در این بخش از گینس های گردشگری قصد داریم به معرفی قدیمی ترین هتل موجود در دنیا بپردازیم.

شاید جالب باشد که بدانید قدیمی ترین هتل در دنیا در کدام کشور است و آیا هنوز هم فعالیت می کند یا خیر؟ ما اینجایی تا به این سوال پاسخ گوییم، قدیمی ترین و کهن ترین هتل دنیا ( Keiunkan ) نام دارد و در استان یاماناشی کشور ژاپن قرار دارد، این هتل که نقش مهمی در گردشگری ژاپن بازی می کند ساختش به سال 705 میلادی باز می گردد، زمانی که کسی در دنیا هتلی نساخته بود.

جالب اینجاست که این هتل هنوز هم در حال فعالیت می باشد، پس به این هتل می رویم و کمی بیشتر با آن آشنا می شویم، نام کامل این هتل نیشیاما بپو ( Nishiyama Onsen Keiunkan ) می باشد و در سال 705 میلادی در کنار چشمه ی آب گرمی در منطقه ی  یاماناشی ژاپن ساخته شد.

این هتل در سال 2011 میلادی به صورت رسمی در رکوردهای گینس به ثبت رسید با گذشت حدود 1300 سال از زمان تاسیس این هتل 52 نفر مالک این هتل شدند و هنوز هم مالکیت این هتل دست به دست می شود، این هتل در کوپایه ی کوه آکایاشی ( Akaishi ) قرار دارد و منظره ی زیبایی را در اختیار میهمانانش قرار می دهد.

این هتل تا به امروز بارها بازسازی شده که آخرین بارش سال 1997 میلادی بوده است، 37 اتاق دارد که در آنها کشیدن سیگار مجاز نمی باشد، همچنین رستورانی هم در ان موجود است که خوراک های خوشمزه ای را به میهمانان عرضه می کند.

این هتل به دلیل قدیمی ترین هتل دنیا بودن هتلی گران قیمت است و میانگین هزینه ی اقامت در آن بین 375 تا 526 دلار هزینه در بر خواهد داشت.

برای اقامت در این هتل کافی است به آدرس مندرج در زیر مراجعه نمایید.

آدرس: ژآپن، چوبو، یاماناشی، نیشیاما بپو.

.Address: Japan > Chubu > Yamanashi Prefecture > Minamikoma-gun >H ayakawa-cho> Nishiyama Onsen

رکوردهای گینس گردشگری را در کارناوال بخوانید: رکوردهای گردشگری در گینس

جدول گینس

رکورد دار  نیشیاما بپو
مکان ژاپن
زمان ثبت رکورد 705 میلادی
قدیمی ترین هتل جهان
قدیمی ترین هتل جهان
قدیمی ترین هتل جهان

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....