تا به حال شده ، خسته شوید ، از روزمرگی ، از کارهای تکراری و یک نواختی زندگی...

این جور مواقع برای خوب شدن حالتان چه راهی پیش می گیرید ؛ به یک گردش یک روزه می روید یا به دنبال یک تفریح هیجانی یا انتخاب دیگری دارید؟!

برخی به همین راحتی دوباره حالشان خوب می شود ، اما عده ی دیگری هستند که به این راحتی ها راضی نمی شوند نمونه اش کریستین لیندگرن Christian Lindgr ) .

او در #نروژ متولد و بزرگ شد . زمانی که تنها 18 سال سن داشت ، از زندگی روزمره و تحصیل کردن خسته شد و همه چیز را رها کرد و تصمیم گرفت تا به دور دنیا #سفر کند.

او امروز 27 سال سن دارد و به 97 کشور مختلف در دنیا سفر کرده است .

او سفرهایش را این گونه تعریف می کند :

به کشورهای مختلفی سفر کردم از نیجریه در آفریقا گرفته تا کره شمالی در آسیا . اما در این سفرها بر خلاف چیزی که گمان می کنید ،پول زیادی به همراه نداشتم و همیشه سعی کردم تا بودجه ی سفرهایم را کنترل کنم. چیزی دیگری که همیشه با خود به همراه داشتم و هرگز آن را ترک نکردم ، کتاب راهنمای سفر بود تا دچار سردرگمی نشوم.

در ادامه نگاهی می اندازیم به تعدادی تصویر که خود کریستین از میان عکس هایی که در سفرهایش گرفته ، انتخاب کرده و به اشتراک گذاشته است.

همراه کارناوال باشید تا با او به دنیا سفر کنیم.

 

1 ) کامیون پاکستانی

یک کامیون در مقابل دریاچه Attabad در شمال #پاکستان.

پاکستان

2 ) شهرستان Larung Gar

من به شهرستان Larung Gar در غرب سیچوان #چین سفر کردم و از بزرگترین مدرسه بودایی در جهان بازدید کردم.

چین
چین

3 ) کره شمالی

من به کره شمالی سفر کردم ، البته پول زیادی در این سفر به همراه نداشتم اما با این حال در هتلی اقامت کردم که چشم انداز زیبایی داشت.

کره شمالی

-- سفر من در کره شمالی با دیدن جاذبه ها و گشتن در شهر همراه بود.

کره شمالی
کره شمالی
کره شمالی
کره شمالی

4 ) گرجستان

در سفرم به #گرجستان از صخره ای دیدن کردم که از آن با عنوان صخره کاتسکی Katski ) یاد می کنند و برای یک شب در این صخره اقامت کردم ، اقامتی که تجربه ای بینظیر و فراموش نشدنی بود.

برای آشنایی با این صخره ی جالب و کشف دلیل جالب بودن اقامت کریستین لیندگرن این مطلب را بخوانید : کلیسایی بر فراز ابرها | صخره ی Katskhi | گرجستان

گرجستان

5 ) اصفهان | ایران

سفری بی نظیر و خاطره انگیز به نصف جهان...

اصفهان
اصفهان

6 ) تاجیکستان

خوش شانسی های من ادامه داشت و در سفرم به #تاجیکستان ، به یک عروسی گرجستانی دعوت شدم و با آداب و رسوم مراسم ازدواج آن ها آشنا شدم.

تاجیکستان

7 ) کوهستان اورست

و در ادامه ی سفرهایم و خوش شانسی هایم ، در کل 3 بار به تبت سفر کردم. در این 3 بار بازدید از اورست ،2 بار در یک کمپ نپالی بودم و 1 بار در یک کمپ تبتی.

کوهستان اورست

8 ) میدان ریگستان | ازبکستان

یکی دیگر از شگفتی های سفرم ، بازدید از میدان ریگستان سمرقند در #ازبکستان بود، میدان تاریخی که حرف های زیادی برای گفتن دارد.

برای آشنایی کامل با این میدان تاریخی که بر روی سازه های تاریخی دیگر ، بسیار تاثیر گذار بوده ،سفر کارناوال به این میدان را از دست ندهید : میدان ریگستان ؛ سمرقند | یادگار باشکوه ایرانی

میدان ریگستان | ازبکستان
میدان ریگستان | ازبکستان

-- در سفرم به ازبکستان از اماکن دیدنی دیگری همچون قایق تاریخی فراموش شده ای که در دریاچه آرال قرار دارد ،دیدن کردم.

ازبکستان

سخن آخر

نظرتان در مورد این تصاویر و سفرهای کریستین لیندگرن چیست ؟

آیا شما هم تجربه ی این چنینی داشته اید ؟

نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....