فصل تابستان نزدیک است و سفرها در تمامی نقاط جهان آغاز می شود . مسافران قاره به قاره ، کشور به کشور و شهر به شهر سفر می کنند . این سفرها سیل عظیمی از جمعیت را شامل می شود که سعی می کنند بهترین مقصدها را با مناسب ترین قیمت انتخاب کرده و سپس #سفر خود را شروع کنند . هر مکانی با توجه به ویژگی های جغرافیایی و فرهنگی می تواند مقصد مناسبی برای سفر باشد . 

بهتر است قبل از سفر کردن درباره ی مقصد خود اطلاعاتی را جمع آوری کنید و سپس سفر خود را شروع کنید . به یاد داشته باشید که تمامی نقاط این کره ی خاکی زیبایی های خاص خودش را دارد و می تواند میزبان شما باشد . از یک صحرای گرم و سوزان بگیرید تا یک #جنگل سبز و بکر . 

چندی پیش در کارناوال مطلبی را تحت عنوان بهترین مقاصد سفر برای سفر در فصل بهار را مطالعه کردید . با یکدیگر دیدیم که دنیا چقدر در فصل بهار می تواند چشم نواز و زیبا باشد . حال با توجه به نزدیک شدن به فصل تابستان خواهیم دانست که بهترین مکان ها برای سفر در تابستان چه مقاصدی می توانند باشند تا خود را برای سفر آماده کنیم . 

همراه کارناوال باشید .

طبیعت

1) دریای وادن ، شمال هلند | Wadden Sea , North Holand

این مکان برای کسانی که به طبیعت علاقه دارند بهترین انتخاب به حساب می آید . تصور کنید در کنار این دریای زیبا بر روی شن های نرم قدم می زنید و باد ملایمی صورت شما را نوازش می کند . این یک تجربه ی فوق العاده خواهد بود . تورهایی هستند که شما را به این #ساحل زیبا در شما کشور #هلند خواهند برد . کسانی که به این منطقه سفر می کنند باید از دنیای راحت و معمولی خود فاصله بگیرند و قدم به این ساحل جادویی بگذارند . 

این منطقه خود یک پارک ملی به حساب می آید . 

شما می توانید در کنار لذت بردن از #طبیعت زیبای این دریا و ساحل به ماهیگیری بپردازید و یا اینکه میگو صید کنید . شما هیچ گاه مناظری به این زیبایی را نمی توانید بیابید ، مناظری که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند . 

تورهای متنوعی با توجه به سلیقه ی شما وجود دارند . برخی از تورها زمانی شما را به ساحل می برند که آب دریا عقب نشینی کرده و موجودات ریز زیبای این دریا بر روی ساحل در حال جست و خیز هستند . تورهایی نیز هستند تا شما را برای دیدن مناظر اطراف با خود همراه می کنند . هر تور با توجه به ویژگی های شما می تواند سفر خوب و زیبایی را برای شما و همراهانتان به ازمغان بیاورد . شما می توانید برای اقامت به چند #هتل زیبا ولی گران قیمت که نزدیک ساحل وجود دارند بروید . در تمامی این هتل ها رستوران هایی با خوشمزه ترین غذاهای دریایی و هلندی در انتظار شما هستند . 

بهتر است برای بیشتر لذت بردن از سفر خود تورهایی را انتخاب کنید که شما را پیاده به ساحل می برند . 

آدرس : هلند ، شمال هلند ، دریای وادن

Address : holland , north holland , wadden sea

دریای وادن ، شمال هلند | Wadden Sea , North Holand
دریای وادن ، شمال هلند | Wadden Sea , North Holand
دریای وادن ، شمال هلند | Wadden Sea , North Holand
دریای وادن ، شمال هلند | Wadden Sea , North Holand
دریای وادن ، شمال هلند | Wadden Sea , North Holand

2) پارک ملی بَنف ، کانادا ، آلبرتا | Banff , National Park , Alberta , Canada

این #پارک ملی برای کسانی که به دنبال مناظر زیبا و صخره ای هستند بسیار مناسب می باشد . این منطقه دارای جذابیت های دیگری مانند دره ی بو ، شهر بَنف و روستای دریاچه ی لوییس نیز می باشد . شما در این پارک ملی فعالیت های زیادی را می توانید انجام دهید . سوار بر #قایق شده و به رفتینگ بروید . لوازم صخره نوردی با خود آورده و از صخره ها بالا بروید و یا این که برای پیاده روی و لذت بردن از دنیایی سبز و بکر پای در جنگل ها گذاشته و ماجراجویی کنید . 

یکی از جذابیت های این پارک حیات وحش می باشد . در برخی از فصول سال شما می توانید خرس های گریزلی و یا سیاه را ببینید که برای شکار به نزدیکی رودخانه ها آمده اند و بصورت دسته جمعی در حال ماهیگیری هستند . 

یکی از ویژگی های این پارک ملی مسیر های پیاده روی می باشد که به سوی ارتفاعات می روند و اگر پای در این مسیرها بگذارید در انتها به منظره هایی خیره کننده می رسید و محو تماشا خواهید شد . 

هتل های بیشماری برای شما در نظر گرفته شده اند که با توجه به سلیقه ی شما می توانند از شما و همراهانتان میزبانی کنند . 

رستوران های این پارک ملی از شما با گوشت بوفالو ، خرگوش و ... پذیرایی می کنند و غذاهای بسیار خوشمزه ای را برای شما آماده می کنند . 

آدرس : کانادا ، آلبرتا

Address : Alberta , Canada

پارک ملی بَنف ، کانادا ، آلبرتا | Banff , National Park , Alberta , Canada
پارک ملی بَنف ، کانادا ، آلبرتا | Banff , National Park , Alberta , Canada
پارک ملی بَنف ، کانادا ، آلبرتا | Banff , National Park , Alberta , Canada
پارک ملی بَنف ، کانادا ، آلبرتا | Banff , National Park , Alberta , Canada

3) بوزیوس ، برزیل | Buzios , Brazil

تصور کنید 23 ساحل در منطقه ای به طول 5 مایل قرار دارند . این منطقه مورد توجه افراد مشهوری مانند لئوناردیو دی کاپریو نیز قرار گرفته است . دسترسی به این  سواحل که در نزدیکی شهر ریو قرار دارد به لطف برنامه هایی که برای المپیک در نظر گرفته شده 2 ساعت طول خواهد کشید . هر ساحل زیبایی ها و ویژگی ها خاص خودش را دارد . سواحل غربی محیطی آرام به همراه آبی شفاف دارند ولی سواحل شرقی آبی به نسبت نا آرام دارند و به اقیانوس وصل می شوند . 

این سواحل برای یک سفر آرامش بخش و یا خانوادگی و دوستانه بسیار مناسب می باشند . 

کسانی که به این ساحل سفر می کنند از شن های نرم ، آسمانی آبی و دریایی زیبا سخن می گویند . 

در نزدیکی سواحل هتل های زیادی قرار دارد و شما می توانید با توجه به قیمت و سلیقه ی خود یکی را انتخاب کنید . شاید برای شما جالب باشد که غذاهایی سرو می شود که فقط دریایی نیستند بلکه ترکیبی از غذاهای ملل می باشد . 

این را به خاط داشته باشید که ممکن است به هنگام سفر به این منطقه دچار ویروس زیکا شوید . پس احتیاط کنید . 

قدم زدن در سواحل زیبای این منطقه را به شما پیشنهاد می کنیم . 

آدرس : برزیل ، بوزیوس

Address : Buzios , Brazil

بوزیوس ، برزیل | Buzios , Brazil
بوزیوس ، برزیل | Buzios , Brazil
بوزیوس ، برزیل | Buzios , Brazil

4) کَسل ، آلمان | Kassel , Germany

زمانی در کَسل برادارن گریم ، جیکوب و ویلهم ، بزرگترین داستان های محلی را نوشتند و به چاپ رساندند . 585 داستانی که شامل افسانه های آلمانی بود و در دو نوبت در سال های 1816 و 1818 به چاپ رسید . هر سال در ماه ژوئن مراسمی برای بزرگداشت این افسانه ها و داستان ها در این منطقه برگزار می شود . در سپتامبر 2015 در کَسل یک موزه به نام دنیای گریم بازگشایی شد که در نوع خود بسیار جالب و شگفت انگیز می باشد . 

کَسل را به عنوان پایتخت افسانه و داستان های آلمانی می دانند و هر سال فستیوالی به نام گریم برگزار می شود . 

شما می توانید برای اقامت درکَسل بمانید و یا به هتل های اطراف مراجعه کنید . 

آدرس : کسَل ، آلمان

Address : Germany , Kassel

کَسل ، آلمان | Kassel , Germany
کَسل ، آلمان | Kassel , Germany
کَسل ، آلمان | Kassel , Germany

5) خط راه آهن سیبری ، روسیه | Sibrian Railway , Russia

به دنیایی بکر و سرد وارد شوید . این سفر برای کسانی که به سفر با قطار علاقه مند هستند بسیار مناسب می باشد . این قطار از مسکو به سمت ولادیووک می رود و در مسیر از زیباترین مناظر و سرد ترین عبور می کند . این قطار در بین سال های 1891 تا 1916 ساخته شد و مسیری 5753 مایلی را طی می کند . این قطار عنوان طولانی ترین مسیر طی شده برای قطار مسافربری را از آن خود کرده است . 

این قطار بدون توقف 6 روز در حرکت خواهد بود و مطمئن باشید مناظری را در طول مسیر خواهید دید که برای همیشه تبدیل به بهترین خاطره خواهند شد . تصور کنید روسیه را در یک قطار سفر کنید . 

تابستان فصل مناسبی برای تجربه ی این سفر است . برای این که زمان بیشتری روز خواهد بود و این گونه از مناظر بیشتری می توانید دیدن کنید . در میان راه از مکان های منحصر بفرد و جالبی عبور خواهید کرد . مانند روستاهای سیبری که به همراه خانه های سنتی چوبی بسیار جالب جلوه می کنند ، عمیق ترین دریاچه ی جهان که همان بایکال است .

یکی از ویژگی های این سفر عبور از کنار کوه های اورال می باشد . 

با انتخاب این سفر تجربه ی فوق العاده ای داشته باشید . سوار بر قطاری که توقف نمی کند روسیه را ببینید . 

شما از مسکو می توانید سوار بر این قطار شوید .

خط راه آهن سیبری ، روسیه | Sibrian Railway , Russia
خط راه آهن سیبری ، روسیه | Sibrian Railway , Russia
خط راه آهن سیبری ، روسیه | Sibrian Railway , Russia

6) پارک ملی آکادیا ، آمریکا | Acadia National Park , United State Of America

آکادیا اولین پارک ملی در قسمت شرقی ایالات متحده ی آمریکا به حساب می آید . امروزه در این پارک ملی برنامه های زیادی برگزار می شود . از فستیوال های کوچک گرفته تا شکار خرچنگ . تورهای سافاری جذابی را هم در این پارک می توانید تجربه کنید . بهترین فصل برای سفر به این پارک تابستان می باشد . شما می توانید به پیاده روی بپردازید و در پارک دوچرخه سواری کنید . 

در پارک مسیری 45 مایلی وجود دارد که برای پیاده روی و اسب سواری بسیار مناسب می باشد . 

در این پارک ملی می توان کمپ برپا کرد ، به هنگام شب آتش روشن کرد و از گرمای آن لذت برد و یا از مناظر زیبای آن عکاسی کرد . این منطقه بسیار زیبا می باشد و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند . 

کسانی که به این پارک سفر کرده اند می گویند به هنگام طلوع خورشید خود را به بالاترین نقاط این پارک برسانید و غرق در زیبایی های طبیعت و پارک شوید . این تجربه برای همیشه در وجودتان ماندگار خواهد ماند . 

بهترین راه برای اقامت در این پارک کمپ زدن می باشد .

آدرس : ماین ، پارک ملی آکادیا

Address : Main , Acadia National Park

پارک ملی آکادیا ، آمریکا | Acadia National Park , United State Of America
پارک ملی آکادیا ، آمریکا | Acadia National Park , United State Of America
پارک ملی آکادیا ، آمریکا | Acadia National Park , United State Of America
پارک ملی آکادیا ، آمریکا | Acadia National Park , United State Of America

7) رودخانه ی کلمبیا ، ایالات متحده ی آمریکا | Columbia river

در شمال آمریکا رودخانه ی کلمبیا در رتبه ی 4 به عنوان بزرگترین رودخانه قرار گرفته است . تصور کنید به دشتی سرسبز می روید که پرندگان در آسمان پرواز می کنند و به این سو و آن سو می روند . رودخانه ای بزرگ و زیبا را می بینید که در نهایت زیبایی و ابهت بر روی دشت دراز کشیده و انتظار شما را می کشد تا در کنار آن از مناظر اطراف لذت ببرید . منتظر چه هستید ؟ به سمت رودخانه حرکت کنید . 

شما می توانید در این رودخانه به ماهیگیری بپردازید و یا کمی آب تنی کنید . اگر به عکاسی علاقه مند هستید سوژه های خوبی را در اختیار شما قرار خواهد داد . غروب در کنار این رودخانه بودن لذتی شگرف دارد . 

تابستان امسال رودخانه برای شما برنامه های ویژه ای دارد . قرار است قایق های کوچک یا همان کوروز ها بر روی آب های رودخانه به حرکت دربیایند . شما می توانید با پرداخت مبلغی سفری را تجربه کنید که برای همیشه در یاد شما خواهد ماند . 

از طبیعت اطراف بر روی قایق لذت ببرید و حتی می توانید از روی قایق ماهیگیری نیز کنید .

بهترین غذا ها را شما می توانید در این قایق ها میل کنید . اگر در کنار رودخانه کمپ زده اید و ماهی گیری کرده اید آتشی برپا کنید و ماهی ها را کباب .

به هنگام سفر به این منطقه و رودخانه از طبیعت بکر و حیات وحش آن لذت ببرید . 

آدرس : آمریکا ، رودخانه ی کلمبیا 

Address : Columbia River , United states of america

رودخانه ی کلمبیا ، ایالات متحده ی آمریکا | Columbia river
رودخانه ی کلمبیا ، ایالات متحده ی آمریکا | Columbia river
رودخانه ی کلمبیا ، ایالات متحده ی آمریکا | Columbia river
رودخانه ی کلمبیا ، ایالات متحده ی آمریکا | Columbia river

8) مورِآ ، اقیانوس جنوبی | South Pacific , Moorea

این سفر مناسب برای تجربه ی خانوادگی است . شما می توانید در ماه جولای ، زمانی که وال ها در آب های اطراف این جزیره شنا می کنند به مشاهده بپردازید و لحظات شاد و جالبی را تجربه کنید . اگر علاقه مند به پیاده روی در ساحل هستید این جزیره زیباترین سواحل را دارد . آب آبی رنگ دریا به همراه تابش نور خورشید می تواند برای شما یک روز زیبا را رقم بزند . 

سوار بر موتور های چهار چرخ شوید و در طول ساحل حرکت کنید . آفتاب بگیرید و زیر تابش گرم خورشید ریلکس شوید . 

در کنار سواحل این جزیره هتل های زیادی ساخته شده است . از لوکس ترین گرفته تا هتل های ارزان قیمت . اگر روزی به این مکان رفتید به هنگام شب سری به ساحل بزنید . آرامش و صدای امواج شما را به دنیایی رویایی خواهد برد و غرق در این دنیا می شوید . 

به هنگام پیاده روی بر روی ساحل مراقب پاهای خود باشید . صدف و سنگ های نوک تیز زیادی بر روی ساحل وجود دارند . 

آدرس : مورآ ، اقیانوس جنوبی

Address : Moorea , south pacific

مورِآ ، اقیانوس جنوبی | South Pacific , Moorea
مورِآ ، اقیانوس جنوبی | South Pacific , Moorea
مورِآ ، اقیانوس جنوبی | South Pacific , Moorea
مورِآ ، اقیانوس جنوبی | South Pacific , Moorea

سخن کارنوال

نظر شما چیست ؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید . 

دیدگاه ها : 2
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....