربه کنید . همچنین می توانید در چشمه های گوگرد و معدنی جزیره تنی به آب بزنید و یا اینکه از این سفر رویایی سوغاتی برای خود خریداری کنید آن هم از بازارهای قدیمی سنت لوسیا که قدمتشان به 100 سال می رسد؛ می توانید انواع ادویه های رنگارنگ و ترشی جات هوس برانگیز و صنایع دستی بخرید.

همچنین لیستی هم از تفریحات آبی در اختیارتان است تا به دلخواه یکی را تجربه کنید.

این ها همه در حالی است که توصیف محل اقامتتان کاری بس دشوار است...

جالب است بدانید که در این مقصد هتل هایی وجود دارد که مخصوص زوج های جوان است و کودکان و نوجوانان را به آنها راه نمی دهند.

سنت لوسیا
سنت لوسیا

6 ) بلیز

ششمین مقصد محبوب در میان زوج های جوان برای گذراندن ماه عسل بلیز است.

بلیز کشوری است در آمریکای جنوبی که توانسته به خوبی و در بهترین سطح ممکن درخواست زوج های جوان را پاسخ دهد و در جایگاه ششم این لیست قرار بگیرد.

اینجا بهترین مکان برای زوج های علاقه مند به تاریخ است چرا که می توانند از ویرانه های باستانی مایاها بازدید کنند.

این تمام جذابیت مقصد نیست ، گشت و گذار در جنگل های بارانی و سرسبز ، قدم زدن در ساحل با ماسه های سفید و شنا در کنار یکی از بزرگترین صخره های مرجانی جهان در بلیز تکمیل کننده ی ماه عسل شما خواهد بود.

شاید لازم نباشد که بار دیگر بگوییم که اقامتگاه هایی که برایتان در نظر گرفته می شوند بی نقص و بی نظیر هستند.

بلیز
بلیز
بلیز

5 ) تایلند

کم کم به انتهای لیست و معرفی محبوب ترین مقاصد برای ماه عسل نزدیک می شویم، مقاصدی که توانسته اند تمام اختیارات زوج ها جوان که بدون شک کم نیستند را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهند.

این بار مقصدی در همین نزدیکی و جنوب شرقی آسیا با نام تایلند که در رده ی پنجم این لیست قرار دارد.

مقصدی کامل از همه نظر چه برای آنان که به دنبال گشتی در طبیعت و جنگل هستند چه آنان که در سفر ماه عسلشان به دنبال بازدید از معابد هستند و یا می خواهند از بازارهای شناور بانکوک خرید کنند. یا این که می خواهید دست در دست یار زندگی در کنار ساحلی زیبا و آرام و بی نظیر قدم بزنند و از وزش باد لذت ببرند یا این که به دنبال هیجان و تجربه ی فرامش نشدنی فیل سواری هستند.

انواع تفریحات آبی و هتل های لوکس ، این ها هم دلایلی دیگر هستند تا تایلند در جایگاه پنجم قرار گیرد.

تایلند
تایلند
تایلند

4 ) جزیره بالی

و اما چهارمین مقصد؛  بالی جزیره ای واقع در کشور اندونزی که شاید عاشقانه ترین مکان در دنیا است تا از روزهای اولیه پیوندتان به بهترین شکل ممکن لذت ببرید.

جزیره ای که به زیبایی ، آب های شفاف و فیروزه ای ، صخره های مرجانی و سواحلی وصف نشدنی در دنیا شهره است.

اگر به سختی از طبیعت بالی بگذریم که بدون شک امکان ندارد ، جزیره برای هنر و موسقی اش هم در دنیا نام و نشانی دارد.

جدا از تفریحات آبی مختلف و هر آن چه فکرش را می کنید ، در #جزیره بالی می توانید از آبگرم های طبیعی بهره مند شوید و روزتان را با خوردن غذاهای سنتی جزیره بگذرانید.

گذراندن ماه عسل در جزیره ی زیبای بالی و بودن در کنار مردمان محلی و آشنایی با فرهنگ محلی آن ها هم می تواند جالب و فراموش نشدنی باشد.

اقامتگاه هایی که در بالی ساخته شده اند ، تقریبا همگی لوکس و یا حداقل خاص هستند و می توانند انتخاب خوبی برای زوج های جوان باشند.

بالی
بالی

3 ) کانکون

و اما رسیدیم به شمارش معکوس 10 مقصد محبوب برای ماه عسل...

سومین مکانی که مورد توجه زوج های جوان است و خیلی ها ترجیح می دهند به این مقصد بروند شهری است در منتهی الیه شرقی #مکزیک که در شبه جزیره یوکاتان و ایالت کینتانا رو واقع شده و نام آن کانکون است.

شهر کانکون از محبوب ترین مقاصد در مکزیک هم هست و به طرز ماهرانه ای می تواند یک عاشقانه ی فراموش نشدنی را رقم بزند.

قبل از ورود به شهر تلالو شن های سفید ساحل به استقبالتان می آید و نسیم خوش ساحل صورتتان را نوازش می دهد.

به جز تفریحات آبی و لذت بردن از امکانات اقامتگاه هایی که خود یک دنیا هستند می توان از ویرانه های باستانی، از جمله چیچن ایتزا نیز دیدن کرد.
شب های کانکون زیباتر و زنده تر از روزهایش است ، شهر چهره ای دیگر به خود می گیرد و خواب را از چشمان می رباید.

کانکون
کانکون
کانکون

2 ) مالدیو

شاید خیلی ها منتظر این مقصد بودند ، شاید خیلی ها ماه عسل را در این جزیره که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته تجربه کرده اند!

اما حتما رتبه ی دوم لیست مقاصد محبوب برای ماه عسل بهترین انتخاب برای مالدیو بوده است و اگر جایگزینی برای این رتبه بخواهیم بدون شک رتبه اول سزاوار آن است.

جزیره ای که وصف زیبایی هایش در کلمات نمی گنجد و چشم از دیدن مناظر وصف نشدنی اش خسته نمی شود.

این جا می توان متفاوت ترین و فراموش نشدنی ترین ماه عسل را گذراند ؛ این را می توان از خطرات زوجهای جوانی که مالدیو را تجربه اند ، فهمید.

آب هایی شفاف و کریستالی ، صخره های مرجانی زیبا و غروبی طلایی و سواحل زیبا و بی کران تنها بخشی از زیبایی های مالدیو است ؛ زیبایی هایی که تا آن ها را نزدیک نبینی و لمس نکنی شاید باورشان نکنی..

تصور کنید صبح درخانه ای ویلایی که چشم اندازی به آبی دریا دارد در حالی که دلفین ها در آن مشغول شنا هستند، بیدار می شوید... از همین شروع روز می توان زیبایی هایی که در طول روز منتظرتان هستند را حدس زد.

ایجا همان جایی است که می توان یک ماه عسل رویایی در آن رقم زد.

مالدیو
مالدیو
مالدیو

1 ) نیوزلند

و اما بهترین ، زیباترین ، محبوب ترین و اولین مقصد برای گذراندن ماه عسل #نیوزلند است.

کشوری با شکوه واقع در جنوب شرقی استرالیا که شکوه اش را مدیون کوه های سر به فلک کشیده و آبدره های زیبا و آب های درخشان اش است.

زیبایی خالص و طبیعی نیوزلند ، طبیعتی زیبا و طیف وسیعی از تفریحاتی که در ذهن دارید دلایلی هستند که نیوزلند را به جایگاه اول این لیست آورده است.

تفریحاتی از جمله :

قایقرانی

چتربازی

پیاده روی

بانجی جامپینگ

صخره نوردی 

و سایر تفریحات هیجانی دیگر ...

نیوزلند تمام کننده ی این لیست است ، همان جایی که می تواند بهترین خاطرات را برای شروع زندگی مشترکتان رقم بزند ، همه چیز در دسترس و عالی و بی نقص خواهد بود و فقط باید لذت برد...

نیوزلند
نیوزلند
نیوزلند

سخن آخر

شما کدام مقصد را می پسندید ؟

آیا تا به حال به این مقاصد #سفر کرده اید ؟

جالب بود که اکثر موارد این لیست مقاصد ساحلی و بیشتر تفریحات ، تفریحات آبی بود ، این طور نیست ؟

نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه ها : 4
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....