ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

24 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

خوبیِ تعطیلات نوروز، این است که می‌توانی تا دلت می‌خواهد بخوابی! یعنی هیچ محدودیتی نداری، مگر اینه عید دیدنی بروی یا کارهای دیگری انجام بدهی. ولی خب هرچقدر هم که آدم بخواهد بخوابد، دیدوبازدید کند و در وب دنبال چیزهای جالب بگردد، بلاخره باز کلی وقت آزاد می‌آورد. قطعا هیچ‌کدام از ما نمی‌خواهیم در این زمان حوصله‌مان سربرود.

«پیادهگردی ۹۷» فستیوالی برای همین زمان است. وقتی که حس می‌کنی حوصله‌ات سر می‌رود و دلت می‌خواهد از فضای خوب بهاری تهران، یعنی تمیزی‌، خلوتی و آسمان باز آن استفاده بهتری کنی. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر از این فستیوال بدانیم.

 

Photo by : Unknown

آشنایی با پیادهگردی ۹۷ 

در «پیادهگردی» ۱۷ مسیر وجود دارد که با طی آن‌ها می‌توان ماجراجویی را در همین پایتخت خاکستری، تجربه کنیم. هر مسیر تعدادی مکان جالب دارد که می‌توانی از دیدن آن ها لذت ببری؛ از یه عمارت قدیمی بگیرید تا یک قهوه‌خانه با هویت بصری اصیل تهران، همه جاهایی هستند که می‌شود در پیاده‌گردی به دیدنشان رفت، از آن ها عکس گرفت و خاطره‌ای را با آن‌ها ثبت کرد.

برگزاری این فستیوال از ۲۹ اسفند امسال تا ۱۲ فرودین ۹۷ برای دومین سال متوالی توسط استارتاپ پیاده انجام می‌شود. استارتاپی که هدفش ارتباط بهتر شهروندان با تهران است. پیاده این‌کار را در اپلیکیشن خود انجام می‌دهد. اَپی که با ترکیب روزنامه‌نگاری شهری و سیستم جست‌وجوی مکانی، به‌وجود آمده و در اصل دوربینی است که می‌توان به کمک آن تهران را واضح‌تر دید!

پیادهگردی را از اینجا شروع کنید

Photo by : Unknown

سخن آخر

از وجود این اَپ اطلاعی داشتید؟

اگر آن را تجربه کردید، نظرات و تجربه های خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET