karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 خرداد 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

وقتی پای برنامه‌ریزی برای سفر به میان بیاید، یکی از مهم‌ترین مسائل طول زمان سفر است. اول از همه باید بدانیم بعد از چه مدت به شهر مقصد می‌رسیم تا بتوانیم برای مدت زمانی که در سفر هستیم، درست برنامه‌ریزی کنیم و از زمانی که داریم حداکثر استفاده را ببریم. اگر می‌خواهید از تهران به شهرهای دیگر سفر کنید و تصمیم به خرید بلیط هواپیما گرفته‌اید و می‌خواهید بدانید فاصله هوایی تهران تا دیگر شهرها چقدر است در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

فاصله تهران از کیش

اگرچه از راه زمینی نیز می‌توان به کیش سفر کرد اما سفر زمینی به کیش سخت و طولانی است و بیشتر برای مردم استان‌های جنوبی مناسب است. فاصله کیش و تهران بیش از هزار کیلومتر است و برای سفر زمینی از تهران به جزیره باید از شهرهای  قم، کاشان، نطنز، اصفهان، شهرضا، آباده، مرودشت، شیراز، جهرم، لار، بستک، بندرلنگه و بندر چارک بگذرید و پس از رسیدن به 

بندر چارک باید با لندی گراف ماشین تان را به جزیره برسانید. به دلیل طولانی بودن این مسیر و دردسرهایش بیشتر مسافرانی که از تهران به جزیره کیش سفر می‌کنند سفر هوایی و خرید بلیط هواپیما تهران کیش را ترجیح می‌دهند. از تهران تا کیش با هواپیما ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه راه است. فاصله فرودگاه بین‌المللی کیش تا مرکز شهر نیز حدودا ۱۰ دقیقه است.

فاصله تهران از بندرعباس

بندرعباس نیز از تهران خیلی زیاد و در حدود ۱۰۵۰ کیلومتر است. با این وجود راه دور بندر در یک سفر هوایی حدودا ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه بیشتر نیست. از فرودگاه بندرعباس تا مرکز شهر نیز راهی نیست. فاصله فرودگاه بندرعباس تا مرکز این شهر زیبا ۸/۵ کیلومتر است.

فاصله تهران از بوشهر

بوشهر نسبت به بندرعباس فاصله کمتری تا تهران دارد. فاصله این دو شهر حدود ۷۵۰ کیلومتر است. اگر بخواهید از تهران با هواپیما به بوشهر سفر کنید حدودا ۱ ساعت و نیم در راه هستید. فرودگاه بین‌المللی بوشهر نیز در بخش شمال شرقی شهر واقع شده و فاصله‌اش تا مرکز شهر ۱۱ میلومتر است.

فاصله تهران از همدان

همدان فاصله زیادی با تهران ندارد. فاصله این دو شهر حدود ۳۳۰ کیلومتر است و اگر با ماشین به این شهر سفر کنید کمتر از ۴ ساعت در راه هستید. با وجود اینکه فاصله زمینی تهران و همدان نسبتا کم است ولی ممکن است بخواهید سریع‌تر و راحت‌تر به مقصد برسید و سفر هوایی را انتخاب کنید. در این صورت باید ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه در هواپیما باشید تا به همدان برسید.

فاصله تهران از کرمانشاه

فاصله کرمانشاه از تهران، نسبت به همدان کمی بیشتر است و چیزی در حدود ۵۰۰ کیلومتر است. با این حال سفر هوایی از تهران به کرمانشاه کوتاه‌تر از سفر به همدان است. از تهران تا کرمانشاه فقط ۴۰ دقیقه با هواپیما فاصله است.

فاصله تهران از خرم‌آباد

فاصله خرم‌آباد از تهران حدودا ۵۰۰ کیلومتر است و این فاصله با ماشین حدودا ۶ ساعته طی می‌شود. فاصله تهران و خرم‌آباد با هواپیما خیلی کوتاه شده و به ۴۵ دقیقه می‌رسد. پس از فرود هواپیما از فرودگاه خرم‌آباد تا مرکز شهر نیز راهی نیست.

فاصله تهران از قشم

جزیره قشم هم مثل بقیه شهرهای جنوبی فاصله بسیار زیادی تا تهران دارد. فاصله زمینی قشم از تهران حدود ۱۴۰۰ کیلومتر است و سفر زمینی به این جزیره بسیار طولانی. اما اگر برای سفر به این جزیره زیبا بلیط هواپیما تهران قشم را بخرید این فاصله طولانی را در ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه طی خواهید کرد. فرودگاه بین‌المللی قشم یا دیرستان نیز فاصله کمی تا مرکز جزیره دارد.

سخن آخر

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

تا به حال تجربه سفر هوایی داشته اید؟

در مورد مزایا و معایب این روش سفر برای مان بگویید.

نظرها و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.