ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

 من یک سفرنورد هستم. عاشق سفر به شهر و روستاهای مختلف کشور و اقامت در اقامتگاه‌های محلی و ویلاهای زیبا.

تا پیش از آشنایی با وب‌سایت جاباما، بیشتر مواقع برای رزرو اقامتگاه و ویلا، پس از مراجعه به منطقه مورد نظر از کمک آژانس‌های املاک محلی استفاده می‌کردم و بیشتر مواقع هم یا ناچار بودم مبلغ زیادی برای اجاره بپردازم و یا اقامتگاه مناسبی پیدا نمی‌کردم.

با سامانه ثبت و رزرو اینترنتی ویلا و اقامتگاه جاباما اما مشکل من رفع شده است و این سامانه بهترین خدمات را در این زمینه به من ارائه می‌دهد.

حالا قبل از اینکه راهی سفر شوم از طریق جاباما، لیستی کامل از ویلا و اقامتگاه‌های منطقه مورد نظرم را در اختیار دارم و می‌توانم اقامتگاه مورد نظرم را با جزئیات کامل بررسی و برای رزرو اقدام کنم. البته مطالعه نظر سایر افرادی که پیش از من در ویلا یا اقامتگاه مورد نظرم اقامت داشتند هم در این زمینه کمک بزرگی به من به حساب می‌آید.

خلاصه اینکه پس از رزرو ویلا و اقامتگاه مورد نظرم، هزینه هر شب اقامت را با کارت بانکی پرداخت می‌کنم و با خیال راحت راهی سفر می‌شوم.

از خدمات وب سایت جاباما، پشتیبانی 24 ساعته است که به من امکان می‌دهد که اگر به هر دلیلی از ویلا یا اقامتگاه راضی نباشم یا در روند رزرو با مشکلی برخورد کنم به من کمک می‌کنند؛ البته تا به حال برای رزرو ویلا و اقامتگاه با جاباما با مشکلی مواجه نشده‌ام.

جاباما بهترین ویلا اجاره‌ای در شمال تا جنوب کشور و همچنین اقامتگاه‌های دنج و راحت را در نقاط بکر ایران به شما پیشنهاد می‌دهد و می‌توانید با اطلاع از موقعیت جغرافیایی ویلا یا اقامتگاه، تعداد اتاق‌ها، قیمت اجاره برای هر شب و... اقامتگاه مورد نظر خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید. پس اگر قصد سفر به نقاط بکر و طبیعی ایران را دارید، برای رزرو ویلا و اقامتگاه به جاباما مراجعه کنید و یک سفر بدون استرس را تجربه کنید. 

Photo by : Unknown

سخن آخر

آیا با این وب سایت آشنایی داشتید؟

آیا تا به حال به صورت اینترنتی اقامتگاه خود را رزرو کرده اید؟

نظرات و تجربه های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسوولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET