خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

موسیقی آرامش بخش و مرموز در کنار صدای باران

به موسیقی که با صدای طبیعت برای شما پدید آورده ایم گوش کنید. خود را در بیابانی وسیع و پر از خالی تصور کن که جز خودت هیچ موجود زنده ی دیگری را نمی توانی بیابی. هوا رو به تاریکی است با قدم هایی آرام به سوی انتهای این دشت حرکت می کنی ولی نمی دانی که هیچ انتهایی را برای این دشت نمیتوان تصور کرد. بادی ملایم می وزد و کمک کم دلت را حسی نا آشنا فرا می گیرد. بیشتر که پیش می روی درختی تنومند و بزرگ را می بینی که بر پهنه ی این سرزمین گویی هزاران سال است آرامیده و بدون کوچکترین حرکتی انتظار تو را می کشد. نزدیکش می شوی، دلت آشوب است. به تنه ی درخت تکیه می دهی و از خستگی چشمانت را می بندی. باد با سرعت بیشتری در حال وزیدن است که ناگهان باران شروع به باریدن می کند. کمی بعد طراوت این بیابان را اسیر خود کرده و بوی تازگی همه جا را فرا می گیرد. راه برای تو همان راه خواهد بود ولی زنده تر. این بار کارناوال برای شما موسیقی پر از رمز و راز در کنار صدای باران پدید آورده است. باید چشمان خود را ببندید و اجازه دهید تا تصوراتتان شما را هدایت کنند و ممکن است راه شما همین بیابان بی انتها باشد. خوب گوش کنید، تصور کنید و لذت ببرید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

عالی بود اصلا من که توی این صدای ارامش بخش طبیعت غرق شدم خیلی ممنون

23 اسفند 1398

من وآنها

سو سو ۰۵

22 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست