ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

01 آذر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

انجام اغلب فعالیت‌های روزانه به‌صورت آنلاین دیگر به جزئی از زندگی روزمره ما تبدیل‌شده است. فاصله‌ها دیگر موضوعی برای نگرانی نیستند و با گسترش خدمات آنلاین مشکل مسافت از میان برداشته‌ شده است. در آن‌ واحد تهیه ملزومات از انواع فروشگاه‌های آنلاین و دریافت خدمات مختلف امکان‌پذیر شده است و دیگر کسی منتظر یافتن فرصتی برای انجام فعالیت‌های ساده نمی‌ماند. 

 در ادامه شما را با روشی آسان و کارآمد برای سفارش غذا به صورت آنلاین آشنا می کنیم؛ روشی که محدودیت ها را از میان برداشته و به شما امکان می دهد تا از میان صدها منوی مختلف، آن را که باب میلتان است را انتخاب کنید.

Photo by : Unknown

آشنایی با ریحون

ریحون نام یک سامانه سفارش آنلاین غذاست که این روزها به یک ابزار کاربردی برای رها شدن از منوی کاغذی رستوران ها تبدیل شده است. ریحون با جمع کردن منوهای مختلف در خود، کار شما را برای سفارش بهترین غذایی که دوست دارید، راحت می کند. با کمک این سامانه می‌توانید با سرعت بیشتری رستوران و غذای موردنظرتان را برای سفارش از میان بیش از 2000 رستوران پیدا کنید و به‌سادگی غذایتان را از هر کجا که دوست دارید، سفارش بدهید. 

Photo by : Unknown

 گسترش خدمات در شهرهای مختلف

خریدهای آنلاین وابسته به مکان خاصی نیستند و کم‌کم به شهرهای مختلف توسعه پیدا کرده‌اند. ریحون هم همگام با این جریان، خدماتش را در شهرهای مختلف ایران گسترش می‌دهد. اکنون اصفهان و مشهد به شهرهایی که ریحون در آن‌ها حضور دارد، افزوده‌ شده است و ساکنان این شهرها هم می‌توانند به‌ راحتی غذای خود را از بهترین رستوران‌های اصفهان و مشهد به‌صورت آنلاین سفارش بدهند. حالا خرید از رستوران‌های منتخب این شهر هم ساده‌تر شده است و کاربران اصفهانی می‌توانند با داشتن اپلیکیشن ریحون یا با استفاده از سایت ریحون، از میان تعداد زیادی رستوران، به‌راحتی بهترین انتخاب را داشته باشند. 

برای ثبت اولین سفارش خود از سامانه ریحون، می‌توانید از کد تخفیف 30 درصدی استفاده کنید.

حداکثر تخفیف: 10 هزار تومان          مهلت استفاده: تا 10 هم دی‌ ماه 1396 

کد تخفیف : p1rhn

Photo by : Unknown

ریحون در شهرهای مختلف

بعد از تهران، کرج، شهرری، پردیس، گیلاوند و دماوند حالا اصفهان و مشهد هم در میان شهرهایی است که ساکنان آن می توانند از خدمات ریحون استفاده کنند. امروز دیگر در تمام این شهرها، در کنار بهره مندی از خدمات مختلف این سامانه مثل سفارش غذا در اصفهان و سفارش غذا در مشهد، می توانید از خدمات پشتیبانی این اپلیکیشن هم بهره مند شوید. پشتیبانی ریحون کمک می‌کند در صورت بروز هرگونه مشکل کاربران بتوانند بدون دردسر و تنها با مطلع کردن پشتیبانی، سفارش خود را پیگیری کنند. در صورتی‌ که سفارش‌ها در زمان پیش‌بینی‌ شده ارسال نشوند، کاربران با فشردن یک دکمه می‌توانند پشتیبانی را از این مشکل مطلع کنند. پشتیبانی تمام مراحل پیگیری ارسال غذا را انجام می‌دهد و مشتریان ریحون را از وضعیت سفارششان مطلع می‌کند تا در نهایت همه‌ چیز به درستی انجام شود. 

بعد از دریافت غذا کاربران می‌توانند نظرهای خود را درباره غذایشان با ریحون در میان بگذارند. نظراتی که به شناخت بهتر رستوران‌ها کمک خواهد کرد. 

سخن آخر

 آیا تا به حال از این اپلیکیشن استفاده کرده اید؟

از خدمات پشتیبانی آن رضایت دارید؟

نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET