karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به گزارش  «ازکیـ»، مسافرت یکی از موضوعاتی است که مردم همیشه در برنامه ماهانه و سالانه خود دارند. اگر شما جزو کسانی هستید که علاقه زیادی به مسافرت های خارجی دارند، بحث خیلی مهمی که در اینجا مطرح می شود بیمه گردشگری است. در این مقاله به بررسی بیمه گردشگری خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

یاشار ژاله دوست، بنیان گذار و مدیر عامل «ازکیـ» با بیان این مطلب که بهبود کیفیت محصول یا خدمات و کاهش قیمت آنها، می تواند موجب تحولات بزرگی در هر صنعتی شود؛ تاکید کرد این امر همیشه به نفع کاربران و مشتریان خواهد بود.

بیمه گردشگری یا بیمه مسافرتی؟!

بیمه گردشگری در واقع همان بیمه مسافرتی خارج از کشور است. اغلب شرکت‌های بیمه نیز این بیمه را ارایه می‌دهند. برای مثال بیمه مسافرتی سامان، ایران، پاسارگاد و... از جمله شرکت‌های بیمه‌ای هستند که اقدام به ارایه این بیمه می‌کنند. سازوکار این شرکت‌ها بدین‌صورت است که با خرید بیمه مسافرتی از آن‌ها، بیمه‌گزار در برابر پوشش‌هایی مورد حمایت قرار می‌گیرد. این پوشش‌ها در واقع حمایت و محافظت بیمه در برابر بعضی از خسارات احتمالی است که بیمه‌گزار را در سفر تهدید می‌کنند. شاید سوالی که در ذهن شما شکل گرفته است این باشد که شرکت‌های بیمه چگونه در خارج از کشور به بیمه‌گزاران خود خدمات ارایه می‌دهند. در چه صورتی این موضوع ممکن است که آن‌ها در خارج از کشور و در جاهای مختلف شعبه داشته باشند.

این موضوع درست نیست و شرکت‌های بیمه، خارج از کشور شعبه‌ای ندارند. آن‌ها با استفاده از شرکت‌های کمک رسان در خارج از مرزها به بیمه‌گزاران خدمات ارایه می‌دهند. شرکت کمک رسان ایران و شرکت‌های کمک رسان دیگر با شرکت‌های مختلف بیمه در این زمینه همکاری می‌کنند.

تا اینجای قضیه چرخه خدمت، کامل و بی نقص به نظر می آید؛ اما مشکل اصلی وقتی نمایان می شود که یک شهروند عادی و ناآشنا با انواع بیمه‌ها به خرید بیمه‌نامه احتیاج پیدا می کند و تفاوت قیمت و کیفیت نمایندگی شرکت‌های بیمه‌گر او را سردرگم می‌ کند. در چنین شرایطی این فرد از کجا می‌تواند مناسب ترین قیمت بین انواع شرکت‌های بیمه را پیدا کند؟ وقتی هر نمایندگی خودش را بهترین شرکت بیمه معرفی می‌کند، خریدار باید به خدمت رسانی کدام شرکت اعتماد کند؟ و خلاصه این که چه کسی بهترین پاسخ را به مهم‌ترین سوال یک شهروند عادی نیازمند به بیمه خواهد داد: «از کیـ بیمه بخریم؟!»

خرید آنلاین بهترین بیمه مسافرتی

با توجه به مزایایی که بیمه مسافرتی دارد بهتر است برای سفرهای خارج از کشور خود به فکر تهیه کردن آن باشیم. البته قابل ذکر است که داشتن بیمه مسافرتی برای اخذ ویزا از اکثر کشورها الزامی است. اما چگونه و از جا می‌توان فهمید کدام شرکت بیمه بهترین بیمه مسافرتی را ارایه می‌دهد و کدام بیمه برای ما مناسب‌تر است.

ازکی سامانه‌ای برای مقایسه و خرید آنلاین بیمه است. با ازکی می‌توان شرایط و قیمت بیمه مسافرتی شرکت‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد و با توجه به اولویت‌های خود مناسب‌ترین گزینه را انتخاب و به صورت آنلاین خریداری کرد. مقایسه و خرید بیمه مسافرتی خارج از کشور سامان ، البرز، کارآفرین و... از سامانه ازکی امکان‌پذیر است. همچنین می‌توان از طریق ازکی بیمه‌های دیگری از جمله بیمه شخص ثالث، بدنه، عمر و... را نیز انتخاب کرد و خرید. با ازکی فقط کافی است 5 دقیقه زمان صرف کنید و از هرکجا که به اینترنت دسترسی دارید و در هر ساعت از شبانه‌روز بیمه موردنظر خود را با توجه به اولویت‌های خود انتخاب کنید.   

سخن آخر

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

آیا با بیمه مسافرتی آشنایی داشتید؟

نظرات و تجربه های خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسوولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.