بزرگترین شهر در جهان | گینس های گردشگری

در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به بزرگترین شهر در جهان که شهر توکیو می باشد.

احتمالا برای شما جالب است که بدانید بزرگترین شهر از نظر وسعت توکیو در کشور ژاپن است که با داشتن وسعتی ۲٬۱۸۷٫۰۸ کیلومتر مربعی رکوردار در این زمینه می باشد. نام رسمی این شهر کلان شهر توکیو است و امروزه به عنوان پایتخت کشور ژاپن شناخته می شود. توکیو در شرق جزیره ی هونشوی قرار گرفته و جزئی از استان های 47 گانه ی ژاپن است.

در سال های اولیه ی شکل گیری توکیو نامش ادو بود و دهکده ی ماهیگیری کوچکی به حساب می آمد. با گذشت زمان کم کم گسترش یافت تا جایی که در قرن 18 میلادی تبدیل به یکی از بزرگترین شهرهای جهان شده بود. جالب است که بدانید توکیو بعد از شهرهای نیویورک و لندن بزرگترین پایتخت صنعتی جهان می باشد. این شهر بسیار مدرن می باشد و در هر قسمت از آن نشانه ای از تکنولوژی به چشم می خورد. سیستم فوق پیشرفته ی حمل و نقل عمومی و طراحی خیابان ها از ویژگی های توکیو محسوب می شود.

نام توکیو به ژاپنی به معنای پایتخت شرقی می باشد.

آب و هوای این شهر مرطوب و نیمه گرمسیری  است و تابستان هایی گرم و زمستان هایی معتدل دارد. با توجه به پیشرفت های فرهنگی بشر در دنیای امروز ژاپن به خوبی توانسته سنت های غنی خود را حفظ کند و با شرایط فعلی آن ها را وفق دهد. به همین دلیل هر سال فستیوال های بزرگی برگزار می شود و در کنار نشان دادن فرهنگ و سنت ها مردم را نیز در کنار هم جمع می کنند.

این مطلب اشاره ای کلی به این کلان شهر دارد و در آینده بطور کامل با این شهر در کارناوال آشنا خواهید شد. 

 

جدول اطلاعات گینس

 رکورد دار

شهر توکیو

 در چه مکانی

کشور ژاپن

 زمان ثبت رکورد گینس

نامشخص

بزرگترین شهر در جهان
بزرگترین شهر در جهان

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....