karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

صبح شاد عکس روز کارناوال

دخترک مثل همیشه صبح زود از خواب برخاست، گیسوان شبق رنگش را شانه کرد و چارقد گل گلی همیشگی اش را بر سر. بوی نان تازه می آمد و صدای جرق جرق هیزم ها، نشان از سحرخیز بودن اهالی خانه داشت. آن روز گویی خورشید گرم تر می تابید و خروس ها سرحال تر می خواندند و زندگی پر رنگ تر از همیشه به چشم می آمد... دنیا، به سلامتی خانواده سخت کوش، صبحی شاد را به آنها هدیه داد... 

عکاس تصویر دلنشین و جذاب پیش رو، «محمدرضا مومنی» یکی از حرفه ای ترین عکاسان مستند ایرانی است. وی سال هاست که عکاسی را به صورت جدی دنبال می کند و افتخارات بین المللی بسیار و برپایی نمایشگاه های مختلف را در کارنامه درخشانش می توان دید.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.