karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 آذر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

Hasan Torabi

نگاهی به عکس های شرکت کننده مسابقه معتبر سونی می اندازیم و خیلی سریع عکسی با رنگ و روی فرهنگ ایرانی توجهمان را جلب می کند. عکسی پرتره از بانویی ایرانی با پس زمینه فرش که با مهارتِ تمام به ثبت رسیده است. با قدری جستجو متوجه می شویم خالق این اثر قابل توجه، هنرمند جوان «حسن ترابی» است. ترابی در مصاحبه ای کوتاه خودش را این گونه معرفی می کند:

  • «متولد سال 1376 در شهر اصفهان هستم و حدود 3 سال است که هنر برای هنر را انتخاب کرده ام و نه به عنوان کسب و کار. هدف من از انتخاب این مسیر، کمک به انسان ها و تغییر نگرش آنها برای رشد در زندگی است. در ابتدا عکاسی را با سبک پرتره شروع کرده و در سبک مفهومی و بالانسیسم ادامه خواهم داد.»

خوب است بدانید حسن ترابی تا به حال توانسته جوایز و افتخاراتی را از آن خودش کند که از آن جمله می توان به مدال برنز مسابقات جهانی px3 2018 فرانسه، دیپلم افتخار مسابقات جهانی ipa 2018 و دیپم افتخار مسابقات جهانی 35photo روسیه اشاره کرد. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.