karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

01 خرداد 1399

به روز رسانی

20 اسفند 1399

آشنایی با کشور کانادا

کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان است و به عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورها نیز شناخته می‎شود. با توجه به شرایط زندگی در کانادا، سالانه افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می‌کنند تا بتوانند رویاهایشان را بسازند. کانادا در شمال قاره آمریکا قرار دارد و از نظر آب‌ و هوایی، سردسیر می‌باشد. اما مناطق جنوبی این کشور بسیار خوش آب و هوا است و اکثر مردم نیز در این مناطق زندگی می‌کنند. کانادا دارای  استان و 10 استان و 3 قلمرو است، پایتخت آن اتاوا و مهم‌ترین شهر‌های آن نیز تورنتو، مونترال و ونکوور هستند. در ادامه روش‌های مهاجرت به این کشور خوش نام را بررسی می‌کنیم. 

مهاجرت به کانادا

شرایط کلی مهاجرت به کانادا

مطمئنا برای مهاجرت به هر کشوری باید یک سری شرایط خاصی را داشته باشید، کانادا هم از این قاعده مستثنا نیست و برای مهاجرت به این کشور باید یک سری شرایط خاصی داشته باشید. شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا ، با توجه به روشی که برای مهاجرت انتخاب می‌کنید متفاوت می‌باشد. به طور مثال از مهم‌ترین شرایطی که برای مهاجرت تحصیلی به کانادا باید داشته باشید، می‌توان به سن، گپ تحصیلی، مدرک زبان و ... اشاره کرد. به صورتی که هر چه مدت زمان کمتری از تاریخ دریافت آخرین مدرک تحصیلی شما گذشته باشد، شانس بیشتری برای دریافت ویزای کانادا خواهید داشت. 

روش‌های مهاجرت به کانادا

تمامی افراد، در زندگی خود هدف‌هایی دارند و برای رسیدن به آن‌ها، گاهی نیاز دارند تا در کشور دیگری زندگی کنند. کانادا یکی از کشورهایی است که می‌توانید در آن به آرزوهای خود برسید و زندگی جدیدی را برای خود آغاز کنید. اما برای مهاجرت به کانادا روش‌های مختلفی وجود دارد که باید با توجه به شرایط خود، مناسب‌ترین آن را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی به این کشور مهاجرت کنید. 

برای این که بتوانید، راحت‌ترین راه را برای مهاجرت به کانادا انتخاب کنید، بهتر است از یک وکیل مهاجرت کمک بگیرید تا در این مسیر به مشکلی بر نخورید. به طور کلی اصلی‌ترین روش‌ها برای مهاجرت به کانادا، مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه‌گذاری می‌باشد. اما برخی روش‌های دیگر نیز مانند مهاجرت برای افراد فوق موفق و هنرمندان، مهاجرت از طریق ازدواج و یا تولد نیز وجود دارد. 

تحصیل در کانادا

مهاجرت با استفاده از ویزای کاری

اخذ ویزای کاری برای مهاجرت به کانادا، یکی از روش‌های محبوب برای تحصیل کرده‌ها و متخصصین می‌باشد. برای دریافت ویزای کاری کانادا می‌توانید به دو روش زیر عمل کنید. 

  • اکسپرس اینتری
  • جاب آفر

در روش اکسپرس انتری یا اسکیل ورکر، می‌توانید به راحتی اقامت کانادا را دریافت کنید. این روش، بهترین راه برای مهاجرانی است که تخصصی در زمینه خاص دارند. با استفاده از این روش، در ابتدا می‌توانید اقامت دائم و یا PR کانادا را کسب کنید. این سیستم براساس امتیازبندی است و اگر هر یک از ویژگی‌های اعلام شده را داشته باشید، می‌توانید یک امتیاز خاص کسب کنید. 

اما روش دیگر مهاجرت به کانادا از طریق ویزای کاری، جاب آفر است که در آن شما باید یک پیشنهاد کار از یک کارفرمای کانادایی داشته باشید. برخی از مناطق کانادا نیاز جدی به نیروی کار دارند و سالانه لیستی از مشاغل مورد نیاز خود را اعلام می‌کنند. در صورتی که تخصص و سابقه کار در شغل مورد نظر خود داشته باشید، می‌توانید با کارفرما مصاحبه کنید و در صورت توافق، پیشنهاد کار را دریافت کنید. 

مهاجرت به روش سرمایه‌گذاری 

سرمایه‌گذاری در کانادا، یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به کانادا می‌باشد و به راحتی برای افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور دیگری را دارند در دسترس می‌باشد. البته باید دقت داشته باشید که شرایط سرمایه‌گذاری، در ایالت‌های مختلف کانادا، متفاوت می‌باشد. 

به طور مثال، برای سرمایه‌گذاری در ایالت کبک، شما باید مبلغ 1.2 میلیون دلار داشته باشید و نشان دهید به اندازه 2 میلیون دلار نیز پشتوانه مالی دارید. با استفاده از این روش، شما می‌توانید در ابتدا اقامت دائم و سپس پاسپورت کانادا را کسب کنید. با توجه به امن بودن این روش، سالانه افراد زیادی برای سرمایه‌گذاری در کانادا درخواست می‌دهند. باید توجه داشته باشید که ظرفیت این روش محدود است و برای ثبت نام باید به سرعت اقدام کنید. 

تحصیل در کشور کانادا

مهاجرت و تحصیل در کانادا 

یکی از ساده‌ترین روش‌های مهاجرت به کانادا، تحصیل می‌باشد، در این کشور شما می‌توانید در تمامی مقاطع تحصیلی از مدرسه گرفته تا دکترا، تحصیل کنید. کانادا یکی از برترین مراکز علمی در جهان به حساب می‌آید و سالانه بالغ بر 130000 تا 150000 هزار دانشجو، این کشور را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. سطح علمی بالای دانشگاه‌ها و همچنین هزینه معقول زندگی و تحصیل در کانادا، باعث شده تا ویزای تحصیلی این کشور به عنوان یکی از پرمتقاضی‌ترین ویزاها در جهان به حساب بیاید. 

برای مهاجرت به کانادا با استفاده از ویزای تحصیلی، باید ابتدا متناسب با رشته تحصیلی خود مدرک انگلیسی TOFEL یا IELTS را به دانشگاه ارائه کنید. سپس دانشگاه بعد از انجام بررسی‌های لازم، یک نامه پذیرش برای شما ارسال می‌کند که در آن تمامی شرایط دیگر و هزینه‌های تحصیل شما در آن درج شده است. 

هزینه‌های تحصیل در کانادا بسته به دانشگاه مورد نظر و مقطع تحصیلی، می‌تواند متفاوت باشد اما به طور میانگین، این هزینه‌ها را می‌توان در حدود 15 تا 20 هزار دلار در سال در نظر گرفت. با داشتن ویزای تحصیلی می‌توانید یک همراه را نیز با خود به کانادا ببرید. البته دقت داشته باشید که برای تحصیل در کانادا ، یکی از مقدماتی‌ترین نیازها، مدرک آیلتس می‌باشد و دانشجویانی که زبان‌‌ آن‌ها مناسب نیست، باید در کالج‌های این کشور دوره‌های زبان را بگذرانند. 

همچنین لازم به ذکر است، دانشجویان مقطع دکتری، برای تحصیل در کانادا ، علاوه بر داشتن مدرک زبان، گپ سنی کم و تمکن مالی، نیاز به یک سوپروایزر یا استاد راهنما نیز دارند. دانشجویان در این مقطع می‌توانند از طریق کار پژوهشی در دانشگاه، بخش زیادی از هزینه‌های خود را تامین کنند. همچنین افرادی که رزومه علمی و تحقیقاتی موفقی دارند، می‌توانند بورسیه تحصیلی این کشور را به دو صورت اسکولارشیپ و فاند دریافت کنند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

شروع زندگی جدید در کشور فرصت‌ها با کمک مجموعه صباپلن

سالانه مهاجران زیادی کانادا را به عنوان مقصد خود انتخاب می‌کنند. اما برای این که بتوانید راحت‌تر به این کشور مهاجرت کنید، باید از یک وکیل مهاجرتی خوب راهنمایی بگیرید. موسسه حقوقی صباپلن، با استفاده از بهترین وکلای مهاجرتی، بستری را برای مهاجران فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی به بهترین وکیل مهاجرتی دسترسی داشته باشند و با استفاده از مشاوره‌های آن‌ها، در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای کانادا را کسب کنند.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.