karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

پرونده نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با پیروزی قاطع ائتلاف «برای فردا» بسته شد و تمام اعضای این ائتلاف که شامل 40 نفر بودند به هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران راه پیدا کردند. 

در لیست اعضای ائتلاف برای فردا، نام‌های بزرگی چون، مسعود خوانساری (رییس اتاق بازرگانی تهران)، مجید حسینی نژاد (بنیان‌گذار علی‌بابا)، محمدرضا انصاری (رئیس هیات مدیره شرکت کیسون) و.. به چشم می‌خورد که در این میان حضور حسینی نژاد به عنوان تنها نماینده از صنعت گردشگری در اتاق بازرگانی، خبر از  خلق امکانی ارزشمند برای فعالان این صنف می‌دهد و فرصتی مغتنم برای طرح و پی‌گیری مطالبات و حقوق فعالان اقتصادی این صنعت است. 

حسینی نژاد به عنوان بنیان‌گذار علی‌بابا (بزرگترین استارتاپ گردشگری کشور)، همچنین در لیست 16 نفری که بیشترین رای را در حوزه بازرگانی کسب کرده‌اند قرار گرفته است و این موضوع نشان‌دهنده‌ی توجه فعالان حوزه بازرگانی به توسعه گردشگری در کشور است. اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی، نقش برجسته‌ای در هماهنگی روابط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی فعالان اقتصاد غیردولتی کشور، برعهده دارد.

نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران در تاریخ 11 اسفندماه با مشارکت 3 هزار و 417 نفر از فعالان اقتصادی در محل هتل لاله تهران برگزار شد.

سخن آخر

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

نظرها و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.