خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

30 بهمن 1399

به روز رسانی

29 بهمن 1399

مهاجرت به کانادا در سال های اخیر با افزایش چشمگیری مواجه شده است. هم مرزی این کشور با ایالات متحده، امکان ورود و خروج شهروندان کانادا به این کشور بدون نیاز به اخذ ویزا یکی از دلایل انتخاب کانادا جهت مهاجرت می باشد. قرصت های شغلی متنوع، رفاه اجتماعی، تحصیل در دانشگاه ها و کالج های تراز اول دنیا، دسترسی به بازار های بین المللی و مالی از دیگر دلایل افزایش مهاجرت به کانادا می باشد. متقاضیان مهاجرتی می توانند با انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا از میان انواع مختلف ویزاهای کانادا، جهت مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام کنند. در این مقاله به بررسی بهترین راه های مهاجرت به کانادا، شرایط بهتربن روش مهاجرتی به کانادا و سریع ترین روش اخذ اقامت کانادا می پردازیم.

بهترین روش مهاجرت به کانادا

 بهترین روش مهاجرت به کانادا بستگی به شرایط سنی متقاضیان دارد. متقاضیان مهاجرت کانادا، باید متناسب با شرایط سنی خود یکی از سریع ترین روش های مهاجرت به کانادا را انتخاب نمایند. بهترین روش مهاجرت به کانادا شامل روش های اسکیل ورکر( مهاجرت از راه تخصص)، روش سرمایه گذاری، روش تحصیلی می باشد. 

مهاجرت به کانادا

بهترین روش مهاجرت به کانادا برای افراد محدوده سنی 6 تا 18 سال

افراد محدوده سنی 6 تا 18 سال، می توانند از طریق ثبت نام در مدارس کانادا به این کشور مهاجرت نمایند. مهاجرت داش آموزی یکی از روش های سریع مهاجرت به کانادا می باشد. دانش آموزان بین المللی می توانند همراهی یکی از والدین خود را به عنوان قیم و گاردین داشته باشند. قیم و یا سرپرست دانش آموز می تواند همزمان با دانش آموز وارد کانادا شود. متقاضیان باید به این نکته توجه نمایند که همراه دانش آموزان اجازه کار در کانادا را نخواهند داشت. مگر اینکه برای تبدیل یوزای همراه به ویزای دانشجوی اقدام کنند که به واسطه آن اجازه کار نیمه وقت را خواهند داشت. این افراد در صورت اتمام دوره تحصیلی می توانند ویزای کار تمام وقت درخواست نمایند.

 دانش آموزانی که برای تحصیل در مدارس کانادا اقدام می کنند پس از اتمام دوره تحصیلی می توانند وارد کالج و با دانشگاه شوند و پس از اتمام دوره تحصیلی برای اخذ اقامت کانادا درخواست کنند.

مهاجرت به کانادا

بهترین روش مهاجرت به کانادا برای افراد محدوده سنی 18 تا 29 سال

بهترین روش مهاجرت به کانادا برای افراد محدوه سنی فوق، تحصیل در کالج و دانشگاه های کانادا می باشد. این افراد پس از اتمام دوره تحصیلی می توانند جهت اخذ ویزای کار کانادا اقدام کنند. سپس پس از یک سال سابقه کار در کانادا، این افراد می توانند از طریق برنامه هایی که پیش نیاز آنها تحصیل و یا کار در کانادا هست برای اخذ اقامت دائم کانادا اقدام کنند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا یکی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا برای افراد متاهل نیز می باشد. افراد متاهل در صورتی که برای تحصیل در کانادا اقدام کنند، همسر آنها می تواند برای اخذ ویزای کار درخواست دهد. همسر دانشجویان بین المللی اجازه کار به صورت تمام وقت را خواهد داشت. دانشجویان بین المللی نیز می توانند در حین تحصیل، به صورت نیمه وقت ( 20 ساعت در هفته) کار کنند. این دانشجویان پس از اتمام دوره تحصیلی می توانند ویزای کار درخواست کنند و به صورت تمام وقت مشغول به کار شوند. در طول مدت تحصیل همسر دانشجویان پس از یک سال سابقه کار در کانادا می توانند از طریق برنامه های اقامتی نظیر برنامه اقامتی تجربه کانادایی جهت اخذ اقامت کانادا اقدام کنند.

بهترین روش مهاجرت به کانادا برای افراد محدوده سنی 29 تا 45 سالگی

 بهترین روش مهاجرت به کانادا برای افراد محدوده سنی فوق، روش های اسکیل ورکر (مهاجرت از راه تخصص ) می باشد.  کانادا دارای برنامه های اقامتی متنوعی از طریق تخصص می باشد. شرایط برنامه های اسکیل ورکر کانادا در ایالت های مختلف متفاوت می باشد. اکثر برنامه های اسکیل ورکر بر اساس فاکتورهای سن، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان امتیازبندی شده است. در زیر برخی از بهترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر را بررسی می کنیم.

مهاجرت به کانادا

شرایط اقدام برای مهاجرت از طریق سریع ترین و بهترین روش مهاجرت به کانادا 

  •  سن : حداکثر 33 سال
  •  سابقه کار: حداقل 3 سال
  •  مدرک تحصیلی: حداقل فوق لیسانس
  •  مدرک آیلتس: Listening 8, Speaking 7, Writing 7, Reading 7

افرادی که متاهل می باشند، همسر آنها نیز باید شرایط زیر را داشته باشند.

  •  مدرک تحصیلی: حداقل لیسانس
  •  مدرک زبان: حداقل آیلتس 5

بهترین روش مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های اقامتی ایالتی

یکی دیگر از بهترین روش مهاجرت به کانادا، اخذ اقامت از طریق برنامه های استانی کانادا می باشد. در کانادا هر ایالت برنامه های اقامتی خاص خود را دارد.  ایالت های کانادا با توجه به نیاز های منطقه ای خود شرایط این برنامه های مهاجرتی اسکیل ورکر را تنظیم می کنند. برنامه اسکیل ورکر ساسکاچوان یکی از برنامه های مهاجرتی محبوب متقاضیان اقامتی می باشد. این برنامه اقامتی نیاز به جاب آفر ندارد و متقاضیان می توانند با کسب امتیاز از طریق جدول امتیاز بندی این استان جهت مهاجرت خانوادگی به کانادا اقدام کنند. شرایط اقدام برای این برنامه اقامتی استانی به شرح زیر می باشد.

شرایط اقدام برای مهاجرت از طریق برنامه ایالتی ساسکاچوان و بهترین روش مهاجرت به کانادا 

  •  سن : حداکثر 34 سال
  •  سابقه کار: حداقل 10 سال
  •  مدرک تحصیلی: حداقل فوق لیسانس
  •  مدرک آیلتس: Listening 7.5, Speaking 6.5, Writing 6.5, Reading 6.5

متقاضی و اعضاء خانواده وی می توانند ضمن اخذ ویزا به صورت همزمان از حقوق شهروندی کانادا از قبیل : تحصیل در کانادا، کار در کانادا،بیمه رایگان و استفاده از تسهیلات بانکی و غیره بهره مند شوند. 

افرادی که در محدوده سنی 29 تا 45 سال هستند و شرایط برنامه اسکیل ورکر را ندارند می توانند از طریق برنامه های سرمایه گذاری در کانادا اقدام کنند. همچنین این فراد می توانند از طریق اقدام جهت ادامه تحصیل در کانادا و کسب امتیاز از سابقه تحصیل در کانادا، شرایط لازم جهت برنامه های اسکل ورکر را برای خود ایجاد نمایند.

بهترین روش مهاجرت به کانادا برای افراد محدوده سنی 45 سال به بالا

بهترین رش مهاجرت به کانادا برای افراد فوق، مهاجرت سرمایه گذاری کانادا می باشد. این فراد می توانند با اقدام از طریق یکی از برنامه های سرمایه گذاری کانادا جهت اخذ اقامت دائم درخواست نمایند. اخذ ویزای سرمایه گذاری در کانادا نیازمند داشتن حداقل دارایی و سرمایه گذاری با توجه به نوع برنامه سرمایه گذاری کانادا می باشد.

متقاضیانی که صاحب کسب و کار بوده و یا مدیران ارشد بیزینس های فعال می توانند با بررسی شرایط  وبزاهای سرمایه گذاری کانادا برای بهترین روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنند. از آنجایی که برنامه های سرمایه گذاری در کانادا از پیچیدگی خاضی برخوردار است مناسب ترین گزینه جهت انتخاب بهترین روش مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، مشاوره با وکلای رسمی مهاجرتی می باشد.

بهترین روش مهاجرت به کانادا با یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا، خانم نازنین بیتاژیان آماده ارائه مشاوره به متقاضیان اقامت کانادا و معرفی بهترین روش مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط آنها می باشد. متقاضیان می توانند با مراجعه به وب سایت موسسه یوکن و تماس از طریق تلفن های درج شده در آن، جهت دریافت مشاوره با وکیل موسسه یوکن هماهنگ نمایند.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.