در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به طولانی ترین کتاب راهنمای سفر تا به امروز.

طولانی ترین کتاب و یا بهتر است بگوییم مجموعه کتابی که تا به امروز در رابطه با سفر به چاپ رسیده Rurubu نام دارد و تا 2 نوامبر سال 2010 به تعداد چاپِ 3791 بار رسیده است که در نوع خود جالب و بینظیر است. این مجموعه کتاب در ژاپن چاپ و به فروش می رسد و زبان آن نیز ژاپنی است.

این مجموعه کتاب بصورت پیوسته از سال 1984 تا به امروز توسط نشریه ی JTB Publishing به چاپ رسیده است.

در اولین روزها یعنی در سال 1984 تنها 4 بار به چاپ رسید ولی با گذشت زمان و محبوب شدنش نزد مخاطبان در سال 1993 به تعداد چاپ 100 عدد رسید و با سرعت نزد مردم معرفی و خریداری می شد. 

کشور ژاپن در تولید و نوشتن مجله بسیار جالب عمل می کند بطوری که می توان گفت جز کشورهایی می باشد که فروش مجله و کتاب در این کشور میزان بالایی دارد و ژاپنی ها به مطالعه علاقه مند هستند. از ویژگی های این مجموعه کتاب می توان به متنوع بودن موضوعات و پرداخت جالب به آن ها اشاره کرد و همین از ویژگی هایش به حساب می آید. طراحی جلد این مجله نیز به جذابیت های آن افزوده و مشتری ها را به خود جذب می کند.

از موضوعاتی که در این کتاب گنجانده شده می توان به سفر، مقاصد گردشگری، غذاها، فرهنگ و ... اشاره کرد که هر قسمت مخاطبین خاص خودش را دارد.

فروش بالا در کنار کیفیت مناسب باعث موفق شدن این کتاب و محبوب شدنش نزد مخاطبین شده است. با مطالعه ی این مجموعه کتاب گویی واقعا در سفر هستید و از زیبایی ها لذت می برید. تصاویری که در این مجموعه تماشا می کنید نیز به اندازه ی نوشته های کتاب جالب می باشند.

 جدول اطلاعات گینس

 رکورد دار

JTB PUBLISHING

 در چه مکانی

 ژاپن

 زمان

 2 نوامبر سال 2010

طولانی ترین کتاب راهنمای سفر

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....