ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

خبرنگاری شغلی با ویژگی های منحصر به فرد است! ویژگی های شغلی که باعث می شوند تجربیات متفاوتی پیدا کنیم. یکی از این ویژگی های متفاوت، تعداد سفرهای زیاد و طولانی است که سبب می شود تا یک خبرنگار، آژانس های مسافرتی و ایرلاین ها و هتل ها و ... را به خوبی بشناسد و بتواند توصیه هایی برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل ارایه دهد. خرید بلیط هواپیما یکی از اصلی ترین بخش های هر سفر هوایی است. هر چند پرواز و خرید بلیط اتفاق تازه ای نیست؛ اما بسیاری از مسافران هنوز با اصول خرید بلیط هواپیما آشنایی کافی ندارند. در ادامه 4 نکته حیاتی برای خرید بلیط هواپیمای مناسب و البته ارزان را با هم مرور می کنیم؛ نکاتی که این بار حاصل تجربه های یک خبرنگار از سفرهای زیادش است.

Photo by : Unknown

1- آژانس مسافرتی شناخته شده ای را انتخاب کنید

آژانس های غیرمعتبر و آنها که مجوزهای لازم را ندارند، اصلا گزینه مناسبی برای برنامه ریزی یک سفر نیستند، باید با دقت آژانس معتبر و شناخته شده ای را برگزینید تا بتوانید در تمام مراحل از خدمات آن استفاده کنید. 

به گزارش ویرلن؛ در ایران هم با توجه به نظارت هایی که از طرف سازمان های ذیربط وجود دارد، می توانید مجوزهای لازم و ... را از آژانس تقاضا کنید، آژانس مسافرتی الی گشت یکی از این آژانسهاست که بارها به عنوان آژانس برتر کشور انتخاب شده و گزینه مناسبی برای تهیه بلیط می باشد.

2- در آخر هفته ها بلیط رزرو نکنید

برعکس عقیده بسیاری از مردم، رزرو بلیط در آخر هفته اصلا ایده خوبی نیست. اگر به دقت به قیمت ها توجه کنید متوجه می شوید که از دو روز مانده به آخر هفته ها قیمت ها زیادتر و از یک روز بعد تعطیلات قیمت ها کمتر می شود. بر اساس تحقیقات، اگر بخواهید در خارج از کشور بلیط رزرو کنید ارزان ترین روزهای هفته برای رزرو، چهارشنبه و پنجشنبه است.

Photo by : Unknown

3- از تخفیف ها استفاده کنید

بعضی وقت ها آژانس های مسافرتی برای بلیط هواپیما تخفیف های ویژه ای می گذارند که اگر در کانال های آن شرکت عضو باشید می توانید زمان این تخفیف ها را بفهمید و از آن ها استفاده کنید. الی گشت در این زمینه از پیش رو هاست و همواره در اینستاگرام الی گشت و سایر شبکه های اجتماعی اش می توانید تخفیف های خوبی را بیابید.

4- از پروازهای غیرمستقیم غافل نشوید

برای مسیرهای طولانی گاهی پرواز به سمت شهری دیگر و از آنجا به سمت مقصد رفتن، ارزان تر از پرواز مستقیم به سمت مقصد می شود پس قبل از اینکه بلیط پرواز مستقیم را بخرید درباره مسیرهای جایگزین هم تحقیق کنید.

سخن آخر

نظرتان در مورد توصیه های داده شده چیست؟

آیا راه حل بهتر و مفیدتری هم در این زمینه وجود دارد؟

نظرها و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
آرتین روشن

این مقاله ذره ای شبیه به مطالب مفید دیگر کارناوال نبود. بیشتر تبلیغ الی‌گشت بود تا توصیه های یک خبرنگار!!

مهسا محرابی

سلام دوست عزیز

خوشحالیم که کاربران تیزبین و نکته سنجی چون شما داریم.

هدف مطالبی که تحت عنوان رپورتاژ آگهی در کارناوال منتشر می شوند، معرفی شرکت ها و وب سایت های دیگر است. این مطلب هم همانطور که در انتهای آن ذکر شده، صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و با سایر مطالب کارناوال متفاوت است. 

پایدار باشید

 

28 دی 1396

28 دی 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET