کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

اتفاقی که چندی پیش در صنعت سفرهای دریایی به وقوع پیوست بسیار جالب و مهم بود . کشتی #هماهنگی دریاها یا Harmony Of The Seas را شرکت کشتی سازی #رویال کارابیئن معرفی کرد و در بندر ساوت همپتون انگلستان به آب انداخته شد . این کروز بزرگ و زیبا وزنی برابر با 226.963 تن دارد و می تواند 5479 مسافر را در خود جای دهد . ناگفته نماند که این کروز 2100 خدمه را نیز می تواند حمل کند . 

کروز هماهنگی دریاها در حال حاضر بزرگترین #کروز به حساب می آید . 

امروزه با توجه به پیشرفت ها در صنایع مختلف شاهد تغییر در سبک و نوع سفرها هستیم . شاید در سال های دور تصور این که روزی در دریاها شاهد حرکت کشتی هایی بزرگ باشیم سخت بوده ولی امروزه دیگر دور از ذهن نیست حرکت کردن و سفر کردن با کشتی هایی بزرگ و مجلل مانند این کروز .

اگر سوار این کروز شوید و به سفر بروید گویی درون یک #کشتی نیستید ، بلکه در شهری هستید که همه چیز برای شما مهیا می باشد . 

همراه کارناوال باشید تا با این کروز بیشتر آشنا شوید . 

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

رویال کارابیئن و کشتی های کروز آن

این شرکت در عرصه ی ساخت کروز حرف اول را می زند . برای کشتی جدید خود از امکانات تازه و زیادی استفاده کرده است تا بتواند کشتی تازه ساز خود را از دیگر کروز ها متمایز سازد . کشتی های بزرگ و لوکسی مانند جاذبه ی دریاها که در سال 2010 به آب انداخته شد . 

از حالا به بعد کشتی هماهنگی دریاها بزرگترین و مجلل ترین عضو خانواده ی کروزهای این شرکت به حساب می آید . 

کروزها امروزه بسیاری را از کشوری به کشوری دیگر می برند . هدف فقط سفر نیست بلکه کیفیت نیز حائز اهمیت می باشد . زمانی که با یک کروز سفر می کنید در کنار لذت بردن از سفر خود کارهای زیادی وجود دارد که می شود به دید تفریح به آن ها نگاه کرد . 

فروشگاه های بزرگ ، استخرها ، باشگاه های ورزشی ، رستوران های مجلل ، زمین های بازی و ... همگی در کروزها قرار گرفته اند و مسافران می توانند از تمامی امکانات موجود استفاده کنند . 

این کشتی ها از امنیت بالای برخوردار هستند .

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas
کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

کمی درباره ی کروز هماهنگی دریاها یا Harmony Of The Seas

این کشتی بزرگ و مجلل بزرگترین در نوع خود به حساب می آید . اگر کمی به اندازه و ویژگی های آن دقت کنید متوجه خواهید شد که با یک شاهکار در صنعت سفرهای دریایی رو به رو هستید . امکاناتی که در این کشتی قرار داده شده است در هیچ کروز دیگری نمی توان یافت . به هنگام سفر راحتی را در کنار مدرن بودن تجربه خواهید کرد . 

این کشتی کروز طولی برابر با 1188 فوت و ارتفاعی برابر با برج ایفل دارد .

شاید با خود بپرسید این ویژگی ها چه می توانند باشند .

در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی این ویژگی ها بپردازیم .

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

1) ارتفاع 984 فوتی ، نزدیک به 100 فوت

هرکسی بر روی عرشه ی این کشتی قدم بگذارد متوجه می شود که این کروز از چه ارتفاع زیادی برخوردار است . هماهنگی دریاها از 10 طبقه ی مجزا تشکیل شده است که هرکدام دارای ویژگی های خاصی هستند . 

از طبقات این کروز می توان به طبقه ای اشاره کرد که استخرهایی بزرگ را می توان بر روی آن یافت و یا طبقه ی 6 که مخصوص پیاده روی ساخته شده است . 

طبقات این کشتی به گونه ای ساخته شده اند که به راحتی از داخل به یکدیگر راه دارند و می توان از طریق راهروها و پله ها میان طبقات جا به جا شد . 

یکی از ویژگی های جالب این کروز را می توان مناسب بودن آن برای تمامی سنین دانست . شاید در کروزهای قدیمی برای افراد مسن بالا رفتن و حرکت میان طبقات سخت بوده است ولی در این کشتی به راحتی می توان در آن از طبقه ای به طبقه ای دیگر رفت . 

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

2) قسمت های اصلی این کروز، وارد شدن به دنیایی تازه

این کروز مانند دیگر کروزها از 7 قسمت تشکیل شده است . 

از قسمت های اصلی می توان به استخر و زمین های ورزشی ، طبقه ی پیاده روی که از تخته های چوبی ساخته شده است ، پارک های مرکزی ، رستوران ها ، سالن های بزرگ برای جشن ها ، فروشگاه ها و عرشه ی بزرگ اشاره کرد .

بر روی عرشه ی بزرگ و قسمت جلویی این کروز محل فرود هلی کوپتر را می توان دید . 

این کروز در نوع خود منحصر به فرد است .البته در آینده ای نه چندان دور شاهد کشتی بسیار بهتر و پیشرفته تر از این کروز خواهیم بود . 

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

3) کافه و رستوران هایی که روبات ها در آن کار می کنند

در این کروز ما شاهد نوعی تازه از رستوران داری هستیم . در کافه ها و رستوران ها ( نه تمامی کافه ها و رستوران ها ) روبات ها از شما پذیرایی خواهند کرد . طبق آمار این روبات ها در روز حدود 1000 نوشیدنی را سرو می کنند . 

این یک قدم رو به جلو و رسیدن به عصری تازه هست و این یعنی در آینده روبات ها در زندگی ما نقش بیشتری را ایفا خواهند کرد . 

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

آینده ی این شرکت و کروزهای آن چه خواهد بود

شرکت سازنده ی این کروز با استفاده از امکانات تازه و تکنولوژی سعی کرده تا خود را به رقیب خود که شرکت کارناوال یا carnival نام دارد نزدیک تر کند . هماهنگی دریاها قصد دارد در این رقابت پیروز شود .

شرکت رویال کارابیئن در رتبه ی دوم قرار دارد .

مشخص است که تمامی شرکت ها می خواهند بزرگترین کشتی ها و کروزها را بسازند ولی مهم این است که کدام نظر مسافران را بیشتر جلب می کند .

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

با این کشتی سفر کنید

این کروز تابستان را به مدت 7 روز بر روی آب های مدیترانه سپری خواهد کرد . در برنامه های این کروز سفر بر روی دریاهای متفاوت گنجانده شده است . انتظار می رود مسافران زیادی را جذب خود کند . 

قیمت برای هر نفر از 1125$ اغاز می شود .

کشتی کروز کروز هماهنگی دریاها  Harmony Of The Seas

سخن کارناوال

اگر قصد سفر با یک کروز را دارید تجربه ی بسیار متفاوتی در انتظار شما خواهد بود . ایا تا به حال سوار این نوع کشتی شده اید ؟ دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید . 

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....