ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 برخی از افرادی که اتوبوس گزینه منتخب آنها برای سفر به شمار می‌رود در انتخاب این وسیله نقلیه بین‌شهری برای سفر به شهرهایی که فاصله زیادی با شهر مبداء‌شان دارد مردد هستند.

طولانی بودن مسیر، مهمترین دلیل تردید آنها در انتخاب اتوبوس برای این سفرهاست. تصور این دسته از مسافران این است که خرید بلیط اتوبوس و نشستن روی صندلی‌های اتوبوس، آن هم برای ساعت‌ها، چندان آسان نیست و از شیرینی سفر می‌کاهد.

این درحالیست که شما با انتخاب اتوبوس‌های VIP ، می‌توانید سفر اتوبوسی راحت و دلپذیری را تجربه کنید.

کافیست وارد وب‌سایت علی بابا، رتبه یک فروش بلیط هواپیما و قطار شوید و از طریق این وب‌سایت، برای خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به 100 درصد مقاصد ایران اقدام کنید. به این ترتیب اگر سفرتان طولانی است و می‌خواهید خستگی راه به کمترین برسانید، می‌توانید از لیست اتوبوس‌های VIP ، اتوبوسی را انتخاب کنید که شرایط رفاهی مناسبی را برای شما فراهم کند. این اتوبوس‌ها دارای صندلی‌های تختخواب‌شو برای استراحت حین سفر، سیستم سرمایش و گرمایش استاندارد متناسب با آب و هوا و... هستند. علاوه بر این در طول سفر از شما پذیرایی می‌شود و امکان تماشای فیلم سینمایی در طول مسیر را هم دارید.

با علی بابا، شما ضمن بررسی قیمت بلیط اتوبوس، می‌توانید برای تمام شهرهای کشور بلیط اتوبوس خریداری کنید و هزینه را با کارت‌های شتاب بانکی پرداخت کنید. اگر هم سفرتان به هر دلیلی لغو شد، مبلغی که بابت خرید بلیط پرداخت کرده‌اید را آنلاین استرداد کنید.

خرید راحت در زمان‌های پرسفر، انتخاب و خرید راحت و سریع بلیط و حتی انتخاب صندلی از دیگر مزایای خرید بلیط اتوبوس از علی باباست. به این ترتیب شما می‌توانید انتخاب کنید که در مسیر سفر روی کدام صندلی بنشینید.

می‌توان گفت که خرید بلیط اتوبوس از علی‌بابا سریع و آسان است و شما تنها چند کلیک با بلیط اتوبوس خود فاصله دارید.

پس اگر قصد سفر به شهرهای ایران را دارید و اتوبوس انتخاب شما برای سفر است، توصیه می‌کنیم برای رزرو بلیط اتوبوس از طریق علی بابا اقدام کنید و تجربه خوبی از خرید بی دردسر بلیط اتوبوس داشته باشید.

Photo by : Unknown

سخن آخر

آیا تا به حال از اتوبوس VIP استفاده کرده اید؟

تجربه خرید بلیط اتوبوس به صورت آنلاین را داشته اید؟

نظرها و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسوولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET