karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

چگونه اپلیکیشن‌‌ها خرید بلیط هواپیما را متحول کرده‌اند؟ این پرسشی است که در ادامه می خواهیم به آن پاسخ دهیم.

 اپلیکیشن‌ها، ابزارهای زندگی امروز هستند، ابزارهایی که انجام همه‌ی کارها را راحت‌تر و سریع‌تر کرده‌ اند، در بیشتر کشورهای جهان می‌توان مشاهده کرد که حرفه‌ای‌ها دست به طراحی اپلیکیشن‌هایی کاربردی می‌زنند تا بتوانند هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود را به دست آورند، شاید دیگر این سوال چندان بی پاسخ به نظر نرسد، چطوری بدون اپلیکیشن بتوانیم کارها را سریع و آسان انجام دهیم؟ با توجه به وجود همه‌ی این نیازها است که در ایران نیز آرام آرام برندها دست به طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن‌ها زده‌اند.در ادامه همراهمان باشید تا بیشتر در این مورد بدانیم.

سفر بدون اپلیکیشن هرگز

یکی از حوزه‍ هایی که اپلیکیشن‌ها فعالیت در آن را برای ما دلنیشین‌تر و راحت‌تر کرده‌اند، گردشگری است؛ آرام آرام شاهد این بوده‌ایم که برندها به سراغ راه‌اندازی وب‌سایت و ارائه‌ی خدمات آنلاین رفته‌اند و پس از آن نیز همه‌ی آن بهترین‌ها اپلیکیشن‌هایی طراحی کرده‌اند تا همیشه و همه‌جا در دسترسی مخاطب باشند. آنها باعث می‌شوند تا:

• همه چیز در دسترس است؛ مخاطبان بدون آنکه نیاز داشته‌ باشند تا با افرادی صحبت کنند یا درگیر سلسله مراتب اداری شوند، می‌توانند آنچه می‌خواهند را به سرعت و به دقت پیدا کنند، از بلیط هواپیمای مناسب گرفته تا به دست آوردن اطلاعاتی مفید درباره‌ی هزینه‌ی اقامت و رزرو هتل

• امنیت؛ در فضای اینترنت، امنیت یکی از مهم‌ترین نکاتی است که مخاطبان آن را در نظر می‌گیرند. اپلیکیشن‌ها این فضای امن را برای پرداخت ایجاد می‌کنند و شما را مطمئن می‌کنند تا بتوانید در بستری مناسب اطلاعات مالی خود را مصون نگه دارید.

• خرید راحت و سریع بلیط هواپیما ؛ بسیاری از اپلیکیشن‌ها یک کیف پول الکترونیک را برایتان ایجاد کرده‌اند که شما می‌توانید آن را شارژ کنید، به این ترتیب اگر از آن دسته از افرادی هستید که زیاد سفر می‌کنید می‌توانید حساب کاربری خود را بر اساس نیازتان شارژ کرده و از انتقال مداوم به صفحات پرداخت که هم کاری سخت است و هم ممکن است با خطراتی همراه باشد، بی‌نیاز شوید.

• هیچ‌چیز را جا نخواهید گذاشت؛ بلیط هواپیما و واچر هتل از آن مدارک مهمی است که باید همیشه در دسترس ما باشند؛ استفاده از اپلیکیشن‌ها سبب می‌شود تا همیشه شما به تمامی اطلاعات و مدارک خود دسترسی داشته‌باشید .

حرفه‌ای‌ها اپلیکیشن دارند!

شاید شما با بسیاری از نام‌های معروف در جهان در زمینه‌ی گردشگری آشنا باشید، اگر کمی دقت و جستجو کنید متوجه یک نکته‌ی مشترک میان آنها خواهید شد، همه‌ی آنها اپلیکیشن‌هایی را با امکانات کارآمد روانه‌ی بازار کرده‌اند.

Airbnb: وب‌سایتی که از طریق آن می‌توانید در مقاصد مورد نظرتان، اتاق و یا خانه‌هایی را اجاره کنید؛ این امکان مزیت‌های خاص خود را دارد که سبب شده تا طرفداران بسیاری یابد، هزینه‌های به صرفه‌ی اقامت یکی از آنها است. یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی این اپلیکیشن، امکان فیلتر کردن جستجو است که به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان، گزینه‌ی مناسب خود را بیابید.

Hotel Tonight: این اپلیکیشن نیز به سرعت در میان کاربران محبوب شد، حتی مراجعه کنندگان به اپلیکیشن از وب‌سایت نیز بیشتر گشت، یکی از مزیت‌های این اپلیکیشن، این است که شما می‌توانید در آن هتل‌ها را با مناسب‌ترین نرخ پیدا کرده و آنها را به صورت آنلاین رزور و به صورت آنلاین و از طریق کیف پول الکتریکی هزینه را پرداخت کنید.

Booking: این وب‌سایت معروف و قدیمی در زمینه‌ی فروش آنلاین، اپلیکیشن خود را روانه‌ی بازار کرد و به سرعت توانست توجه مخاطبان را به خود جلب کند؛ امکان پیدا کردن بلیط هواپیما و هتل با نرخ مناسب، ارسال اطلاعات خرید، بلیط هواپیما و واچر به صورت PDF به ایمیل کاربر از جمله مزایای این اپلیکیشن بوده که تجربه‌ی خرید را بسیار برای مخاطب آسان کرده‌است.

سفرستان، یک حرفه‌ای دیگر

سفرستان وب‌سایتی است که فلسفه‌ای ویژه داشته و آن سفر آسان با یک کلیک بوده‌ و هست؛ حال این تجربه آسان‌تر و دلپذیرتر هم شده و سفرستان هم‌پای برندهای مشابهش در جهان دست به ارائه‌ی اپلیکیشنی کارآمد زده تا همیشه و جا همراه مخاطبان باشد، اپلیکیشنی که با استانداردی جهانی به شما خدمت‌رسانی می‌کند؛ در واقع تیمی حرفه‌ای، نخبه و جوان به بررسی بهترین اپلیکیشن‌های گردشگری جهان پرداخته‌اند و پس مطالعه بر روی نقاط قوت و ضعف، اپلیکیشن سفرستان را به عنوان دیک اپ حرفه‌ای و کارآمد روانه‌ی بازار کرده‌اند.

• تمامی ایرلاین‌ها برای شما؛ با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید از تمامی ایرلاین‌های داخلی و بیش از 900 ایرلاین خارجی بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید. جالب است بدانید که شما می‌توانید پس از سفر، ایرلاین خود را ارزیابی کرده و با شرکت در نظرسنجی در اپلیکیشن  امتیاز کسب کنید.  

• سفری مناسب با بودجه‌ی شما؛ در اینجا شما این امکان را دارید تا قیمت‌ها را مقایسه کرده و بهترین خرید بلیط هواپیما را براساس زمان و قیمت انتخاب کنید.

• امکان استرداد، یعنی سفری بی‌دغدغه؛ یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای این اپلیکیشن امکان استرداد آنلاین پرواز داخلی و خارجی، این امکان می‌تواند خیال مخاطب را راحت کرده و شرایطی امن و مطلوب را برای خرید و سفر فراهم آورد.

• امتیازهای ویژه؛ با هر خرید شما امتیاز کسب خواهید؛ پس از هر سفر می‌توانید امتیاز دهید؛ به صورت دوره‌ای بلیط هواپیمای با قیمت‌هایی ویژه ارائه خواهد شد؛ خرید مستمر و کسب امتیاز برای شما در آینده به معنای کسب تخفیف و قیمت‌های بهینه‌تر است.

• پرداخت راحت و امن؛ یکی از به روزترین امکاناتی که اپلیکیشن‌ها فراهم کرده‌اند، طراحی کیف پول الکترونیک است، در سفرستان شما می توانید به راحتی با امکان پرداخت از کیف پول الکترونیکی، بلیط هواپیما ارزان خود را راحت و سریع خریداری کنید.

• یک پشتیبانی همیشه همراه؛ خرید اینترنتی ممکن است که برای برخی این نگرانی را ایجاد کند که در صورت بروز مشکل چه باید بکنند؛ تیم پشتیبانی سفرستان این نگرانی را برطرف کرده و در صورت نیاز راهنمای شما در تمامی مشکلات و مراحل خواهد بود.

یک اپلیکیشن سفر و فراتر از آن

رابطه‌ی سفرستان با مخاطبانش، رابطه‌ای دو طرفه است، شما می‌توانید به سفرها و خطوط هوایی امتیاز دهید و با هر خرید نیز به امتیاز خود بیافزایید،(مهم نیست بلیط هواپیما کیش یا بلیط هواپیما استانبول را خرید باشید، فقط امتیاز کسب کنید) هم اکنون نیز با کسب این امتیازها می‌توانید در قرعه‌کشی هفتگی آیفون7 شرکت کرده و همچنین شانس برنده شدن خود را برای جایزه‌ی بزرگ 250 میلیون ریالی پایان کمپین امتحان کنید. سفرستان تجربه‌ی خرید را برای شما راحت و دلچسب کرده و در محیط اپلیکیشن شما می‌توانید حتی سریع‌تر از قبل کارهایتان را به انجام برسانید، مقایسه‌ی ابزارهای این اپ با نمونه‌های خارجی نشان می‌دهد که اکنون مخاطبان ایرانی نیز می‌توانند تجربه‌ای درجه یک با استاندارد بالا را در زمینه خرید بلیط هواپیما تجربه کرده و چه در سفرهای داخلی و چه در سفرهای خارجی آسان و راحت و به صرفه سفر کنند.

دانلود اپلیکیشن از گوگل پلی

سخن آخر

نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

آیا تا به حال از اپلیکیشن های سفر استفاده کرده اید؟

نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.