ویدیو HD
بهاره فلاح

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

19 تیر 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

دامنه نرخ بلیت شرکت‌های هواپیمایی تیرماه ۱۳۹۸ در مسیرهای داخلی در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی اعلام شد و بر این اساس ایرلاین‌ها نمی‌توانند بلیت ها را خارج از نرخ های اعلام شده به فروش برسانند. سازمان هواپیمایی فروش بلیت خارج از این دامنه را غیرقانونی اعلام کرده است و از مسافران خواسته تا در صورت مشاهده نرخ‌های غیرقانونی، این سازمان را مطلع کنند.

به نقل از تین نیوز، با وجود این اعلام، با نگاهی به سقف و کف قیمت بلیت هواپیما در برخی از مسیرهای داخلی باز هم شاهد نرخ‌های نجومی در برخی از مسیرهای پروازی هستیم. به عنوان مثال بیشتر شرکت‌های هواپیمایی بلیت مسیر تهران - چابهار را از قیمت 274,000 تا 1,400,000 تعیین کرده اند و این در حالی است که حتی در زمان‌های غیر پیک هم کمتر کسی می‌تواند بهای بلیت خود را با قیمت کف تعیین شده نیز بپردازد.

شرکت هواپیمایی آتا به عنوان یکی از نامنظم‌ترین ایرلاین‌های داخلی در ماه های اخیر، بلیت مسیر مشهد - اهواز را 258,000 تا 1,163,000 تومان قیمت گذاری کرده است و یا شرکت هواپیمایی آسمان بلیت مسیر بندرعباس - کرمانشاه را با قیمت 273,000 تا 1,373,000 تومان می فروشد.

با نگاهی به دامنه ارائه شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری می بینیم که قیمت بلیت مسیر تهران - چابهار توسط شرکت هواپیمایی ایران‌ایر در این مسیر تا سقف 1,414,000 تومان تعیین شده است اما  هنوز در سایت های فروش آنلاین بلیت برای تاریخ 20 تیرماه با قیمت 1,672,000 تومان ارائه می شود.

دامنه نرخ بلیت پروازهای داخلی را از اینجا ببینید.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را از کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET