karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 شهریور 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

برای خیلی از افرادی که تجربه سفر با قطار را دارند پیش آمده است که برای برخی از مسیرها و در موقعیت‌هایی مانند تعطیلات تابستان، نوروز و ... با مشکل خرید بلیط قطار مواجه شوند. به عنوان مثال بلیط قطار برای مقصد مورد نظرشان را نیابند و یا اینکه مجبور شوند به جای رزرو یک کوپه خانوادگی با قطار عمومی سفر کنند؛ تنها به دلیل اینکه نمی‌دانستند چه قطاری کوپه خالی دارد؟

گاه هم پیش می‌آید که به هر دلیل سفرشان لغو شده است و آنها برای دریافت مبلغ پرداختی بابت بلیط قطار ناچار به طی یک پروسه طولانی و پر رفت آمد شوند.

با فراهم شدن امکان رزرو اینترنتی بلیط قطار در کنار توسعه ناوگان ریلی کشور، این مشکل تا حدود زیادی کمرنگ شده است. به طوری که مسافران، حالا با علی بابا می‌توانند به راحتی و بدون نگرانی بابت عدم موفقیت رزرو بلیط قطار، تنها با چند کلیک، بلیط خود را رزرو می‌کنند. حتی می‌توانند در زمان کوتاهی مبلغ پرداختی برای بلیط قطار را به صورت اینترنتی استرداد کنند. این نوع رزرو بلیط، به راحتی رزرو بلیط هواپیما است و مسافران می‌توانند همانطور که از قیمت بلیط هواپیما از طریق اینترنت مطلع می‌شوند و برای رزرو اقدام می‌کنند، برای رزرو بلیط قطار هم اقدام کنند.

این کار چند حسن دارد؛ اول اینکه با آگاهی در مورد قطاری که قصد سفر با آن را دارند، برای رزرو اقدام می‌کنند و دوم اینکه، می‌توانند به برنامه زمانی حرکت قطارها، نوع خدماتی که هر قطار ارائه می‌دهد، قیمت‌ها و... دسترسی یابند.

به عنوان مثال می‌توانند قطاری را انتخاب کنند که علاوه بر اینکه یک کوپه خانوادگی مجزا به آنها اختصاص می‌دهد، دارای منوی غذای خوبی هم باشد. یا اینکه قیمت روزهای مختلف را با هم مقایسه کنند و برای سفرشان برنامه ریزی کنند.

امکان حمل خوردوی شخصی توسط قطار، پشتیبانی 24 ساعته از مسافران و ... از دیگر مزایای رزرو اینترنتی بلیط قطار با علی بابا است.

اگر تا کنون برای رزرو اینترنتی بلیط قطار اقدام نکرده‌اید به وب سایت علی بابا مراجعه کنید و رزرو بلیت قطار را با راحت‌ترین روش ممکن تجربه کنید.

سخن آخر

آیا تا به حال از این سامانه استفاده کرده اید؟

آیا تا به حال به صورت اینترنتی برای خرید بلیط اقدام کرده اید؟

نظرات و تجریبات خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسوولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.