بزرگ ترین حلقه ترن هوایی در دنیا | گینس های گردشگری

در این مطلب با یکی از ترستاک ترین ترن هوایی های جهان که دارای بزرگ ترین حلقه است آشنا می شویم.

ترن هوایی همانطور که احتمالا می دانید همیشه یکی از هیجان انگیز ترین بازی های شهربازی ها و پارک های بزرگ است که بسیار مورد توجه علاقمندان به خطر و آدرنالین قرار می گیرد. ترن های هوایی در حقیقت خط آهنی مارپیچ در ارتفاعات هستند که مسافران شجاعشان را در آسمان این طرف و آن طرف می برند.

این بازی آن قدر ترسناک است که سازندگانشان را به این فکر وا داشته که با ساخت این بازی ها نامشان را در رکوردهای گینس ثبت کنند، اما چگونه؟

تا به حال نام چندین ترن هوایی یا همان رولر کوستر در گینس ثبت شده است، سریع ترین ترن هوایی، ترسناک ترین ترن هوایی، بزرگ ترین، اولین و ... همه جای خود را در این رکورد ها به دست آورده اند.

حالا هم می خواهیم شما را با یکی از همین ترن هوایی های وحشتناک آشنا کنیم که نامش را به عنوان دارا بودن بزرگ ترین حلقه ی عمودی در گینش به ثبت رسانده است. این ترن هوایی در کالیفرنیا ( ایالتی در غرب آمریکا ) ساخته شده است، دقیقا در کوهستان 6 پرچم ( Six Flags Magic Mountain ).

این ترن هوایی سه حلقه دارد و یک دقیقه و 30 ثانیه طول می کشد تا از ابتدا تا انتهای آن را طی کنید. ارتفاع عمودی این حلقه 38 متر است! چیزی نزدیک به ارتفاع مجسمه ی آزادی نیویورک.

سیکس فلگ نام شهربازی ای در کالیفرنیا است که در آن انواع و اقسام بازی های هیجانی وجود دارد و بهترین مکان برای جستجوگران هیجان می باشد.

کارناوال به زودی سفری مفصل به این شهربازی خواهد داشت و مطلبی از تمام امکانات و دستگاه های بازی مهیج آن برای شما آماده خواهد کرد.

جدول گینس

رکورد دار ترن هوایی کالیفرنیا
مکان کالیفرنیا
زمان ثبت رکورد  نا مشخص
بزرگ ترین حلقه ترن هوایی
بزرگ ترین حلقه ترن هوایی

#رکوردهای گینس گردشگری را در کارناوال بخوانید.

دیدگاه ها : 1
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....