ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

13 آذر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

زمستان فصل خوبی برای سفر به کشورهای دیگر و خرید در حراجی‌های ماه ژانویه است. به همین دلیل است که در اواخر پاییز که حراج‌های فصلی آرام آرام آغاز می‌شوند، میزان تقاضا برای سفر به کشورهای دیگر و به ویژه کشورهای همسایه افزایش می‌یابد. به عنوان مثال در این ایام قیمت بلیط استانبول افزایشی نسبی می‌یابد و با این حال مسافران در پی سفر به این شهر زیبا هستند.

بیشتر افرادی که به قصد تفریح و البته خرید به خارج از کشور سفر می‌کنند به دنبال خرید بلیط هواپیما با قیمت ارزان هستند تا تعادلی بین هزینه‌های سفر و خریدهای خارج از کشور برقرار کنند.

جالب است بدانید که بیشتر این افراد بلیط خود را از رتبه یک فروش بلیط هواپیما، علی بابا خریداری می‌کنند. چرا؟ زیرا علی بابا امکانات زیادی در اختیار مسافران قرار می‌دهد. به عنوان مثال، مسافران می‌توانند با بررسی لیست پروازهای خارجی در طول یک دوره زمانی مشخص، ارزان‌ترین بلیط هواپیما را بیابند و برای رزرو اقدام کنند. این بلیط می‌تواند از لیست پروازهای سیستمی یا چارتری باشد. به عنوان مثال مسافرانی که قصد سفر به استانبول را دارند، می‌توانند برای خرید بلیط چارتر استانبول به سایت علی بابا مارجعه کنند.

مسافران با کمک علی بابا، می‌توانند با چند کلیک ساده، بلیط خود را برای سفر به هر کجای دنیا خریداری کرده و هزینه آن را با کارت‌های شتاب بانکی پرداخت کنند.

علاوه بر این، علی بابا امکاناتی چون، استرداد وجه پرداختی در صورت لغو سفر، پشتیبانی 24 ساعته و ... را به مسافران ارائه می‌دهد. به این ترتیب، اگر به هر دلیلی، سفر مسافران خارج از کشور لغو شد، وجه پرداختی به آنها بازگردانده می‌شود.

پس اگر شما هم قصد سفر به خارج از کشور را دارید، پیشنهاد می‌کنیم که به علی بابا مراجعه کنید و پس از بررسی قیمت بلیط هواپیما خارجی، بلیط خود را از بین ایرلاین‌های مختلف انتخاب و وجه آن را با کارت‌های شتاب پرداخت کنید. با علی بابا می‌توانید ارزان‌ترین بلیط‌ را برای پروازهای خارجی خریداری کنید و در عوض در سفرهای خارجی بیشتر خرید کنید.

Photo by : Unknown

سخن آخر

نظرتان در مورد این مطلب چیست؟
آیا تا به حال از روشی که به شما معرفی کردیم، استفاده کردید؟

نظرها و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET