karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 مرداد 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز نشنال جئوگرافیک

برای درک نهایت خلاقیت و اعجاب عکس باید چند دقیقه ای صرف کنید تا ببینید رادنی بورسیل (Rodney Bursiel) چه شاهکاری خلق کرده است. رادنی خود درباره عکاسی اش این گونه توضیح می دهد:

همیشه دنبال کشف زوایا و چشم اندازهای جدید برای عکس هایم هستم. همین موضوع باعث شد در زمانی که با دوستم دونون در فیجی مشغول موج سواری بودیم، تصمیم بگیریم حرکتی خلاقانه بزنیم و کاری کنیم که این عکس را دوبار ببینید!

خوب است بدانید که این عکس خارق العاده رادنی، از عکس های برگزیده مسابقات «عکاسی در سفر نشنال جئوگرافیک 2017» می باشد. برای دیدن سایر عکس های برگزیده می توانید گزارش های زیر را ببینید. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

نوید

لینک های انتهای متن، مشکل دارند

کارناوال کارناوال

دوست عزیز کارناوالی سپاس از اطلاع رسانی شما
مشکل برطرف شد.

17 مرداد 1396

انتشار:17 مرداد 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.