karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

08 تیر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

آدام ولچ (Adam Welch) عکاس حرفه ای نشنال جئوگرافیک در حال گشت و گذار و عکاسی در پارک کوهستانی گریسون ویرجینیا بود که با گله ای از اسبچه های وحشی (پونی) رو به رو شد. جالب است بدانید که این اسب های کوچک می توانند به آزادی در مناظر این پارک ایالتی پرسه بزنند و بازدیدکنندگان پارک گریسون نیز اجازه نزدیک شدن و لمس کردن آن ها را ندارند. همچنین هر ساله انجمنی محلی گرد هم جمع می شوند و سلامتی این اسبچه ها را مورد آزمایش قرار می دهند. جالب آن که مردم محلی برای آن که توجه این اسبچه های وحشی را به خود جلب کنند، از سنگ نمک استفاده می کنند و خبری از طناب و به بند کشیدن این حیوانات بی آزار نیست. خوب است بدانید که اسبچه ها از لیسیدن سنگ های نمک لذت می برند. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.