ویدیو HD
زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

02 آذر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Hasan Torabi

نگاهی به عکس های شرکت کننده مسابقه معتبر سونی می اندازیم و خیلی سریع عکسی با رنگ و روی فرهنگ ایرانی توجهمان را جلب می کند. عکسی پرتره از بانویی ایرانی با پس زمینه فرش که با مهارتِ تمام به ثبت رسیده است. با قدری جستجو متوجه می شویم خالق این اثر قابل توجه، هنرمند جوان «حسن ترابی» است. ترابی در مصاحبه ای کوتاه خودش را این گونه معرفی می کند:

  • «متولد سال 1376 در شهر اصفهان هستم و حدود 3 سال است که هنر برای هنر را انتخاب کرده ام و نه به عنوان کسب و کار. هدف من از انتخاب این مسیر، کمک به انسان ها و تغییر نگرش آنها برای رشد در زندگی است. در ابتدا عکاسی را با سبک پرتره شروع کرده و در سبک مفهومی و بالانسیسم ادامه خواهم داد.»

خوب است بدانید حسن ترابی تا به حال توانسته جوایز و افتخاراتی را از آن خودش کند که از آن جمله می توان به مدال برنز مسابقات جهانی px3 2018 فرانسه، دیپلم افتخار مسابقات جهانی ipa 2018 و دیپم افتخار مسابقات جهانی 35photo روسیه اشاره کرد. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET