ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 اردیبهشت 1398

به روز رسانی

15 شهریور 1398

ویزاجت به عنوان اولین مرجع تخصصی درخواست آنلاین ویزای مسافرتی در ایران شروع به کار کرد.

وب سایت ویزاجت (visajet.ir) برای اولین بار در ایران، خدمات آنلاین جدیدی را جهت درخواست و اخذ ویزا ارائه کرده است.

همانطور که می دانید برای سفر به کشور های مختلف، اولین قدم اخذ ویزای کشور مقصد محسوب می شود. این بخش از برنامه‌ریزی سفر یکی از سخت‌ترین مراحل پیش از سفر است و پیدا کردن اطلاعات، جمع‌آوری مدارک مورد نیاز برای گرفتن ویزا، دغدغه صف‌های طولانی سفارت و پرداخت‌ هزینه‌های ویزا به صرف وقت و انرژی نیاز دارد. اما برای اولین بار در ایران، وب سایت ویزاجت (visajet.ir) خدمات آنلاین ویژه و منحصربفردی  را در این حوزه ارائه کرده است.

وب سایت ویزاجت (visajet.ir) به عنوان اولین مرجع تخصصی اطلاع‌‌رسانی و درخواست ویزای آنلاین شروع به کار کرده تا خدمات جدیدی در حوزه گردشگری در اختیار مسافران قرار دهد و اخذ ویزای کشور های مختلف را بسیار آسان تر و سریع تر از قبل کند.

ویزاجت (visajet.ir) به عنوان یک سامانه معتبر و کاربردی با هدف سهولت کار در مسیر اخذ ویزا و همچنین ارائه بهترین قیمت ویزا توسط متخصصان حوزه گردشگری راه‌اندازی شده است. این وب سایت در مرحله اول با ارائه اطلاعات مفید و ضروری ،مدارک لازم در رابطه با نحوه اخذ ویزای هرکدام از کشورها را برای متقاضیان مشخص کرده، تا در مرحله بعدی مسافران بتوانند از طریق ثبت درخواست آنلاین ویزا، با فراغ بال ویزای کشور مقصد را دریافت کنند.

Photo by : Unknown

نکته قابل توجه اینکه، با توجه به اطلاعات جامعی که در وب‌سایت ویزاجت (visajet.ir) ارائه شده، دیگر برای گرفتن ویزا نیازی نیست به سفارت کشور مقصد مراجعه کنید!

با ثبت درخواست آنلاین در سایت ویزاجت(visajet.ir)، می‌توانید:

- از قیمت دقیق ویزا مطلع شوید.

- مدارک مورد نیاز دریافت ویزا را مشاهده کنید.

- در هر ساعتی از شبانه روز درخواست ویزای خود را ثبت کنید.

- اسکن مدارک مورد نیاز را در سایت ویزاجت بارگذاری کنید.

- در صورت نیاز به اصل مدارک ، در تاریخ و مکانی که توسط شما مشخص شده مدارک را به نمایندگان ویزاجت تحویل دهید.

- با ایجاد حساب کاربری پس از ثبت اولین درخواست خود از روند اخذ ویزا مطلع شوید و درخواست‌های خود را مدیریت کنید.  

با توجه به لیست كشورهای بدون ويزا، دارندگان پاسپورت ایرانی می‌توانند به ۳۹ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند و برای ورود به بعضی از کشورها می‌توانند در فرودگاه درخواست ویزا بدهند. ویزاجت (visajet.ir) می‌تواند با توجه به ملیت هر شخص  شرایط ورود به سایرکشورهای جهان (188 کشور) را به شما نمایش دهد. 

به عنوان مثال برای دریافت ویزای تایلند با مطالعه سایت ویزاجت (visajet.ir) می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز برای درخواست ویزای آنلاین اقدام کنید.

Photo by : Unknown

ویزاجت این امکان را فراهم کرده است تا مراحل درخواست ویزا، برای همه آسان شود. 

ویزاجت (visajet.ir) این امکان را فراهم کرده که علاوه بر همشهریان تهرانی ,تمامی هموطنان ساکن سراسر کشور بدون نیاز به سفر به تهران و صرف زمان و هزینه، تنها با ثبت درخواست در سایت ویزاجت (visajet.ir) از سرویس های اخذ ویزا جهت گرفتن ویزا با اطمینان خاطر و سرعت بالا بهره مند شوند.

در انتها از علاقه مندان به سفر های توریستی یا تجاری دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن ویزا بصورت آنلاین، به وب سایت ویزاجت (visajet.ir) مراجعه کنند.

Photo by : Unknown

سخن آخر

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

آیا تا به حال از وب سایتی که معرفی شد استفاده کرده اید؟

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET