به گفته مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه دفاع مقدس ، اصغر رضوانی ، می توانید در ماه مبارک رمضان با تخفیف 70 درصدی ، بلیت های این باغ موزه را تهیه و از این مکان بازدید کنید.

قیمت بلیت بازدید از باغ موزه دفاع مقدس در ماه مبارک رمضان به 3 هزار تومان رسیده است . همچنین ساعت بازدید نیز در این ماه تغییر کرده است ؛ تا قبل از ماه مبارک ساعت بازدید از 9 صبح بوده که با شروع رمضان ،  به دلیل رفاه حال بازدیدکنندگان و ایجاد فرصت مناسب برای آنان برای حضور در مراسم شب های شیدایی و نیز بازدید از تالارها ، این ساعت به 13:30 تغییر کرده است و همچنین روزهای شنبه نیز این موزه باز است و آماده ی خدمت رسانی به مردم است.

اصغر رضوانی در مصاحبه ای که با ایرنا داشت ، در مورد مراسم شب های شیدایی افزود :

 این مراسم همانند سال های گذشته؛ هر شب پس از اقامه نماز جماعت در مسجد جامع خرمشهر با پخش نورنمای بیت المقدس روی دیوار این مسجد نمایش آغاز می شود؛ درادامه نمایش تاریخی فصل وصل در کنار دریاچه هورالهویزه از ساعت 30 و 21 آغاز می شود و تا ساعت 23 و 30 ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد:

 روزهای شنبه هم باغ موزه دفاع مقدس باز است اما پذیرایی از بازدیدکنندگان از ساعت 15 و 30 انجام خواهد شد.
 شنبه ها، طبق تقویم باغ موزه دفاع مقدس در ماه های عادی سال، روز تعطیلی این مجموعه به شمار می آید؛ اما در ماه رمضان به خاطررفاه حال بازدیدکنندگان، این تعطیلی لغو شد.

باغ موزه دفاع مقدس دربزرگراه شهید حقانی مجاور بوستان جهان کودک واقع شده است.

تخفیف 70 درصدی بلیت باغ موزه دفاع مقدس در رمضان

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....