ویدیو HD
واحد تبلیغات

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

05 اسفند 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

اگر در شاهرود زندگی می‌کنید و قصد سفر به جزیره کیش را دارید، برایتان یک خبر خوب داریم.

خبر خوب این است که شما هم می‌توانید مانند مسافران سایر شهرهای کشور، بلیط هواپیما برای سفر به جزیره کیش را از طریق وبسایت و اپلیکیشن علی بابا خریداری کنید؛ زیرا هواپیمایی کیش ایر پروازهای جدیدی در مسیر شاهرود-کیش و برعکس را برقرار کرده است.

 این امکان از تاریخ دوازده بهمن ماه فراهم شده و مسافران شاهرودی می توانند به همان راحتی که با ایرلاین های دیگر، بلیط هواپیما مشهد، شیراز و... را خریداری می کنند، برای خرید بلیط هواپیما کیش، حتی بلیط لحظه آخری از طریق وبسایت یا اپلیکیشن علی بابا اقدام کنند.

نکته قابل توجه این است که مسافران جزیره کیش از مبداء شاهرود در حال حاضر تنها در روزهای سه شنبه و جمعه می توانند با ایرلاین کیش ایر به این جزیره زیبا سفر کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی علی بابا، رتبه یک فروش بلیط سفر، این اقدام در پی تقویت ناوگان این شرکت و در راستای سیاست های سازمان منطقه آزاد کیش، مبنی بر لزوم تقویت صنعت گردشگری در جزیره کیش و جذب گردشگر بیشتر در این جزیره مرجانی وهمچنین با توجه به تقاضای مسافران صورت گرفته است.

در حال حاضر شما می توانید بلیط چارتری یا سیستمی سفر به جزیره زیبای کیش را از طریق وب سایت یا اپلیکیشن علی بابا خریداری و هزینه آن را با کارت های شتاب بانکی پرداخت کنید. همچنین در صورتی که سفرتان به هر دلیلی لغو شد از امکان استرداد هزینه پرداختی بابت خرید بلیط هواپیما بهره مند می شوید. در صورت بروز هر سوالی نیز می توانید با تیم 247 نفره پشتیبانی علی بابا که به صورت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستند، تماس بگیرید.

پس اگر قصد سفر به کیش، مشهد یا هر شهر دیگری را دارید به علی بابا مراجعه کنید و تجربه ای شایسته از سفر برای خود خلق کنید. همچنین بلیط اتوبوس رویال سفر و... را نیز می‌توانید از علی بابا خریداری کنید.

Photo by : Unknown

سخن آخر

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

آیا از وب سایتی که معرفی کردیم استفاده کرده اید؟

نظرها و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET