karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

04 دی 1398

به روز رسانی

05 دی 1398

اگر شما هم می خواهید یک سفر بهاری عاشقانه را به مقصد دبی تدارک ببینید، به شما توصیه می کنیم که حتما، شب عید 99 را در یکی از رستوران های عاشقانه دبی که آن ها را در ادامه به شما معرفی می کنیم، سپری کنید. چرا که رستوران هایی که می خواهیم در ادامه به شما معرفی کنیم، به عنوان عاشقانه ترین رستوران های دبی شناخته می شوند و برای گذراندن یک شب عاشقانه دو نفره، آن هم برای جشن گرفتن نوروز 99 عالی هستند.

رستوران بورو دو دبی

آنچه که باعث خاص تر شدن رستوران بورو دو می شود، نه چشم انداز بی نظیرش است و نه حتی محیط داخلی زیبایش! بلکه این غذاهای خوشمزه رستوران بورو دو دبی هستند که باعث مطرح شدن هرچه بیشتر این رستوران در دبی شده است. در این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی سرو می شود و با طعم غذاهایش، شما را برای ساعتی از دبی بیرون می برد و درست وسط خیابان های زیبا و معمارانه ایتالیا قرار می دهد! گذشته از همه این ها، می توان گفت که این رستوران به عنوان یکی از عاشقانه ترین رستوران های دبی شناخته می شود و دلیلش هم این است که محیط بسیار جالبی برای قرارهای دو نفره دارد. به هر حال اگر شما هم می خواهید که سال 99 را به عاشقانه ترین روش ممکن در تور دبی نوروز 99 آغاز کنید، این رستوران حتما نظرتان را به خودش جلب خواهد کرد.

رستوران بلو بلانک دبی

رستوران بلو بلانک در شب هنگام به یکی از عاشقانه ترین رستوران های دبی تبدیل می شود و دلیلش هم نورپردازی بسیار لایت و جالب این رستوران است. به شما توصیه می کنیم که یکی از میزهای کنار پنجره این رستوران را رزرو کنید و با چشم انداز زیبایش به نهر دبی، یک شب رویایی را با همسرتان سپری کنید و تور نوروزی دبی را برای خودتان زیباتر و به یادماندنی تر کنید. در منوی این رستوران ترکیبی از غذاهای مدرن اروپایی به چشم می خورد و تمرکز آن روی سرو ماهی تازه و غذاهای گوشتی است. جالب است که بدانید همه غذاهای این رستوران در یک اجاق هیزمی طبخ می شوند و همین مسئله باعث جذابیت هرچه بیشتر رستوران بلو بلانک برای توریستان می شود. با این حساب، باید به شما بگوییم که این رستوران مختص کسانی است که از چشیدن طعم های جدید خوششان می آید و به دنبال کسب تجربه ای خاص در تور دبی نوروز 99 هستند.

رستوران سوشیال بای هینز بک دبی

اگر شما هم عاشق غذاهای ایتالیایی هستید و اتفاقا دلتان می خواهد که یک شب عاشقانه را در دبی سپری کنید، توصیه ما به شما این است که شک نکنید و حتما میزتان را در رستوران سوشیال بای هینز بک دبی رزرو کنید. این رستوران دیزاین کاملا ساده ای دارد، اما محیطش دوست داشتنی و جالب است و نکته خوب هم در موردش این است که غذاهایش به گرانی دیگر رستوران های عاشقانه دبی نیستند. پس اگر بودجه سفرتان به دبی محدود است، اما با این حال دوست دارید که سفر نوروزیتان به دبی خاص و به یادماندنی شود، این رستوران برای شماست!

رستوران پرایم 68 دبی

اگر چشم انداز رستوران برای شما مهم است و دوست دارید که یک استیک خوشمزه و لذیذ را با تماشای چشم انداز شهر دبی میل کنید، به شما توصیه می کنیم که به رستوران پرایم 68 دبی بروید. این رستوران در طبقه 68 یک برج واقع شده است و به خاطر چشم انداز جذاب و محیط جالبش به عنوان یکی از عاشقانه ترین رستوران های دبی شناخته می شود. این بدین معناست که می توانید زیباترین عکس های یادگاری ممکن را از خودتان و همسرتان در این رستوران تهیه کنید و سفر نوروزیتان به دبی را تا همیشه ماندگار کنید.

رستوران فیش دبی

رستوران فیش یک رستوران ساحلی در دبی است که محیط بسیار دلباز و زیبایی دارد و نورپردازی هایش نیز جالب هستند. به همین خاطر هم هست که رستوران فیش دبی را به عنوان یکی از رمانتیک ترین رستوران های دبی می شناسند. جالب است که بدانید یک سری از میزهای این رستوران در باغ و یک سری دیگر، درست در ساحل قرار گرفته اند و به خاطر همین تنوع هم هست که معمولا هر کسی از خوردن غذا در این رستوران احساس رضایت می کند. جالب تر از همه هم اینکه در این رستوران ترکیبی از غذاهای ترکیه ای، یونانی و میدترانه ای سرو می شود و شما می توانید در حالی که نوک انگشتانتان شن های ساحلی را احساس می کنند، غذای مورد علاقه تان را با اشتهای فراوان نوش جان کنید. توصیه ما به شما این است که اگر می خواهید یک ناهار عاشقانه را در ایام عید و در تور نوروزی نوش جان کنید، حتما به این رستوران جذاب و عاشقانه در دبی بروید.

رستوران اوسیانو دبی

اوسیانو نام رستورانی است که با آکواریوم های بی نظیرش، هر مشتری را در جا میخکوب می کند! در این رستوران آکواریوم هایی وجود دارد که با 11 میلیون لیتر آب دریا پر شده اند و حدود 65،000 موجود دریایی در آن ها زندگی می کنند. به شما توصیه می کنیم که اگر خواستید در این رستوران غذایتان را میل کنید، سعیتان را کنید که میزی در کنار آکواریوم رزرو کنید تا شانس بیشتری برای تماشای موجودات دریایی آن داشته باشید. جالب است که بدانید شما در رستوران اوسیانو دبی می توانید با پرداخت 1،850 درهم، شرایطی را ترتیب دهید که یکی از غواصان ماهر رستوران از داخل آب به کنار میز شما بیاید و یک پیام عاشقانه را از طرف شما به همسرتان برساند. مطمئن باشید که این یکی از عاشقانه ترین سورپرایزهایی است که می توانید در دبی برای همسرتان ترتیب دهید و بدون شک همسرتان هم این تلاش عاشقانه شما را برای خوشحال کردنش، به هیچ عنوان فراموش نخواهد کرد. توصیه ما به شما این است که در صورت امکان، این مبلغ را پرداخت کنید و از غواصان این رستوران درخواست کنید که پیام تبریک سال نو را از داخل آکواریوم های این رستوران به همسرتان برسانند.

رستوران پیرچیک دبی

این رستوران در انتهای یک اسکله چوبی واقع شده است و چشم انداز بی نظیری به آب های خلیج فارس دارد. به خاطر همین هم هست که رستوران پیرچیک را به عنوان یکی از رمانتیک ترین رستوران های دبی می شناسند. از این گذشته، محبوبیت این رستوران به این خاطر هم هست که در آن بهترین غذاهای دریایی دبی سرو می شود و از هر نظر رستوران بی نظیری به حساب می آید. پس اگر خودتان یا همسرتان از غذاهای دریایی خوشتان می آید، معطل نکنید و این رستوران را برای سپری کردن جشن نوروز 99 انتخاب کنید.

رستوران سگرتو دبی

رستوران سگرتو یک رستوران ایتالیایی در دبی است که از هر نظر رستوران رمانتیکی محسوب می شود. تصورش را بکنید که در این رستوران برای رسیدن به میزتان باید از پلکانی عبور کنید که به زیبایی با شمع روشن شده است. با همین تصور ساده، می توانید متوجه شوید که این رستوران چه حال و هوایی دارد و مطمئنا می توانید حدسش را بزنید که چرا رستوران سگرتو دبی را به عنوان یکی از عاشقانه ترین رستوران های دبی می شناسند. از دیزاین جالب رستوران که بگذریم، خوبی رستوران سگرتو دبی این است که غذاهایش نیز معرکه هستند و مطمئنا نظر شما را هم به خود جلب می کنند. با همه این اوصاف، می توان گفت که رستوران سگرتو یکی از بهترین و عاشقانه ترین رستوران های تور دبی برای تدارک یک شام رویایی در ایام نوروز 99 است.

برای رزرو تور دبی نوروز 99 می توانید با همکاران ما در آژانس مسافرتی زیما سفر تماس بگیرید.

سخن آخر

نظرتان در مورد این مطلب چیست؟

آیا تا به حال تجربه سفر به دبی را داشته اید؟ این رستوران ها را می شناختید؟

نظرها و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.