ویدیو HD
مهدیه اکبری پارسا

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

20 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

به نقل از وبسایت چمدان، سازمان هواپیمایی کشوری از بسته شدن 46 وبسایت غیرمجاز فروش بلیت هواپیما از اول اردیبهشت تا اواسط اسفند خبر داد. 

در اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری آمده است: 

با توجه به اینکه برخی از سایت‌های غیرمجاز بدون اخذ مجوز از این سازمان اقدام به فروش بلیت الکترونیکی کرده و گاهی اوقات با فروش بلیتی که از اصالت واقعی برخوردار نبوده، موجب نارضایتی و تضییع حقوق شهروندان و اخلال در نظم عمومی شده اند، نسبت به فیلترینگ برخی از این سایت‌ها اقدام قانونی به عمل آمده است.

این سازمان در ادامه اطلاعیه خود آورده است:

به واسطه‌ ها و سایت‌ های غیرمجاز هشدار می‌دهیم در صورت محرز شدن تخلف این سایت‌ها و ارائه هرگونه گزارش چه از طرف شرکت‌های هواپیمایی و چه به هنگام بازرسی‌های دفتر نظارت و چه گزارش های مردمی با آنها برخورد می‌شود.

سازمان هواپیمایی کشوری که متولی اصلی صنعت حمل و نقل هوایی ست به متقاضیان توصیه می کند تا بلیت هواپیما را تنها از مراکز معتبر خریداری کنند. این سازمان در ادامه اعلام کرد: 

به منظور جلوگیری از برخی تخلفات و ساماندهی فروش بلیت هواپیما لیست دفاتر خدمات الکترونیکی بر روی پرتال سازمان هواپیمایی کشوری قرار گرفته و متقاضیان خرید بلیت هواپیما می‌توانند از سایت‌های دارای مجوز از سازمان نسبت به خرید بلیت اقدام کرده و از طریق سامانه راستی‌آزمایی که بر روی سایت‌های شرکت‌های هواپیمایی و انجمن شرکت‌های هواپیمایی است از وضعیت اصالت بلیت خود مطمئن شوند.

Photo by : Unknown

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید. 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET