کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای آرامش بخش باران در جنگل

در جنگلی سرسبز قدم می زنیم و به هرجا که نگاه می کنیم جز زیبایی چیزی نمی توان دید. هوا ابری است و گرفته و نم نم باران چند ساعتی می شود که می بارد و طراوتی خاص به جنگل بخشیده. خبری از پرندگان و دیگر حیوانات نیست و فقط ما هستیم و طبیعتی بکر و بارانی. بعد از گذشت مدتی آسمان دلش باز می شود و بارانی دل انگیز شروع به باریدن می کند. به زیر درختی می رویم که گویی برای رهگذران شاخه هایش را آماده کرده تا خیس نشوند. بیایید غرق در صدای باران و آرامش آن شویم. چشم هایتان را ببندید، به هیچ چیز فکر نکنید جز باران و این جنگل. کم کم صدای پرندگان از دور دست شنیده می شود که زیر شاخ و برگ درختان آواز سر داده اند و از این نعمت طبیعی خشنود هستند. این جا خبری از هیاهوی شهر نیست، فقط و فقط صدای طبیعت را می شنوی که برای گوش هایت می نوازد و جانی تازه به روحت می دهد. این بار کارناوال در صدای طبیعت برای شما جنگلی را پدید آروده که باران در آن می بارد و لمس آن حس خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. پس دقایقی را با صدای طبیعت از کارناوال بگذرانید و خود را در جنگلی بارانی و سرسبز تصور کنید. آرامش را این جا بیابید.

27 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

خیلی خوب بود. فقط بنویسید که موسیقی داره. شاید شخصی نخواد

02 اردیبهشت 1399

پرفکتتتتتت

19 فروردین 1399

عااااااااااااالی بود مرسی

29 اسفند 1398

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست