ویدیو HD

صدای پرندگان در کنار نوای آرامش بخش ساز فلوت

فلوت برایت نواخته می شود و داستان های زیادی برای گفتن دارد. از غروب های آرام بیابان تا شهرهایی که مردمان آن در حسی عجیب فرو رفته اند. همیشه نوای این ساز یاد آور داستان های غمگین زیادی بوده که در طول زمان تبدیل به خاطرات شده اند. صدای پرندگانی را می شنوی که همراه با صدای این ساز برای خود آواز می خوانند تا شاید کمی از غم آن کاسته شود. می گذرد این زندگی، تمام می شود این داستان. خوب گوش کن، چشمان خود را ببند و به یاد بیاور لحظاتی را که غرق در تفکرات خود بوده ای. این بار کارناوال برای شما نوای ساز فلوت را در کنار صدای پرندگان به ارمغان آورده تا قسمتی از آرامش شما را بوجود بیاورد. فلوت سازی است غمگین که می تواند آرامشی زیبا را به شما القا کند. به کنار پنجره برو، به بیرون نگاه کن و سپس چشمان خود را ببند و صدای پرندگان در کنار نوای ساز فلوت را بشنو.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
Amf

سلام .ممنون بابت موزیکای زیبا . اگه لطف کنین ،صدای طبیعت رو بدون ملودی هم بذارین، خیلی عالی میشه.ممنون

05 دی 1397

جوادی
بسیار عالی،گوش نواز و دلنشین بود.سوز این نوا ببخشاید آرامش با یاد حق به دل هر ناخوش و بداحوال و ستم دیده ای

منم با رخصت از شما میخوام از نوا استفاده کنم.


18 آذر 1397

مجتبی کاشکی

سلام  ی سوال داشتم خواستم بدونم آیا با موزیک و متنهایی که برای هر موزیک گذاشتید میشه متن رو  روی موزیک دکلمه کرد  . چون من دکلمه میگم و متنهاتون رومیتونم روی موزیک دکلمه کنم آیا اجازه دارم دکلمه کنم؟ 

23 آبان 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET