ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

پرونده نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با پیروزی قاطع ائتلاف «برای فردا» بسته شد و تمام اعضای این ائتلاف که شامل 40 نفر بودند به هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران راه پیدا کردند. 

در لیست اعضای ائتلاف برای فردا، نام‌های بزرگی چون، مسعود خوانساری (رییس اتاق بازرگانی تهران)، مجید حسینی نژاد (بنیان‌گذار علی‌بابا)، محمدرضا انصاری (رئیس هیات مدیره شرکت کیسون) و.. به چشم می‌خورد که در این میان حضور حسینی نژاد به عنوان تنها نماینده از صنعت گردشگری در اتاق بازرگانی، خبر از  خلق امکانی ارزشمند برای فعالان این صنف می‌دهد و فرصتی مغتنم برای طرح و پی‌گیری مطالبات و حقوق فعالان اقتصادی این صنعت است. 

حسینی نژاد به عنوان بنیان‌گذار علی‌بابا (بزرگترین استارتاپ گردشگری کشور)، همچنین در لیست 16 نفری که بیشترین رای را در حوزه بازرگانی کسب کرده‌اند قرار گرفته است و این موضوع نشان‌دهنده‌ی توجه فعالان حوزه بازرگانی به توسعه گردشگری در کشور است. اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی، نقش برجسته‌ای در هماهنگی روابط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی فعالان اقتصاد غیردولتی کشور، برعهده دارد.

نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران در تاریخ 11 اسفندماه با مشارکت 3 هزار و 417 نفر از فعالان اقتصادی در محل هتل لاله تهران برگزار شد.

Photo by : Unknown

سخن آخر

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

نظرها و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.