karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

نِیت کِلِیمیس (Nate Klimis)، برای 18 سال به عنوان فرمانده ی عملیاتهای ویژه در نیروی دریایی آمریکا مشغول به کار بوده است و عکاس نشنال جئوگرافی، متیو کالهان (Matthew Callahan)، تصویری بسیار احساسی از او به ثبت رسانیده که در مراسمی با شکوه از او برای خدمات صادقانه اش در این سال ها تقدیر شده و مقامی بالاتر به وی اهدا کرده اند؛ کِلِیمیس با آغوش باز به طوری که اشک شوق بر گونه هایش جاریست این مقام را دریافت می کند. 

او در صحبت هایی که با عکاس داشته، عنوان کرده است که هیچ فرمانده ای بدون کمک افرادش به این مقام و جایگاه دست نخواهد یافت. جالب است که وی سخنانش را اینطور ادامه داده که بسیاری از ما هنگامی که وارد نیروی دریایی شدیم به حدی مبتدی و تازه کار بودیم که حتی معنی عبارت "نگه داشتن وزن لنگر" را نیز نمی دانستیم. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.