karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 خرداد 1400

به روز رسانی

26 تیر 1400

هتل های تهران عموما در نزدیکی بازارها، مراکز خرید، بیمارستان ها و مراکز درمانی و ادارات و سازمان ها قرار گرفته اند. این موضوع بیش از همه به خاطر نوع سفرهایی است که به شهر تهران می شود. سفرهای کاری و سفر برای خرید، بیشترین علت سفر به این شهر است. برخلاف سایر شهرها، سفر تفریحی به تهران در اولویت آخر قرار دارد. به همین خاطر هتل های زیادی در اطراف بازار بزرگ تهران و میدان امام خمینی وجود دارند که قصد مسافران آنها خرید می باشد. خیابان طالقانی به عنوان یکی از مراکز ادرای تهران که ساختمان وزرات نفت نیز در آنجا قرار دارد، محل قرارگیری تعداد زیادی هتل 3 و 4 ستاره می باشد. در خیابان ولیعصر و در محدوده میدان ولیعصر تا چهار راه پارک وی، هتل های لوکس بسیاری قرار دارد که مناسب اقامت برای میهمانان شرکت ها می باشند. در شمال شهر تهران در محدوده میدان تجریش و خیابان دربند و منطقه نیاوران و سعادت آباد برخی از بهترین هتل های 5 ستاره تهران جای گرفته اند که مسافران آنها مقامات و مدیران ارشد شرکت های بزرگ هستند. 

هتل های تهرانپارس

تهرانپارس در شرق تهران و در مجارت پارک جنگلی حصارک قرار دارد. به طور کلی در شرق تهران هتل 3 ستاره شهر و هتل 4 ستاره برج سفید هستند، که امکان رزرو آنلاین این هتل ها از طریق رزرواسیون آریا به همراه تخفیف برای مسافران وجود دارد. هتل شهر در کنار خیابان دماوند و ایستگاه مرکزی اتوبوس تندرو است. اتاق های این هتل مناسب سفرهای انفرادی و گروهی بوده با درجه بندی های متفاوت طراحی شده است. البته اگر در جستجوی اقامتی لوکس و استفاده از خدمات خوب در شرق تهران هستید، پیشنهاد ما رزرو هتل برج سفید است. 

هتل های تهران در خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر طولانی ترین خیابان خاورمیانه و از قدیمی ترین مسیرهای تردد در تهران است که از میدان راه آهن شروع شده و تا میدان تجریش در شمال شهر ادامه دارد. به همین خاطر در طول سالها انواع مراکز اداری، درمانی و پاساژها و مراکز خرید بزرگ در اطراف این خیابان ساخته شده و رفت و آمد از شهرهای مختلف به این خیابان باعث ساخت هتل های متعددی گشته است. هتل آرامیس در نزدیکی میدان ولیعصر، هتل هما و هتل نیلو در کنار میدان ونک، هتل رامتین و هتل استقلال در نزدیکی چهار راه پارک وی از جمله هتل های تهران هستند که در خیابان ولیعصر قرار دارند.

در شمالی ترین بخش خیابان ولیعصر در نزدیکی میدان تجریش خیابان دربند قرار دارد که هتل ویستریا را در خود جای داده است. این هتل 5 ستاره از جدیدترین هتل های لوکس شمال تهران است که تمامی اتاق ها و سوئیت های آن مجهز به امکانات مدرن می باشند. این هتل برای میهمان مقیم امکانات و خدماتی را در نظر گرفته است که از جمله استفاده از استخر، سونا، جکوزی و مینی بار برای میهمان رایگان می باشد.

هتل در تهران

هتل های اطراف میدان انقلاب تهران

میدان انقلاب را می توان مرکز علمی تهران نامید. در خیابان های اطراف این میدان تعداد زیادی کتاب فروشی قرار دارد که از سراسر ایران برای خرید انواع کتاب به این خیابان مراجعه می کنند. در کنار میدان انقلاب یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های کشور یعنی دانشگاه تهران قرار گرفته است. دانشجویانی که از شهرستان ها برای تحصیل به تهران سفر می کنند و خانواده های آنها که برای ملاقات فرزندشان به تهران می آیند، به طور معمول برای رزرو هتل های تهران با قیمت مناسب در یکی از هتل های اطراف میدان انقلاب یا خیابان کارگر اتاق رزرو می کنند. هتل اورین تهران، هتل آپارتمان پارس و هتل آپارتمان پارسی از جمله هتل هایی هستند که در کنار میدان انقلاب خدمات اقامتی به مسافران ارائه می کنند. هتل هایی که در نزدیکی میدان انقلاب قرار دارند در شمار هتل های ارزان قیمت تهران هستند.

هتل های بلوار کشاورز تهران و خیابان حجاب تهران

بلوار کشاورز یکی از مناطق زیبای تهران است که در بخش مرکزی شهر قرار دارد و دو تا از هتل های بزرگ و لوکس تهران را در اطراف خود جای داده است. هتل اسپیناس خلیج فارس در بلوار کشاورز از هتل های گران قیمت و جدیدی است که در زنجیره هتل های اسپیناس قرار دارد. هتل لاله تهران یکی دیگر از هتل هایی است که در نزدیکی بلوار کشاورز و در کنار پارک لاله می باشد. با اقامت در این هتل در هر زمان برای پیاده روی می توانید به پارک لاله در مجاورت هتل بروید. 

هتل های نزدیک فرودگاه 

در تهران دو فرودگاه مهرآباد برای پروازهای داخلی و فرودگاه امام خمینی برای پروازهای خارجی در دسترس می باشند. فرودگاه مهرآباد در ورودی غربی تهران و در کنار میدان آزادی احداث شده است. برای مسافرانی که قصد اقامت در هتل های نزدیک این فرودگاه را دارند انتخاب های مختلفی وجود دارد. هتل فرودگاه مهرآباد نزدیکترین گزینه برای مسافران می باشد. این هتل در داخل فرودگاه قرار دارد. هتل بستان یکی دیگر از هتل های نزدیک به فرودگاه مهرآباد است که تقریبا 15 دقیقه با فرودگاه فاصله دارد.

فرودگاه امام خمینی در فاصله 50 کیلومتری و در حاشیه جنوبی تهران واقع شده است. این فرودگاه در مسیر بین شهرهای تهران و قم می باشد و دسترسی به آن از طریق بزرگراه خلیج فارس برقرار است. این فاصله طولانی تا تهران که طی آن حدود یک ساعت با خودرو طول می کشد، باعث شده بسیاری از مسافران بخصوص آنهایی که از شهرهای دیگر برای پروازهای خارجی به تهران آیند، برای اقامت هتلی در نزدیکی این فرودگاه را رزرو  کنند. در داخل این فرودگاه بزرگ دو هتل بین المللی با نام های هتل ایبیس و هتل نووتل قرار دارند.

هتل نزدیک بازار بزرگ تهران

بازار تهران مجموعه ای بزرگ در جنوب شهر است که در محدوده خیابان های امیر کبیر، خیام، ناصرخسرو و مولوی قرار دارد. مقصد اصلی بیشتر مسافرانی که برای خرید وارد تهران می شوند، بازار بزرگ است. با توجه به وسعت بازار، بازدید و خرید از آن زمان زیادی خواهد برد و گشتن در بازارچه ها و تیمچه های آن ممکن است تا چند روز نیز زمان ببرد. به همین خاطر رزرو هتل در محدوده بازار، رفت و آمد و حمل وسایل را برای مسافران آسان تر خواهد کرد. به ویژه آنکه بازار بزرگ در محوده طرح ترافیک اصلی تهران قرار گرفته و حرکت با خودرو در اطراف آن به کندی صورت می گیرد و پیدا کردن جایی برای پارک خودرو در طول روز تقریبا غیر ممکن است. هتل خیام و هتل شهریار از هتل های با قیمت مناسب در کنار بازار بزرگ هستند. هتل 4 ستاره فردوسی تهران در خیابان کوشک مصری تنها هتل با خدمات لوکس در محدوده بازار تهران است که از امکانات فراوانی برخوردار می باشد. 

هتل نزدیک بیمارستان امام خمینی تهران 

بیمارستان امام خمینی در کنار اتوبان چمران در غرب تهران قرار دارد و یکی از بزرگترین بیمارستان های تهران است که در آن برای تخصص های مختلف مراکز درمانی با پزشکان مجرب وجود دارد. به همین خاطر بیماران زیادی از سراسر کشور برای انجام انواع عمل های تخصصی و مراقبت های درمانی به این بیمارستان مراجعه می کنند. بیماران و همراهان آنها برای اقامت در تهران نیاز به هتلی مناسب دارند که فاصله کمی با بیمارستان داشته باشد. از این رو هتل 5 ستاره لاله در خیابان دکتر فاطمی با انواع امکانات از جمله لابی بزرگ، رستوران های متعدد، پارکینگ، استخر و محل پیاده روی یکی از هتل های نزدیک بیمارستان امام خمینی در تهران است. هتل حجاب یکی دیگر از هتل های نزدیک این بیمارستان در خیابان حجاب و روبروی پارک لاله می باشد. اگر به دنبال هتلی با قیمت مناسب در نزدیکی بیمارستان امام خمینی هستید، می توانید هتل اورین را برای اقامت رزرو کنید. این هتل 2 ستاره ارزان قیمت و با کیفیت در کنار میدان انقلاب و در خیابان کارگر شمالی قرار دارد. فاصله هتل تا بیمارستان با خودرو در 10 دقیقه و به صورت پیاده در 20 دقیقه طی می شود.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.