کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای جیرجیرک ها در کنار آوای آرامش بخش پیانو

شبی دل انگیز و آرامش بخش در انتظار ما خواهد بود. به دور از هر غم و غصه ای در کنج خلوتمان می نشینیم و به صدای طبیعت کارناوال گوش می دهیم. صدای جیرجیرک هایی را می شنویم که برای ما آواز سر داده اند تا حسی خوب و آرام را برایمان به ارمغان بیاورند. همه جا تاریک است و فقط نور ماه، طبیعت و دشت اطراف را روشن کرده است. بادی خنک می وزد و چمت ها را به رقصیدن مجبور می کند. گویی جیرجیرک ها خواننده هستند و چمن ها با نوای آن ها می رقصند. آوای ساز پیانو به گوش می رسد، چه معجون زیبایی است صدای جیرجیرک ها در کنار نوای پیانو. شب که از راه می رسد و همه جا تاریک می شود باید استراحت کرد و چه خوب است که اطرافت را جیرجیرک ها احاطه کرده باشند. صدای طبیعت کارناوال برای شما همراهان همیشگی صدای جیرجیرک ها در کنار ساز پیانو را پدید آورده تا با گوش دادن به آن مدت زمانی از روزمرگی های روزانه ی خود فاصله بگیرید و غرق در صدای طبیعت شوید. این جا دشتی است پهناور و به دور از هر زشتی. خوب ببین و سپس گوش هایت را با ما همراه کن.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
آذر

بسیار آرام‌بخش و رازآلود 🌿

04 شهریور 1398

مهدی نوربخش

عالی، لذت بخش و پر از راز های یک شب مهتابی کنار یک برکه

09 خرداد 1397

زهرادورودیان

بسیارازصدای جیرجیرک درکنارپیانولذت بردم دست مریزاد

06 فروردین 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست