karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 تیر 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 امروزه درحالی که مسافرت ارزان و مقرون به صرفه محبوبیت زیادی دارد، هتل های لاکچری هم برای رسیدن به ستاره های بیشتر در حال رقابت هستند. در این مطلب قصد داریم لوکس ترین برندهای هتل در دنیا را معرفی کنیم.

برندهای شاخص هتل ها در بازارهای جهانی گسترش یافته اند و روز به روز بر محبوبیت شان نیز افزوده می شود. اما علیرغم ظاهر شدن هتل های جدید زیادی در گوشه و کنار دنیا، تنها چند هتل وجود دارند که به نام لوکس ترین برندهای هتل دنیا، معروف و شناخته شده هستند. آنچه این هتل ها را در رقابت میان بزرگان صنعت هتلداری، به این مرتبه رسانده، شبکه های گسترده و ثبات در ارائه بهترین ها برای مهمانان است.

علاوه بر این، این هتل ها باز هم روی پیشرفت و بهبود متمرکز هستند و تصمیم دارند برای چند دهه خود را در رده های بالا و قوی نگه دارند. در ادامه بهترین هتل های لاکچری را معرفی می کنیم که مردم سرتاسر دنیا آنها را دوست دارند؛ پس با ما همراه باشید.

هتل های پنینسولا

هتل های برند پِنینسولا (The Peninsula Hotels) قدیمی ترین اسم در صنعت هتلداری است. اولین هتل برند پنینسولا در سال 1866 افتتاح شد و از آن زمان تا کنون هتل های این برند در حال پیشرفت و توسعه هستند؛ به طوری که در حال حاضر علیرغم اینکه تنها 10 هتل در سرتاسر دنیا دارد، یکی از بهترین کمپانی های هتل جهان به حساب می آید. می توان گفت این کم بودن تعداد هتل های برند پنینسولا باعث انحصاری بودن بیشتر آنها شده است و هرجا که یکی از هتل های این برند وجود دارد، بدون تردید بهترین گزینه برای اقامت خواهد بود. در همه هتل های پنینسولا اتاق های مجلل، سرویس دهی بی عیب و نقص و هنر مهمان نوازی به بهترین شکل ممکن مهیاست.

هتل های فور سیزن

مجموعه هتل های برند فور سیزن (Four Seasons Hotels & Resorts) یکی دیگر از برندهای لوکس دنیا به حساب می آیند. فور سیزن در شهرها و کشورهای زیادی شعبه دارد و در حال حاضر امکانات و خدماتی را ارائه می کند که عملا مترادف سفر لاکچری است. مجموعه هتل های فور سیزن از ریزورت های اسکی، ریزورت های کوهستانی، ریزورت های ساحلی، هتل های شهری و ریزورت های خصوصی در جزیره تشکیل شده اند و راه خود را برای پابر جا کردن نام و اعتبار برند خود، پیدا کرده اند. برند فور سیزن همچنین برندی است که مفهوم حمام های لاکچری را در هتل رواج داده است.

هتل ها و ریزورت های تاج  

هتل ها و ریزورت های برند تاج (Taj Hotel & Resorts) در صنعت هتلداری هندوستان نام بزرگ و شناخته شده ای است. اکنون وقتی صحبت از هتل می شود، می توان گفت که این کلمه قصرهای هندی را هم در بر می گیرد. لیک پالاس آدیپور و رامباق پالاس در جیپور، تنها چند نمونه از معروف ترین هتل های برند تاج هستند. برند تاج ریشه های عمیقی در خاک هندوستان دارد و فرهنگ هند را با عشق، احساس و احترام پرورش داده است. در هندوستان هتلی بهتر از هتل تاج برای تجربه فرهنگ هند به صورت بسیار واضح، وجود ندارد.

اکنون برند تاج در خارج از هند نیز شعبات خود را دایر کرده و تصدی مدیریت هتل های سابق مثل ریتز-کارلتون بوستون، پییر در نیویورک و کامپتون پالاس در سانفرانسیسکو را بر عهده گرفته است. آنها همچنین در مالدیو هم ریزورت های جزیره ای لاکچری دارند.

هتل بلموند

بلموند (Belmond) یکی دیگر از هتل های لوکس دنیا است که فقط یک برند هتل نیست، بلکه قطارهای لاکچری، کروزهای رودخانه لاکچری و حتی رستوران های لاکچری هم دارد. برند بلموند با داشتن هتل هایی در بیش از 20 کشور دنیا از سابقه کاملا تاثیرگذاری برخوردار است. بلموند علیرغم اینکه از هتل های اورینت اکسپرس به بلموند تغییر نام داده است، هنوز همان هتل ها و مستغلات را در اختیار دارد. بلموند همچنین، چند هتل لوکس در جاهای فوق العاده دنیا شامل ماچوپیچو در پرو دارد.

ریتز- کارلتون 

در بین هتل های لاکچری هیچ کدام بهتر از برند ریتز کارلتون (Ritz- Carlton) مفهوم لوکس بودن را در هتل های خود به نمایش نگذاشته اند. بیش از یک قرن است که ریتز-کارلتون تعریف و تصور تازه ای از لوکس بودن را در صنعت هتلداری ابداع کرده است. اقامت در یکی از هتل های برند ریتز، وجهه خاصی در موقعیت اجتماعی شما دارد که به هیچ طریق دیگری حاصل نمی شود. 

ریتز – کارلتون با وجود بیش از 90 هتل در 30 کشور دنیا و در حال حاضر به عنوان بخشی از کمپانی ماریوت، اغلب محل اقامت مسافران کاری است که به برند و برنامه های آن وفادار اند. کلوپ های لاکچری ریتز  هم ارائه یک سرویس انحصاری دیگر از این مجموعه محسوب می شود که همیشه درجه یک بوده و اغلب یک پله بالاتر از گروه های دیگر است.

فیرمونت

هتل فیرمونت (Fairmont) هم یکی دیگر از برندهای لوکس در بین هتل های دنیاست که به خاطر داشتن هتل های تاریخی در بیش از 20 کشور دنیا از احترام ویژه ای برخوردار است.  برند فیرمونت همچنین صاحب یکی از بهترین ریزورت های کوهستانی دنیا در بانف اسپرینگ نیز هست. چاتیو مونت بلو در کبک کانادا هم یکی دیگر از شعبه های فیرمونت به شمار می رود که بزرگترین ساختمان لگاریتمی دنیا را دارد.

فیرمونت همینطور هتل های ثابتی در شهرهایی دارد که از استانداردهای استثنایی بالایی در زمینه لوکس بودن و تجربه های اصیل در زمینه سرو غذا برخوردارند. هتل ساووی (Savoy) در لندن، پلازا در نیویورک و پالاس هتل در شانگهای همه از هتل های نمادینی هستند که در حال حاضر به گروه هتل های فیرمونت تعلق دارند.

رزوود

گروه هتل های رزوود (Rosewood) از جمله هتل های لوکسی است که در ارائه خدماتی عالی به مهمانان در همه شعبات خود موفق عمل می کند. شعار ابتدایی رزوود این بود که برای مهمانان خود محل اقامتی مهیا کند که احساس کنند به جای یک هتل بیگانه در خانه خود هستند. امروزه برند رزوود تعداد انگشت شماری شعبه دارد که هر کدام برای لوکس بودن با یکدیگر در رقابت اند. ریزورت های افسانه ای سواحل کارائیب و ریزورت های عجیب و جالب مکزیک به نوعی در لاکچری بودن افراط به خرج داده و محیطی ارائه کرده اند که خیلی از هتل های معمول راحت تر است.

پارک حیات

پارک حیات (Park Hyatt) در بین هتل های کمپانی حیات، انحصاری ترین و لوکس ترین آنها است. هتل های پارک حیات بیشتر محل اقامت مسافران کاری است و لاکچری بودن در پارک حیات فقط به معنی مدرن بودن و زیبا بودن نیست. در هتل های برند پارک حیات با وجود ترکیب خوبی از هتل های شهری، ریزورت ها، قصرهای لاکچری و ساختمان های تاریخی بازسازی شده، می توانید در بسیاری از جاها هتلی پیدا کنید که مطابق با سلیقه شماست. هتل های این مجموعه را می توانید در جاهایی که پیش بینی نمی کنید مثل مندوزا و اسکی ریزورت چانگ بائیشان در چین هم پیدا کرد!

آمان ریزورت 

آمان ریزورت (Aman Resorts) نامی در بین برندهای شناخته شده است که همیشه شما را به سرزمینی آرام با ویژگی زیبایی طبیعی در کنار و خدمات بی عیب و نقص دعوت می کند. برند آمان ریزورت کار خود را با ارائه ریزورت های لاکچری بوتیک در اندونزی شروع کرد و وقتی برند کوچکی بود یکی از بهترین های کشور محسوب می شد. به تازگی آمان ریزورت شعبات خود را تا ونیز، توکیو، پکن و دهلی گسترش داده است.

ماندارین اورینتال

ماندارین اورینتال (Mandarin Oriental) آخرین برندی است که در اینجا معرفی می کنیم؛ برندی که اصلا نیاز به تعریف ندارد! ماندارین اورینتال به عنوان گروه هتلی که تنها 50 سال است که در صنعت هتلداری مشغول کار است، خیلی سریع پله های پیشرفت را طی کرده و خود را به هتل های لاکچری رسانده است. ماندارین در حال حاضر صاحب یکی از باشکوه ترین هتل هایی است که می توانید در هر جایی از دنیا پیدا کنید. برند ماندارین اورینتال تنها با داشتن 30 هتل در اکثر شهرهای بزرگ قاره های آمریکا، اروپا و آسیا شعبه دارند. 

ماندارین اورینتال گروه دیگری است که نوعی روش آشپزی مخصوص و منحصر بفرد را در بین برندهای هتل رواج داده و حالا خدمات خود را به سرو غذاهای لاکچری در شرکت های هواپیمایی نیز گسترش داده است. 

علاقه مندان به تور لحظه آخری، تور اروپا، تور استانبول و تور تایلند می توانند از برخی از هتل های این برندها استفاده کرده و تفاوت را کاملا احساس کنند.

سخن آخر

دیدگاه شما در مورد این مطلب چیست؟

آیا تجربه اقامت در هتل های لوکس را داشته اید؟

آیا با این برندها آشنایی داشتید؟

نظرها و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.