خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

23 آذر 1399

به روز رسانی

02 اسفند 1399

امروزه افراد زیادی در تکاپوی دریافت ویزای شینگن و کارت اقامت اروپا هستند و می خواهند از این طریق دسترسی گسترده ای به کشورهای معتبر دنیا نظیر آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا و غیره پیدا کنند. اما در اکثر اوقات آماده سازی شرایط اولیه ویزای شینگن سخت بوده و مدت زمان اعتبار آن برای حضور و سفر به کشورهای مختلف اروپا کم است.

از این رو زمانی که حرف از کارت اقامت اروپا و ویزای شینگن همیشگی می شود، بسیاری از ایرانیان خیلی زود دلسرد شده و از اقدام برای اخذ آن منصرف می شوند. اما خبر خوب این است که در حال حاضر این امکان برای شهروندان ایرانی به وجود آمده که از طریق دو کشور اروپایی و معتبر یونان و فرانسه به این مهم دست یافته و از اقامت قابل تمدید حوزه شینگن برخوردار شوند.

مهاجرت به یونان

اخذ اقامت یونان

در حال حاضر این امکان برای شهروندان خارجی فراهم شده تا از 3 طریق تمکن مالی، خرید ملک و یا راه اندازی کسب و کار، کارت اقامت قابل تمدید یونان را کسب کنند. در واقع دریافت کارت اقامت یونان مجوزی معتبر برای سراسر اروپا و حوزه شنگن است و به دارنده آن این اجازه را می دهد تا بدون دریافت ویزای شینگن به تمامی 25 کشور این حوزه سفر کند.

در روش اول یعنی اخذ اقامت یونان از طریق تمکن مالی، متقاضی باید یک حساب بانکی با حداقل موجودی 25 هزار یورو در یونان باز کند و این موضوع را به اثبات برساند که توانایی پوشش هزینه های خود و اعضای خانواده برای حداقل 2 سال دارد.

برای اینکه برای مثال یک شهروند ایرانی امکان افتتاح حساب در کشور یونان را داشته باشد، باید برای اخذ ویزای توریستی شنگن اقدام کند و برای حداقل 4 تا 7 روز به این کشور اروپایی سفر کند. سپس باید با راهنمایی و همراهی مشاور و وکیل مجرب امور اداری، اقامتی و افتتاح حساب بانکی خود را در این بازه زمانی در یونان به انجام برساند، سپس با برگشت به کشور مبدا باید برای درخواست ویزای تایپ D شنگن اقدام کرده و پیگیری الباقی امور را به کارشناس مهاجرت و یا وکیل خود بسپارد.

در صورت موافقت با درخواست متقاضی و موفقیت وی برای دریافت ویزای شینگن همیشگی (کارت اقامت قابل تمدید یونان)، پس از گذشت 60 روز کاری یک کارت اقامت 2 ساله برای متقاضی صادر می شود.

در روش دوم یعنی اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک، فرد می تواند با خرید یک یا چند ملک مسکونی، تجاری یا اداری در یونان با مجموع ارزش 250 هزار یورو از مزایای اقامت اروپا و حوزه شنگن بهره مند شود.

در صورت خرید ملک واجد شرایط در یونان، کارت اقامت 5 ساله و قابل تمدید برای متقاضی، همسر و فرزندان زیر 18 سال صادر می شود و فرد می تواند در صورت تمایل ملک مورد نظر را اجاره داده و کسب درآمد ارزی نماید.

البته در صورت اجاره ملک خریداری شده در یونان، مالیات بر درآمد 8 تا 12 درصدی به شما تعلق خواهد گرفت.

در روش سوم نیز شما ملزم هستید تا شرکتی را با حداقل سرمایه 250 هزار یورو در یونان ثبت کنید و پروسه نسبتاً پیچیده و زمان بری را برای انجام آن بگذرانید. ثبت شرکت در یونان معاف از مالیات نبوده و شما ملزم به پرداخت حقوق دو نیروی کار یونانی و یک حسابدار با حداقل میزان 2500 یورو خواهید بود.

مهاجرت به فرانسه

 مزایای دریافت اقامت یونان

 • صدور کارت اقامت قابل تمدید 2 تا 5 سال برای متقاضی، همسر و فرزندان
 • هزینه های نسبتاً پایین زندگی در یونان
 • عدم نیاز به حضور دائم در خاک این کشور
 • اجازه تحصیل متقاضی و فرزندان در بهترین موسسات آموزشی و دانشگاه های اروپا
 • امکان سفر بدون نیاز به ویزا به کشورهای حوزه شینگن
 • امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی و اخذ مسترکارت و ویزاکارت
 • امکان تبدیل کارت اقامت به پاسپورت یونان

اقامت فرانسه از طریق خرید ملک

یکی دیگر از گزینه های بسیار جذاب اخذ ویزای شینگن همیشگی و کارت اقامت اروپا در مدت زمانی کوتاه، اخذ اقامت فرانسه از طریق خرید ملک در این کشور است. فرانسه نیز همانند یونان عضو حوزه شنگن بوده و دریافت کارت اقامت آن به منزله امکان تحصیل و زندگی در فرانسه و سفر آزادانه و بدون نیاز به ویزا به سایر کشورهای این حوزه معتبر و اروپایی است.

بنابر قانون وضع شده توسط دولت فرانسه، شما این امکان را دارید تا به عنوان یک شهروند خارجی با پرداخت حداقل 70 هزار یورو ملکی را در کشور فرانسه خریداری کرده و از مزایای کارت اقامت این کشور بهره مند شوید.

از این رو علاوه بر حداقل ارزش تعیین شده برای ملک در فرانسه، حداقل متراژی نیز برای آن در نظر گرفته شده که مختصات آن به شرح زیر است:

 • سرپرست خانواده: حداقل 14 متر مربع
 • همسر: حداقل 9 مترمربع
 • فرزندان زیر 18 سال(به ازای هر فرزند): حداقل 9 مترمربع

این بدین معنی است که یک خانواده 4 نفره متشکل از سرپرست، همسر و دو فرزند باید حداقل یک خانه 41 متری در فرانسه با حداقل ارزش 70 هزار یورو خریداری کند تا بتواند از مزایای اخذ کارت اقامت اروپا بهره مند شود.

یعنی با پرداخت مبلغ حدودی 2 میلیارد و 100 میلیون و خرید ملک در فرانسه، هم امکان دریافت کارت اقامت ارزشمند و قابل تمدید برای متقاضی و اعضای خانواده وجود دارد و هم می توان از یک درآمد 15 میلیونی در ماه برخوردار شد.

متقاضیان این امکان را دارند تا در هر سال حضور خود در فرانسه، یک شرکت تجاری را به ثبت رسانده و با فعالیت تجاری و پرداخت مالیات برای حداقل 3 سال، برای حق شهروندی و پاسپورت فرانسه اقدام کنند.

مهاجرت به اروپا

مزایای اخذ اقامت فرانسه

 • امکان اخذ گواهینامه بین المللی
 • امکان اجاره ملک در فرانسه
 • افتتاح حساب بانکی بین المللی
 • توانایی دریافت پاسپورت با ثبت شرکت و پرداخت مالیات برای 3 سال
 • دریافت وام بانکی با ثبت شرکت در فرانسه
 • امکان تحصیل رایگان متقاضی و فرزندان در بهترین موسسات آموزشی فرانسه
 • عدم نیاز به ویزای شنگن برای سفر به سایر کشورهای حوزه شنگن
 • نبود الزام به حضور در فرانسه برای خرید ملک
 • نبود الزام به حضور دائم برای تمدید کارت اقامت
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.