ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

27 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

با نزدیک شدن به روزهای آخر سال، تب و تاب سفرهای داخلی و خارجی و رزرو بلیط هواپیما زیاد شده و هر یک از ما اگر قصد سفر داشته باشیم به دنبال پایین ترین نرخ بلیط هواپیما و یا قطار هستیم. با اینکه سفر با هواپیما یکی از مطمئن ترین راه های حمل و نقل است اما بیاید صادقانه صحبت کنیم کمتر کسی است بگوید که کیفیت هواپیما و ایرلاین برایش اهمیتی ندارد. به هر حال وقتی تصمیم به رزرو بلیط هواپیما می گیریم بایستی به نکات زیادی توجه کنیم، نکاتی که می تواند سفر را همان اندازه که راحت و شیرین کند به کاممان تلخ کند. چه ایرلاینی؟ از کجا؟ چطور؟ با چه هزینه ای؟ و ده ها سوال این چنینی.

اگر تا به حال بلیط هواپیمایی رزرو کرده اید یک بار همان پروسه را مرور کنید. چقدر زمان برای پیدا کردن ارزان ترین بلیط هواپیما صرف کردید؟ سایت مورد نظرتان تا چه اندازه برایتان سریع و کاربردی بوده است؟ پشتیبانی کارشناسان فروش آن سایت تا چه اندازه باب میل تان بود؟ این ها همان سوالاتی است که اگر جواب های منفی داشته باشند تجربه و خاطره تلخی از رزرو آنلاین بلیط هواپیما برایتان می سازند. با نگاهی به آمار شرکت های مسافرتی می بینیم که یکی از آنها توانسته آن طور که باید تجربه دلنشینی از رزرو آنلاین بلیط هواپیما برای مسافرینش رقم بزند. الی گشت با سایت سریع و کاربردی و ظاهر جذابی که دارد زمان رزرو آنلاین بلیط هواپیما را برای ما به حداقل رسانده است. در سایت الی گشت چیزی که قابل توجه است ارائه دادن پروازهای تمامی ایرلاین های معتبر جهان است! با کلاس های پروازی متفاوت... و این کار رزرو بلیط را برای مسافر راحت کرده است. طبیعتا ما به عنوان یک مسافر وقتی حین رزرو بلیط هواپیما با چنین طیف گسترده ای از ایرلاین ها روبرو شویم دیگر نگران بودجه ای که داریم نخواهیم بود و آنچه که می خواهیم را می توانیم رزرو کنیم.

الی گشت با چنین سیستم رزرواسیون آنلاینی که دارد توانسته نسبت به شرکت های مسافرتی بسیار قوی تر عمل کند و در اغلب موارد انتخاب اول کسانی باشند که تصمیم به رزرو آنلاین بلیط هواپیما دارند. یکی دیگر از مزیت هایی که در سیستم رزرواسیون الی گشت می بینیم امکان رزرو همزمان پرواز و هتل به همراه خدماتی چون بیمه مسافرتی، ترانسفر و .... است.

وقتی با کارشناسان فروش الی گشت برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر تماس می گیریم با پشتیبانی خوبی مواجه می شویم که این نیز در نوع خود کم نظیر است. کسانی که با صبر و حوصله پاسخمان را می دهند و مخاطب را بی پاسخ به حال خود رها نمی کنند. 

Photo by : Unknown
Photo by : Unknown
Photo by : Unknown

سخن آخر

نظر شما درباره این مطلب چیست؟

آیا تا به حال به صورت آنلاین بلیط رزرو کرده اید؟

نظرها و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET