ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

برای مسافرانی که قصد دارند از ایران به هامبورگ و بروکسل سفر کنند یک خبر خوب داریم.

پروازهای ایرلاین قشم ایر به مقاصد بروکسل و هامبورگ از تاریخ 17 اسفند ماه، مجددا برقرار می‌شود و مسافران ایرانی به مقاصد بروکسل و هامبورگ می‌توانند به راحتی رزرو بلیط هواپیما استانبول، برای این شهرهای اروپایی نیز از وبسایت و اپلیکیشن علی بابا بلیط خریداری کنند.

بر اساس اعلام روابط عمومی علی بابا، رتبه یک بلیط سفر، مسافران این مقاصد می‌توانند بلیط سفر به بروکسل و هامبورگ را برای روز 17 اسفند ماه از طریق علی بابا رزرو کنند؛ همانطور که برای سفر به سایر کشورها برای خرید بلیط خارجی اقدام می‌کنند.

این گزارش می‌افزاید که رزرو و صدور بلیت از طریق سیستم سیتا امکان پذیر است.

همچنین در آینده نزدیک ژنو (سوئیس) نیز به شبکه پرواز قشم ایر اضافه خواهد شد و مسافران ایرانی می‌توانند بلیط سفر به این شهر را نیز از علی بابا خریداری کنند.

با علی بابا می‌توانید برای سفر به سراسر دنیا بلیط هواپیما خریداری کنید و هزینه را ریالی با کارت شتاب بانکی پرداخت کنید.

اگر هم سفرتان به هر کجای دنیا لغو شد می‌توانید بلیط هواپیما را لغو کنید. نگران هزینه پرداختی نباشید، این هزینه قابل استرداد است. همچنین شما می‌توانید به همان سادگی که از قیمت بلیط ترکیه در وبسایت علی بابا مطلع می‌شوید، بلیط لحظه آخری پرواز خارجی به هر نقطه از جهان را تنها با چند کلیک و به راحت‌ترین شیوه ممکن خریداری کنید.

به اعتبار علی بابا، شما تجربه‌ای شایسته از سفر خواهید داشت. پس اگر قصد سفر کشورهای مختلف را دارید، همین حالا بلیط هواپیما را از علی بابا خریداری کنید. علی بابا همچنین خدمات خوبی به مسافرانی که قصد سفرهای داخلی دارند در بخش فروش بلیط پرواز داخلی، بلیط قطار و اتوبوس ارائه می‌دهد. به عنوان مثال افرادی که قصد سفر به مشهد را دارند می‌توانند بلیط قطار مشهد قزوین یا هر مقصد دیگری را از علی بابا رزرو کنند.

Photo by : Unknown

سخن آخر

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟
آیا تا به حال از امکانی که معرفی کردیم استفاده کرده اید؟

نظرها و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET