در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به رکورد دار بزرگترین آژانس مسافرتی

رکورد #بزرگترین آژانس مسافرتی در دنیا متعلق به Uniglobe Travel International می باشد که در 60 کشور دنیا شعبه دارد و درآمد سالانه ی آن برابر با 5 بیلیون دلار می باشد. این کمپانی در اصل از مجموعه شرکت های کوچکتر تشکیل شده و امروزه تبدیل به این کمپانی بزرگ شده اند. 

هدف اصلی این کمپانی این است تا بتوانند به شکلی متفاوت و درست این آژانس را مدیریت کنند و رضایت مشتری ها از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

دیدگاه جالبی را نیز در نظر گرفته اند و این است، تمامیت، ابتکار عمل و قابلیت اعتماد.

از فعالیت های این آژانس مسافرتی می توان به گردشگری تجاری، گردشگری تفریحی، پیشنهادات برای سفر و ... اشاره کرد که بصورت گسترده و با مدیریتی صحیح تمامی این فعالیت ها را در سطح بین المللی انجام می دهند. در فیلم سینمایی Back to the Future II زمانی که شخصیت اصلی وارد سال 2015 می شود تصویر یکی از شعب این شرکت به چشم می خورد و این بسیار جالب می باشد.

این شرکت امید دارد تا بتواند در آینده وارد بازارهای جهانی بیشتری شود و مشتری های خود را افزایش دهد. اگر این اتفاق بیفتند می توان از آن به عنوان بزرگترین و موفق ترین آژانس مسافرتی در طول تاریخ نام برد.

آژانس های مسافرتی زیادی در دنیا وجود دارد که همگی برای پیشرفت و رسیدن به اهداف خود در تلاش هستند ولی آن هایی موفق خواهند شد که آرام و پیوسته بسوی هدف خود در حرکت هستند و هیچگاه متوقف نمی شوند.

 

جدول اطلاعات گینس

 چه کسی

 کمپانی Uniglobe Travel International

 در چه مکانی

 به دلیل گسترده بودن این کمپانی مکان مشخصی را نمی توان نام برد

 زمان

 11 سپتامبر سال 2011

karnaval.ir0

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....