karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 تیر 1399

به روز رسانی

17 تیر 1399

PITUS پروژه‌ای است که برای اولین بار در ایران توسط آژانس مسافرتی پارسوآ‌ اجرایی شده است. این پروژه در قالب تور تهران-مکزیک به دارندگان ویزاهای معتبر مهاجرتی و غیرمهاجرتی آمریکا امکان می‌دهد تا به این کشور سفر کنند.

PITUS پروژه‌ای است که برای اولین بار در ایران توسط آژانس مسافرتی پارسوآ‌ اجرایی شده است. این پروژه در قالب تور تهران-مکزیک به دارندگان ویزاهای معتبر مهاجرتی و غیرمهاجرتی آمریکا امکان می‌دهد تا به این کشور سفر کنند.

به فاصله‌ کوتاهی پس از شروع ریاست جمهوری دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۶ مسافرت به آمریکا برای ایرانیان پیچیده و دشوارتر از هر زمان دیگری شد. قوانین بی‌سابقه و محدودکننده‌ مهاجرتی و صدور ویزا برای شهروندان ایران، اعضای خانواده‌ها را از یکدیگر جدا کرد، تحصیل در آمریکا را با موانعی بلند مواجه کرد و صاحبان ایرانی کسب و کار و سرمایه‌گذاری در آمریکا را به دردسر انداخت. در کمال ناباوری، این دشواری‌ها فقط شامل متقاضیان ویزای آمریکا نبود و دارندگان ویزاهای معتبر را هم دربرگرفت.

در پی شیوع ویروس کرونا و در پی آن محدودیت‌های گسترده‌ مسافرتی و لغو پروازهای بین‌المللی مسافرت به آمریکا برای ایرانیان پیچیده و دشوارتر از هر زمان دیگر شد. بر اساس فرمان اجرایی شماره‌ ۹۹۹۲ ریاست جمهوری ایالات متحده ورود کسانی که از ایران عازم این کشور می‌شوند ممنوع است مگر پس از ۱۴ روز اقامت در کشور ثالث. مشکل اینجاست که در حال حاضر به دلیل محدودیت‌های پروازی و ممانعت کشورهای اروپایی از ورود به مرزهای شان، امکان قرنطینه در کشور ثالث هم بسیار دشوار است.

آژانس مسافرتی پارسوآ با آگاهی کامل از قوانین و مقررات فعلی ورود به خاک آمریکا و بعد از هفته‌ها برنامه‌ریزی، رایزنی و تلاش پیگیرانه، تنها آژانسی در ایران است که توانسته گامی بزرگ برای مقابله این مشکل و حل مساله ورود ایرانیان به آمریکا بردارد. PITUS درواقع یک پروژه‌ قانونی است برای سفر دارندگان ویزاهای معتبر آمریکا.

با پروژه PITUS در صورتی که دارای یکی از ویزاهای معتبر آمریکا باشید، می‌توانید بعد از سفر به مکزیک و اقامت ۱۴ روزه در این کشور به عنوان قرنطینه وارد خاک آمریکا شوید. دلیل انتخاب مکزیک آن است که اولاً از نظر دولت آمریکا جزو کشورهای سفید محسوب می‌شود و بنابراین قرنطینه ۱۴ روزه در آن مجوز ورود به خاک آمریکا را صادر می‌کند و دوما ایرانیان با داشتن ویزای آمریکا، مجاز به ۱۸۰ روز اقامت در این کشور هستند و نیاز به ویزای دیگری ندارند.

تا به امروز ۵۷ نفر از طریق پروژه‌ PITUS بدون هیچ مشکلی موفق به ورود به خاک آمریکا شده‌اند. در حال حاضر ۳۵ نفر هم در مکزیک حضور دارند و در روزهای آینده به سوی آمریکا پرواز خواهند کرد. این پروژه در روزها و هفته‌های آینده ادامه خواهد یافت و تعداد بیشتری از هم‌وطنان را که در ماه‌های گذشته موفق به سفر به آمریکا نشده‌اند راهی این کشور خواهد کرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.