karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

24 دی 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 پاسخ این پرسش یکی از مهمترین مسائل مهاجران و مسافران هوایی بوده و هست:

 فریت بار یا اضافه بار مسافری، مسئله این است! 

مسافران و مهاجران با توجه به مسائل اقتصادی و نرخ متلاطم ارز با مشکلات زیادی در سفرهای خود مواجه هستند. حمل هوایی لوازم منزل و یا اضافه بار همراه مهاجران هم، خود یکی از این دغدغه‌ها است. فریت اضافه بار مسافران و یا حمل هوایی لوازم منزل به صورت فریت بار یکی از به صرفه‌ترین و امن‌ترین این راه‌ها است.

کدام به صرفه‌تر است؟ اضافه بار مسافری یا فریت بار؟

فریت بار از فرودگاه امام خمینی جهت حمل هوایی بارهای تجاری و مسافری، اضافه بار مسافری و یا لوازم منزل مهاجران، یکی از راه‌های به صرفه ارسال بار به مقاصد مورد نظر مسافران است.

شرکت‌های هواپیمایی در صدد پر کردن فضای پایین هواپیماهای مسافری، این امکان را به مسافران می‌دهند تا با پرداخت وجهی نازل، اضافه بار خود را به وسیله فریت بار به مقصد مورد نظر خود حمل کنند.

به این وسیله فضای خالی داخل هواپیما پر شده و بابت این فضا درآمدی نصیب شرکت هواپیمایی شده، همچنین مسافران و مهاجران به جای پرداخت وجوه گزاف به عنوان اضافه بار مسافری در پای کانتر پرواز، می‌توانند با وجوهی بسیار نازل، در مقایسه با جریمه اضافه بار، بار همراه خود را به مقصد مورد نظر حمل کنند. به همین علت فریت بار یک بازی برد-برد برای مسافران و همچنین شرکت‌های هواپیمایی به حساب می‌آید.

برای فریت بار خود از کارشناسان ما مشاوره بگیرید

چگونه فریت بار انجام می‌شود؟

مسافران و مهاجران می‌توانند قبل از روز پرواز با مراجعه به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی، با در دست داشتن بلیط و پاسپورت به قسمت فریت بار مسافری گمرک فرودگاه امام خمینی مراجعه کرده و نسبت به ارسال بار خود به صورت هوایی و با قیمت‌های مناسب اقدام کنند.

پس از اظهار بار در گمرک و دریافت پته مسافری به دفاتر فریت بار مراجعه کرده و نسبت به صدور بارنامه اقدام کنند. پس از صدور بارنامه و انجام تسویه حساب، با در دست داشتن بارنامه و تگ‌های بار به انبارهای گمرک مراجعه کرده تا پس از انجام پروسه‌های امنیتی و حراستی، نسبت به الصاق تگ‌های بار و تحویل بار به ایرلاین اقدام کنند.

هزینه ارسال اضافه بار مسافری با فریت

مسافران و مهاجران می‌توانند با تماس با قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی نسبت به درخواست سرویس‌های ویژه جهت تحویل و بسته‌بندی مناسب بار در منزل و حمل آن به فرودگاه اقدام کنند.

هم اکنون برای فریت بار لوازم خود از کارشناسان ما استعلام قیمت کنید

سایت اینترنتی IKAFRIGHT در راستای خدمات آنلاین و اینترنتی می‌تواند مسافران و مهاجران را با پایین‌ترین نرخ فریت بار و همچنین مناسب‌ترین نرخ بسته‌بندی و سایر خدمات یاری برساند. مسافران و مهاجران می‌توانند با مراجعه به این سایت اینترنتی و همچنین تماس با مشاوران زبده حمل هوایی و فریت بار از امکانات آن‌ها در راستای فریت بار با پایین‌ترین هزینه حمل استفاده کنند.

برای مطالعه بیشتر در خصوص فریت بار از فرودگاه امام خمینی می‌توانید به قسمت سوالات متداول سایت فریت بار فرودگاه امام مراجعه کرده و مقاله‌های آموزشی را هم در بخش وبلاگ مطالعه کنید.

سخن آخر

 آیا از فریت بار و تفاوت آن با اضافه بار اطلاع داشتید؟

اگر بار زیادی داشتید، ترجیح می دهید به چه روشی آن را به مقصد بفرستید؟

نظرها و تجربیات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید. 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.