karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

بهترین تعطیلات برای مسافرت‌های طولانی، نوروز است؛ فرصتی چند روزه که بهترین امکان را برای سفر پیش‌روی شما می‌گذارد. آژانس مسافرتی مقتدرسیر تابان با نگاهی به ویژگی تعطیلات نوروز، جذاب‌ترین مقصد‌های گردشگری را در تورهای نوروز 97 پیش‌بینی کرده تا علاقمندان به سفر برای تعطیلات خود برنامه‌ریزی کنند. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا نگاهی به این لیست جذاب بیاندازیم و با بهترین مقاصد سفر در نوروز آشنا شویم.

تعطیلات نوروز در کوش‌آداسی

همیشه استراحت و آرامش در تعطیلات نوروز، جذاب و پرطرفدار است، برای همین تور کوش آداسی نوروز 97 هم علاقمندان زیادی دارد.

کوش‌آداسی یکی از زیباترین شهرهای ساحلی ترکیه است که در همان روزهای نوروز، با شکوفه‌ی درختان و نسیم دلنواز ساحلی به پیشواز بهار می‌رود. دمای هوا در زیر آفتاب دلچسب، حدود ۱۸ تا ۲۳ درجه است و به شما فرصت لذت بردن از ساحل زیبا و آرام را می‌دهد. 

درست است که هوا کمی برای شنا کردن در آب‌های کوش‌آداسی سرد است؛ اما به خوبی می‌توانید از بهترین و مهیج ترین تفریحات آبی در هتل‌های لوکس و ۵ ستاره‌ کوش‌آداسی لذت ببرید. در این هتل‌ها همه‌ امکانات با بهترین خدمات در اختیار شماست و می‌توانید به صورت شبانه‌روزی از آنها استفاده کنید. علاقه‌ ایرانی‌ها برای حضور در کوش‌آداسی، شهر جذاب و دیدنی ساحلی ترکیه معمولا آنقدر زیاد است که تورهای تعطیلات ابتدایی نوروز، که در یکی از روزهای ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین‌ماه شروع می‌شود، به سرعت تکمیل می‌شوند. به همین دلیل به مسافران پیشنهاد می‌شود تا پیش از نیمه‌ اسفند ماه تور مناسب خود را خریداری کرده باشند.

معمولا تعلل در خرید تور مناسب، امکان انتخاب بهترین هتل‌های ۵ ستاره و لوکس را کم می‌کند و فرصت استفاده مناسب از این امکانات در نوروز از دست می‌رود.

البته این اشتیاق باعث‌ شده که کارشناس‌های آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان، به سرعت برای تورهای جدید برنامه‌ریزی کنند و علاقمندانی که مایل هستند در تعطیلات دوم به کوش‌آداسی سفر کنند هم همراه تور کوش‌آداسی نوروز 97 باشند. در هر صورت باید توجه داشته باشید که برای شروع سفر بعد از ۵ فروردین ‌ماه هم باید تور خود را تا پیش از پایان تعطیلات هفته‌ اول خریداری کرده باشید. 

تعطیلات نوروز در استانبول

علاوه بر شهرهای ساحلی ترکیه، تور استانبول نوروز 97  همیشه در صدر فهرست سفرهای نوروزی ایرانی‌هاست.

این شهر رمانتیک، با فضاها و دیدنی‌های جذاب، در نوروز زیباتر هم می‌شود. بیشتر برنامه‌ها و فستیوال‌های محلی به دلیل حضور بیش از اندازه ایرانی‌ها و پارسی‌زبان‌ها در استانبول در همین ایام شروع می‌شوند. 

به گزارش ویرلن؛ برنامه‌های ویژه‌ای در هتل‌ها برای استقبال از نوروز برگزار می‌شود و در نقطه نقطه‌ شهر می‌توانید نشانی از سفره‌های هفت‌سین زیبا را ببینید و از فستیوال‌های حراج خرید کنید.

همین نشانه‌ها کافی است که مشتاقان به استانبول را باانگیزه‌تر کند تا در یکی از روزهای ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین راهی این شهر زیبا شوند. 

همراهی با تور در این تاریخ‌های پرطرفدار، فقط در شرایطی که در زمان مناسب تور خود را خریداری کرده باشید، امکان دارد. به همین دلیل به علاقمندان پیشنهاد می‌شود تا پیش از نیمه‌ اسفندماه تور خود را خریداری کنند و با بهترین خط هوایی و در مناسب‌ترین ساعت به استانبول بروند و در یکی از هتل‌های مشهور اقامت داشته باشند.

واقعیت این است که اشتیاق سفر نوروزی به استانبول بسیار زیاد است، پس نگران نباشید، اگر در هفته‌ اول تعطیلات، امکان سفر ندارید، می‌توانید برای هفته‌ دوم برنامه‌ریزی و تا پیش از پایان تعطیلات هفته‌‌ اول تور مناسب را خریداری کنید. 

تعطیلات نوروز در آنتالیا

بررسی‌ها نشان می‌دهد که آفتاب دلنشین و ساحل آرام در تور آنتالیا نوروز 97  هم پر مشتری است و مسافران زیادی، تعطیلات خود را در آنجا می‌گذرانند.

ساحلی زیبا با بهترین امکانات تفریحی که شما را به دنیایی سراسر آرامش و زیبایی می‌رساند، نورورزی متفاوت را پیش‌روی شما می‌گذارد. در اینجا هم مثل کوش‌آداسی دمای هوایی بین ۱۸ تا ۲۳ درجه را احساس می‌کنید و می‌توانید در خنکای ساحل، دوچرخه‌سواری کنید. 

برای استفاده‌ مناسب از تفریحات آبی هم بهتر است که از امکانات هیجان‌انگیز هتل‌های ۵ ستاره‌ آنتالیا استفاده کنید و در کنار استخرهای دیدنی، با رستوران‌‌ها و کافه‌های خوشمزه و جذاب لذت تعطیلات را ببرید.

برای سفر در یکی از روزهای ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین‌ماه، بهتر است تا پیش از نیمه‌ اسفند ماه تور خود را خریداری که بتوانید بهترین هتل‌ها را انتخاب کنید.چون هر چقدر به پایان سال نزدیک شوید، ظرفیت هتل‌های لوکس و زیبا تکمیل و انتخاب‌ها محدودتر می‌شود.

اگر دوست دارید هفته‌ دوم تعطیلاتِ نوروزی، به این شهر ساحلی سفر کنید، می‌توانید تا پیش از پایان تعطیلات هفته‌ اول عید تور خود را بخرید.

تعطیلات نوروز در مالزی

اگر برای سفری خانوادگی در نوروز برنامه‌ریزی می‌کنید و می‌خواهید خاطره‌ای خوش برای فرزندان تان بسازید، تور مالزی نوروز 97  را انتخاب کنید.

اینجا مقصدی است که همانقدر که شما را خوشحال می‌کند، فرزندان تان را هم هیجان‌زده می‌کند. می‌توانید آنها را به دنیای دیدنی دایناسورها ببرید که یک‌روز را با آنها زندگی کنند و یا آن ها را به پارک کودک بفرستید تا هر شغلی را در آینده دوست دارند آنجا تجربه کنند.در بزرگ‌ترین پارک حیات‌وحش دنیا آنها را همراهی کنید و در کنار دیدنی‌ترین حیوانات ناهار دلچسبی بخورید.

مالزی با پایتخت دیدنی اش و جزیره‌ها و ساحل‌های تماشایی‌‌اش، یکی از بهترین مقصدهای گردشگری آسیاست که شما به سادگی می‌توانید با خرید تور مناسب و بدون ویزا به آن سفر کنید، بنابراین اگر قصد سفر به مالزی را دارید، بهتر است تا پیش از نیمه‌ اسفندماه تور مناسب خود را خریداری و در آرامش در یکی از روزهای ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین‌ماه، سفر خود را شروع کنید.

توجه داشته باشید، در بسیاری از موارد، تاخیر در انتخاب تور، امکان حضور شما در نوروز را می‌گیرد و ممکن است خط‌هوایی مناسب برای پرواز به این گوشه از دنیا دیگر موجود نباشد. 

سفر به مالزی شما را با دنیای شگفت‌انگیز غذاهای دریایی هم روبه‌رو می‌کند. اینجا خوشمزه‌ترین و متفاوت‌ترین مزه‌ها را امتحان  می‌کنید.

تعطیلات نوروز در قبرس 

اگر همچنان مایل به حضور در کنار ساحل هستید، این‌ نوروز می‌توانید به تور نوروز قبرس 97 در اروپا بروید.

این شهر ساحلی و دیدنی، در تعطیلات عید هوای خوبی دارد و شما می‌توانید از آفتاب دلچسب ساحلی و آبی آرام دریا به‌خوبی لذت ببرید. دمای هوا بین ۲۱ تا ۳۰ درجه است و در همه‌ جای شهر امکان استفاده از تفریح‌ها و بازی‌های آبی فراهم است. شک نکنید، ساحل‌های آزاد، تمیز و دیدنی قبرس هر مسافری را به خود جذب می‌کند.

تعطیلات نوروز بهترین زمان سفر به قبرس است چرا که هنوز شهر میزبان توریست‌های اروپایی و مسافران تابستان نشده و شلوغی‌های همیشگی و هوای گرم و سوزان تابستان راهم ندارد.

برای انتخاب این تور هم بهتر است تا پیش از نیمه‌ اسفندماه خرید را انجام دهید، هرچند به دریافت ویزا نیازی نیست؛ اما در بسیاری از موارد پرواز مناسب برای رسیدن به این گوشه از دنیا وجود ندارد.

یک اتفاق خوب و جذاب دیگر این است که خوشبختانه هم‌زمان با تعطیلات نوروز، جشن‌های ملی و سنتی قبرس شروع می‌شود و یکی از روزهای تعطیلات، روز پنجم فروردین، هم‌زمان با روز ملی قبرس است و مهمترین جشن غیر مذهبی این کشور هم در آن روز برگزار می‌شود.

سخن آخر

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر از برنامه‌های سفر در نوروز هم‌اکنون با شماره تلفن ۷۵۲۱۲-۰۲۱ تماس بگیرید و با راهنمایی کارشناس‌های آژانس مسافرتی مقتدر سیر تابان، بهترین تور را با مناسب‌ترین قیمت خریداری کنید.  

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسوولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.