karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 شهریور 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

رودک بازیگوش راهش را کج کرد، از این صخره به روی دیگری پرید، قطرات شفاف آب را بر دامن سبز مادر طبیعت چکاند و بی خیال به سوی ابدیت جاری شد. رودک می رفت و از رد پایش، رنگی از زندگی بر طبیعت باقی گذاشت. گاه اما پرشش اوج می گرفت و آبشار کوچکی را به دنیا هدیه می داد...

تصویر پیش رو، هنر دست آقای «نیما رحیم زاده» است که در طبیعت شهر رامسر به ثبت رسانده. خوب است بدانید که آقای رحیم زاده از عکاسان جوان و حرفه ای کشورمان هستند که در مجموعه کارهای ایشان کارهای فوق العاده ای از مناظر ایران را می توان به تماشا نشست.

همچنین بد نیست بدانید این عکاس مازندرانی، در این عکس زیبا از تکنیک نوردهی طولانی بهره گرفته اند که در ادامه می توانید با جزئیات و چند و چونش آشنا شوید.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.