karnaval.ir

واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

25 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

ممکن است شما هم از علاقه مندان و طرفداران پر و پا قرص سفر باشید؛ اما مسافرت با کودکان را یک نمایش ترسناک تلقی کنید. اگر این گونه هستید وقت آن است تا افسانه های قدیمی و ترسناک را در خصوص سفر با کودکان فراموش کنید. مسافرت خانوادگی با کودکان خردسال قطعا چالش های خاص خود را به همراه دارد اما تجارب بسیار ارزشمندی را نیز برای شما به ارمغان خواهد آورد. در ادامه قصد داریم تا نکاتی را مرور کنیم که در سفر با کودکان به کمک‌مان خواهند آمد و سفری شیرین را برای ما رقم می زنند.

1- پرواز 

قطعا محرومیت از خواب یک شکنجه است، مخصوصا برای کودکان. بنابر این اگر شرایط آن را دارید ترجیحا برای پرواز های شب که زمان خواب کودک است و نور کابین هواپیما نیز کم می شود، بلیط رزرو کنید.

2- هوای خیلی سرد یا خیلی گرم برای کوچولو ها

قطعا هیچ کسی تمایل ندارد کودک خردسال خود را زیر آفتاب سوزان و یا در سرمای شدید ببیند؛ اما حقیقت این است که کودکان از آن چیزی که ما فکر می کنیم انعطاف پذیرتر هستند. در حقیقت تغییرات آب و هوایی یکی از جنبه های جذاب سفر برای مسافر کوچک شماست. اگر ساکن مناطق گرمسیری مثل شهرهای جنوب ایران هستید و در یک فصل سرد اقدام به رزرو هتل در تهران کرده و به پایتخت سفر می کنید قطعا کودک شما با دیدن برف تهران شگفت زده خواهد شد؛ اما برای آنکه بدانید که با توجه به مقصد چه وسایلی ضروریست تا برای کودک تان همراه داشته باشید نکته زیر را در نظر بگیرید:

در مناطق گرمسیری آب و هوا در شب بسیار مناسب است و کودک به راحتی به خواب می رود؛ اما برای گرمای طاقت فرسای روز حتما یک اسپری خنک کننده با خود به همراه داشته باشید.

در مناطق سردسیری استفاده از بخاری های دستی قابل حمل و لباس های پشمی بسیار رایج است مخصوصا برای کودکان.

3- ساحل همیشه بهترین است

همه بچه ها عاشق غلتیدن در شن و ماسه اند. برای همین برای کسانی که کودک خردسال دارند یکی از ایده آل ترین انتخاب ها رزرو هتل در کیش و سفر به این شهر ساحلی است. ساختن قلعه های شنی و بازی کردن در ساحل لذت بی انتهایی برای آنها دارد؛ اما متاسفانه آسیب هایی را نیز به همراه دارد. شن و ماسه ها به راحتی در بدن و پوست کودک رفته و باعث حساسیت های پوستی می شوند و یا اینکه آفتاب سوزان و مستقیم او را خسته می کند. بنابراین تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید. مقاصدی نیز در شمال کشور در نظر بگیرید تا بتوانید به شهرهای مختلفی مثل رشت یا ماسال بروید و تنوع ایجاد کنید.

4- سفرهای جاده ای اشک کودکان را در میاورد

اگر  قصد دارید چندین هزار کیلومتر را با ماشین از این شهر به آن شهر در جاده های خشک و یک نواخت در سفر باشید درست مانند آن است که کودک خود را در یک قلعه دیوار کشیده شده برای مدت طولانی زندانی کنید. 

برای سفرهای جاده ای با کودکان مسیرهای بسیار طولانی، انتخاب مناسبی نیست. اگر می خواهید اقدام به رزرو هتل در مشهد کرده و یک مسافت طولانی را تا این شهر طی کنید ترجیحا از خیر سفر جاده ای بگذرید چرا که جاده های منتهی به مشهد معمولا خشک و یکنواخت و بدون هیچ جذابیتی برای کودکان هستند. برای سفر با ماشین خود، جاده های سرسبز و زیبا را انتخاب کرده و در طول مسیر چندین بار توقف کنید تا از دیدن هیجان کودک خردسال تان به وجد بیایید.

سخن آخر

نظر شما در مورد این راهکارها چیست؟

آیا روش دیگری سراغ دارید؟

نظرها و تجربه های خود را با ما به اشتراک بگذارید. 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.