مرگ یک گردشگر در آبشار راین کرمان

به نقل از ایسنا، گردشگری در منطقه آبشار راین درحال صعود بود که سنگی از زیر پایش لغزید و برخورد آن با سر یکی از همنوردانش که خانمی 57 ساله از استان اصفهان بود، به طور غیرعمد موجب مرگ وی گردید.

این سانحه پس از ساعت ٩:٤٠ دقیقه صبح روز پنجشنبه نهم دی ماه در حالی رخ داد که گروهی از گردشگران اصفهانی، پس از صرف صبحانه، درحال گشت و صعود در منطقه آبشار راین واقع در دامنه کوه هزار استان کرمان بودند. این تور توسط یکی از آژانس‌های شهرستان نجف‌آباد اصفهان برنامه ریزی و اجرا شده بود.

این گردشگر جان خود را در لحظه از دست داد و با وجود غیر عمدی بودن حادثه، فرد خاطی، به علت شکایت همسر متوفی، در بازداشت به سر می‌برد.

مقامات میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان ضمن تایید این خبر، اعلام کردند:

نیروی انتظامی درحال پیگیری این پرونده از طریق مراجع قضائی است.

آبشار راین یکی از جاذبه‌های گردشگری کرمان می باشد که در مسیر صعود به قله هزار، مرتفع‌ترین کوه این استان قرار گرفته است و با وجود صعب‌العبور بودن مسیر آبشار و قله، علاوه بر کوهنوردان، بسیاری از گردشگران نیز  بدون تجهیزات ایمن و کافی راهی این جاذبه ی طبیعی می شوند.

با وجود آنکه این منطقه، محل آمد و شد جمعیت قابل توجهی از گردشگران است، اما هنوز نگهبان، حفاظ و تابلوهای ایمنی و همچنین تجهیزات اورژانس در آن دیده نمی شود.

برای آشنایی با جاذبه های استان کرمان نگاهی به لینک زیر بیاندازید:

دیدنی های کرمان

و این مطالب را درباره ی سوغات و صنایع دستی این استان از دست ندهید:

سوغات کرمان | خوشمزه هایی از دیار کریمان

سوغات و صنایع دستی کرمان

خبر

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....