karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 مهر 1398

به روز رسانی

02 مهر 1398

قیمت بلیط اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل، باعث شده تا بسیاری از مسافران این وسیله نقلیه را انتخاب کنند. بلیط اتوبوس نسبت به وسایل نقلیه دیگر دارای ثبات بیشتری  است. گاهی تغییر نرخ بلیط اتوبوس به شرایط زمانی برمی گردد. به عنوان مثال در ایام نوروز که متقاضیان زیادی برای سفر وجود دارد، بر قیمت بلیط اتوبوس تاثیر می گذارد. 

در تعیین نرخ بلیط اتوبوس چند عامل تاثیر گذار است که به آنها می پردازیم:

  • مسافت از تاثیرگذارترین عوامل برنرخ بلیط اتوبوس است. هر چه مسافت طی شده توسط بیشتر باشد، طبعا قیمت بلیط بالاتر خواهد بود. به طور مثال بلیط اتوبوس تهران به قم نسبت به مسیر تهران به مشهد ارزان تر است.
  • نوع اتوبوس دومین عامل تاثیر گذار در قیمت بلیط اتوبوس است. اتوبوس های وی آی پی که دارای تجهیزات پیشرفته ای هستند، از قیمت بلیط بالاتری نسبت به بقیه انواع اتوبوس برخوردارند. 

 نحوه رزرو بلیط اتوبوس

برای رزرو بلیط اتوبوس بهترین روش مراجعه به وب سایت های گردشگری معتبر است. یکی از معتبرترین وب سایت ها در این زمینه، تیک بان است که با فراهم کردن انواع بلیط اتوبوس و امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس در جهت رفاه بیشتر مسافران تلاش می کند. 

برای خریدی آسان فقط کافیست در تیک بان گزینه بلیط اتوبوس را از سربرگ انتخاب کرده و وارد صفحه رزرو شوید. در این صفحه انواع بلیط اتوبوس و قیمت آن ها را مشاهده کرده و با توجه به نیاز خود، بهترین گزینه را رزرو کنید. در خرید آنلاین می توانید قیمت بلیط اتوبوس را به کارت شتاب بپردازید. با این کار در هزینه و وقت خود به نحو احسن صرفه جویی خواهید کرد. 

مقایسه قیمت بلیط اتوبوس با بقیه وسایل

نوسان قیمت بلیط هواپیما در طول سال بسته به شرایط می تواند بسیار زیاد است اما اتوبوس در تمام ایام سال به جز روزهای شلوغ نوروز قیمت ثابتی دارد. از همین رو می توان مدت ها قبل از سفر، اقدام به رزرو بلیط اتوبوس کرد. 

جدول مقایسه قیمت بلیط اتوبوس، هواپیما و قطار در مسیرهای مختلف (بهار ۹۸)

مسیر

هواپیما

قطار

اتوبوس

تهران به مشهد

381200 تومان

50000 تومان

48000 تومان

تهران به شیراز

470400 تومان

125700 تومان

57000 تومان

با توجه به جدول بالا کاملا مشهود است که قیمت خرید بلیط اتوبوس با سایر وسایل نقلیه چقدر تفاوت دارد. اگر قصد سفر ارزان و اقتصادی دارید، یکی از بهترین و اقتصادی ترین گزینه ها سفر با اتوبوس است. 

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس

برای انجام یک خرید ارزان، اقتصادی و به صرفه کافیست از سایت معتبر اقدام به خرید آنلاین بلیط اتوبوس کنید. البته به روش مراجعه حضوری به ترمینال فروش بلیط اتوبوس هم می توان اقدام به خرید کرد. روش رزرو تلفنی هم یک راه دیگر خرید بلیط اتوبوس است. اما با استفاده از رزرو بلیط اتوبوس به صورت آنلاین می توانید از مزایای این روش استفاده کنید. حتی می توانید با نصب اپلیکیشن فروش بلیط اتوبوس، خرید بلیط را انجام دهید. 

سخن آخر

آیا تا به حال تجربه خرید اینترنتی بلیط اتوبوس را داشته اید؟

نظرتان در مورد این دست خدمات آنلاین چیست؟

نظرها و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.